Sakoma, kad mergaitė yra deivės Laxmi palaima. Besilaukiantys tėvai trokšta susilaukti mergaitės. Ir jie nuolat planuoja įvairius dalykus savo kūdikiams. Viena iš labiausiai mėgstamų būsimų tėvų diskusijų sričių yra drabužiai kūdikiui. Turguose įvairios suknelės ateina mergaitei nuo vienos dienos kūdikio iki senatvės. Tai taip pat yra viena iš priežasčių, kodėl tėvai tikisi susilaukti mergaitės, kai galės palepinti savo kūdikius kaip princesė. Suknelės audinys parinktas minkštas, todėl nekenkia kūdikio kūnui. Jabla, sunki suknelė, Barbė ir naktiniai drabužiai. Dizaineriai atlieka daug naujovių, kad suteiktų naujų modelių ir dizainų kūdikių suknelėse. O mergaitėms netgi patinka lėlė tokio dizaino suknelėse, o kūdikiams labiau patinka, kai jų suknelėmis žavisi aplinkiniai žmonės. Visa tai įkvėpė kūdikius ir net dizainerius kurti naujus modelius.

Kai kurios mamos savo kūdikiams bando pasigaminti suknelių namuose. Ir mamos išdidžiai verčia savo kūdikius dėvėti savo rankų darbo sukneles. Tėvai gyvena vaikystėje matydami, kaip auga jų kūdikiai, todėl jie įgyvendina visus savo kūdikių norus. Tėvai savo kūdikiams rinkoje visada ieško visko naujo. Jie visada nori, kad jų kūdikių apranga būtų kitokia poilsiui. Kūdikiai taip pat gali derinti savo sukneles su šukuosena, plaukų juosta, piniginėmis ir avalyne. Kūdikiai visada pasiruošę naujoms suknelėms ir prie jų priderintiems aksesuarams.

Naujausia stulbinančio dizaino kūdikių kačiukų kolekcija:

Suraskime čia 50 geriausių ir naujausių kūdikių suknelių dizaino su vaizdais.

1. „Baby Flower Frock“:

„Baby Flower Frock“

Tai toks žavingas kūdikio suknelės įvaizdis iš trijų spalvų atspalvių. Prie suknelės diržo pririštas lankų gėlių raštas ir graži dangtelio rankovė. Visoje suknelėje yra nevienodo dydžio horizontalių pamušalų. Apačioje daromi gražūs karoliukai, kurie suteikia maivymąsi.

2. Frock su sunkiu darbu:

Frock su sunkiu darbu

Tai miela dviejų spalvų suknelė kūdikiams. Jis yra be rankovių ir ant kaklo, pritvirtinti trys dviejų spalvų deimantai. Sukurti penki baltos ir rausvos spalvos nėrinių apvado sluoksniai. Dvi dirbtinės gėlės pritvirtintos ant rankovės ir viena ant juosmens.

3. Naujausias kūdikių šuo:

Naujausias Baby Frock

Tai tiesiog nuostabus kūdikių suknelės dizainas 2018, kai ilgoje suknelėje yra vienas petys. Iki juosmens yra įtaisytas spausdinimas, o iš ten jis yra paprastas. Kūdikis šioje suknelėje atrodys toks mielas pyragas ir golumolu, kad galite susilaikyti nuo jos pakėlimo.

4. Angel Baby Frock:

Angel Baby Frock

Kūdikis rimtai atrodo kaip angelas pagal šį kūdikių suknelės modelį. Visa balta suknelė papildo kūdikio odos atspalvį. Vienoje krūtinės pusėje yra trijų gėlių krūva, o iš juosmens – pakankamai plati. Net plaukų juostelė taip pat turi vieną gėlę.

5. Paprasta Baby Frock:

Paprastas „Baby Frock“

Ši suknelės dizaino mergaitė tiesiog išplėš jūsų širdį. Jis trumpas ir be rankovių. Ant raudonos suknelės yra baltos spalvos atspaudas. Ant kaklo ir apačios pritvirtintas vienas apvalus juodos spalvos maivymasis. To paties suknelės modelio plaukų juostelė suvyniota virš galvos.

6. „Lady Bird Baby Frock“:

„Lady Bird Baby Frock“

Tai tokia miela mergytės suknelė, prie kurios prisiūta lelytė. Labai mažas čekio atspaudas atliekamas ant hipnotizuojančios kokybės suknelės. Ant abiejų rankovių pritvirtintas taškinio rašto lankas. Ant raudono audinio yra baltas taškinis atspaudas.

7. Rankų darbo „Baby Frock“:

Rankų darbo „Baby Frock“

Tai rankų darbo suknelė. Rankų darbo suknelė visada atrodo miela. Jis turi apvalų kaklą ir vieną rožių gėlių stilių, pritvirtintą vienoje juosmens dalies pusėje. Ši rožinė suknelė su dideliais baltais taškais privers jus išprotėti.

8. Princesės kūdikis Frock:

Princesė Baby Frock

Tai tikrai linksma ilga princesės stiliaus suknelė. Ši miela suknelė mergaitei yra raudonos spalvos su paprasta medžiaga viduje ir tinkleliu su atspaudais ir auksiniais kamuoliukais. Šie auksiniai rutuliai pritvirtinti ant putos. Net šukuosena palaiko suknelės stilių, kad atrodytų nuostabiai.

9. Elegantiška kūdikių kuprinė:

Elegantiška „Baby Frock“

Mažos mergaitės tiesiog suteiks elegantišką požiūrį į šį kūdikių suknelės stilių. Šioje baltos storos medžiagos suknelėje yra drugelių ir kai kurių žmogaus personažų atspaudai. Tai atrodo spalvinga. Juodos ir baltos spalvos karoliukai mala pritvirtinti prie kaklo, kuris atrodo nuostabiai.

10. „Baby Frock of Net“:

„Baby Frock of Net“

Tai tokia patraukli nauja baltos spalvos suknelė kūdikiams. Ant kaklo ir peties yra baltų putojančių metalų kraštas. Ant juosmens yra lankas, sukurtas baltu diržu, o apačioje – puikūs maivymai. Papuošimai turi atvirą apskritimo formą priekyje.

11. Grakštus kūdikis Frock:

Grakštus Baby Frock

Tai šviečia balta suknelė su įvairių formų gėlių atspaudais apačioje. Šis mergaičių suknelės dizainas atrodo sudėtingas ir supaprastintas. Ant kaklo yra rožinė kraštinė, susiuvama lanku kaklo pusėje. Tai suteiks jums švelnų prisilietimą.

12. Trendy Baby Frock:

Madingas „Baby Frock“

Tai tokia madinga suknelė, skirta mergaitei. Pirmoje pusiau juodoje dalyje yra daug dirbtinės rožinės gėlės, pritvirtintos vienpusėje rankovėje. Žemiau yra puikus rožinės spalvos gėlių menas, kuris yra traukos centras. Išsaugomas gražus skrybėlių modelio plaukų segtukas, kuris gerai dera.

13. „Banarasi Baby Frock“:

„Banarasi Baby Frock“

Šis kūdikių suknelės atvaizdas pagamintas iš „Banaras“ šilko audinio. Ant juodos suknelės yra auksinis dramblio, povo, gėlių ir lapų atspaudas, kuris atrodo taip puošniai. Kadangi tai yra „Banaras“ šilkas, ši suknelė išliks tvirta ir tvirta. Jis nebus lengvai suformuotas.

14. Ilgas kūdikis:

Long Baby Frock

Ši suknelė kūdikiams turi atitinkamą skrybėlę, o papildoma skaidri medžiaga yra pritvirtinta ant galinio peties, kuri tekės kartu su suknele. Ant suknelės yra aukso spalvos kratinys. Nuo juosmens suknelė turi kamuolį kaip platus plotas.

15. „Polka Dot Baby Frock“:

„Polka Dot Baby Frock“

Tai visžalis taškinis raštas su gražia kūdikio suknele. Žingsnis po žingsnio sluoksniai daromi ant suknelės. Ant mėlynos suknelės yra baltų taškų raštai, o kontrastingos rožinės spalvos diržas yra surištas ant juosmens. Didelio dydžio gėlė pritvirtinta prie juosmens rožiniu diržu.

16. Tradicinis kūdikių šuo:

Tradicinis „Baby Frock“

Ši mergaičių suknelė yra tradicinio stiliaus, kurią galima dėvėti vestuvių ir festivalių metu. Kailis, panašus į dizainą, yra pagamintas iš viršutinio raudono audinio, ant kurio pritvirtintos auksinės gėlės. Ant juosmens yra apskritimo formos kraštas, o apačioje – raudona siena.

17. „Frozen Baby Frock“:

Frozen Baby Frock

Ši stilinga kūdikio suknelė yra žinoma kaip užšaldyta dėl savo vandenyno akvarelės. Suknelė turi iškirptą petį, o kaklo srities viduryje yra pritvirtinta atrama. Piešinys, panašus į drugelį, randamas po jūros vandeniu, yra pritvirtintas prie suknelės.

18. Fairy Baby Frock:

Fairy Baby Frock

Ši pasakų tematikos suknelė leis jūsų kūdikiams atrodyti kaip lėlė Barbė. Ši ilga suknelė taip pat turi tos pačios spalvos rankų kojines. Puikus kūrinys padarytas kaklo stiliumi. Tiara taip pat yra su menine šukuosena.

19. „Tutu Baby Frock“:

Tutu Baby Frock

Kūdikiai atrodys tokie meilūs šio naujausio kūdikio suknelės stiliaus, turinčio vamzdelį. Suknelė turi apynasrio kaklą su didelėmis dirbtinėmis saulėgrąžomis. Žemiau suknelės dalies yra maivymasis, panašus į plunksnas, kuris atrodo toks saldus.

20. Popierinis kūdikis:

Popierius „Baby Frock“

Šis naujas kūdikių suknelės dizainas sudarytas iš popieriaus. Ant popieriaus suknelių yra mažų kūdikių atspaudų. Ant juosmens yra balto popieriaus diržas, kuriame yra maži auksinės spalvos drugeliai. Ši popierinė suknelė atrodo šiurpiai ir triukšmingai.

21. „Baby Frock“ su maivymu:

„Baby Frock“ su papuošimais

Nuostabi miela vaikiška suknelė, kurios priekyje ir gale yra nėriniai. Ant nugaros pritvirtintas didelis lankas. Drabužių apačioje yra trys sluoksniai maivymų. Suknelė atrodo paprasta ir paprasta. Tos pačios spalvos nelygios karoliukai mala kabo ant kaklo.

22. „Pinafore Baby Frock“:

Pinafore Baby Frock

Tai mėgstamiausias kūdikių suknelių modelis beveik visiems. Balti marškiniai viduje turi dideles apykakles, visas rankoves ir gražiai pritvirtintus baltus nėrinius ant kaklo. Skaidrios auksinės spalvos sagos yra susiuvamos ant marškinių, o mėlyna pinafore paryškina baltus marškinius.

23. „Baby Frock“ su nugaros lanku:

„Baby Frock“ su nugara

Ši graži suknelė ant nugaros peties turi juodą nėrinių lanką. Raudoną sijoną puošia juodas nėrinių audinys, o visos rankovės taip pat yra skaidrios. Nuostabi juoda kojinė su šia suknele atrodo nuostabiai. Kūdikis šioje suknelėje atrodo tikrai mielas.

24. „Baby Frock“ su dangteliu:

Baby Frock su kepuraite

Tai miela suknelė mergaitei su išraiškingo dizaino. Ant juodos suknelės yra didelis geltonos gėlės atspaudas, o skrybėlė taip pat turi atitinkamą atspaudą. Suknelė su apvaliu kaklu ir be rankovių. Ant juosmens yra platus geltonas diržas su žaliu kraštu ir lanku.

25. Kalėdų Senelio tema „Baby Frock“:

Kalėdų Senelio tema „Baby Frock“

Šis suknelės modelis yra suprojektuotas Kalėdų Senelio tema. Ši raudona suknelė yra vamzdžio stiliaus, o krūtinės sritis puošta baltu kailiu. Ant juosmens yra plonas juodas diržas, iš kurio jis tampa platus. Kūdikis netgi dėvėjo gražią Kalėdų Senelio kepurę.

26. Kūrybinis kūdikio šuo:

Kūrybingas „Baby Frock“

Nuostabų kūrybiškumą menininkė pritaikė šioje suknelėje kūdikiams. Suknelės apačioje yra atspaudas, tarsi mažos suknelės kabėtų su pakaba ant virvelės. Balta suknelė turi raudoną gėlių raštą ir raudoną kraštą ant juosmens.

27. „Baby Frock“ su paltu:

„Baby Frock“ su paltu

Ši stilinga kūdikio suknelė su kailiu pritvirtinta prie kailio. Pusė suknelės dalis yra visiškai juoda, o likusioje dalyje baltos spalvos suknelės yra skirtingos juodos spalvos. Kailis turi tą patį modelį. Ant juosmens pritvirtintos dvi juodų sagų eilutės.

28. Kailių kūdikių kailis:

Kailis Baby Frock

Tai stulbinantis naujausių kūdikių suknelių modelis su daugybe plačių kailių, papuoštų ant pakaušio. Suknelė yra apvyniojimo stiliaus su dviem trijų raudonų mygtukų eilutėmis. Suknelė turi visas rankoves ir yra kišenė abiejose pusėse.

29. „Baby Frock“ su visomis rankovėmis:

„Baby Frock“ rankovės

Tai puikus kūrinys iš mielos baltos spalvos vaikiškos suknelės. Suknelė turi aukštą apvalų kaklą su visomis rankovėmis. Ant baltos suknelės yra platus juodos spalvos atspaudas. Tai paprasta ir miela suknelė, kurios kokybė suteikia malonų prisilietimą prie kūdikio odos.

30. „Baby Frock“ su žiedlapių diadema:

„Baby Frock“ su žiedlapiu „Tiara“

Šis naujausias kūdikių suknelių dizainas yra toks nuostabus. Visa suknelė yra grynos baltos spalvos su diadema ant galvos, sudaryta iš dirbtinių baltų žiedlapių. Ant krūtinės taip pat pritvirtinta apvali balto žiedlapio kraštinė. Į rutulinę suknelę žiedlapis pritvirtinamas vienodais intervalais.

31. Aukštyn žemyn Baby Frock:

Aukštyn žemyn Baby Frock

Taip pat yra kūdikių suknelių stiliaus aukštyn-žemyn modelis su novatoriška plaukų juosta. Suknelė turi pusę rankovės, o pabaigoje – maivymasis. Kaklo viršuje ir apačioje yra nėrinių. Maloni didelė rožių gėlė taip pat pabrėžia baltą diržą ant juosmens.

32. „Cotton Baby Frock“:

„Cotton Baby Frock“

Tai tiesiog neįsivaizduojama miela suknelė mergaitei. Yra unikalus kaklo raštas su rausvos spalvos lanku viršuje. Ant kaklo taip pat yra du mygtukai su kabliu viduje. Didelis ančių atspaudas taip pat yra linijoje apatinėje kuprinės dalyje, todėl ši suknelė skiriasi nuo kitų.

33. Ballinė suknelė „Baby Frock“:

Ballinė suknelė „Baby Frock“

Ši suknelė kūdikiams reikalauja daug kūrybinio ir meninio darbo. Viršutinėje suknelės dalyje yra nevienodo dydžio pleistrai. Labai gražus maivymasis parodytas apatinėje dalyje. Tos pačios rūšies maivymasis taip pat nešiojamas kaip plaukų juostelė ir ant kojų.

34. Naujai gimęs kūdikis:

New Born Baby Frock

Šią suknelę kūdikiai dėvi kelis mėnesius. Jis pagamintas iš grynos medvilnės, kuri nedirgina kūdikio odos. Dažniausiai jie yra laisvai pritvirtinti ir lengvai atspausdinti. Gali būti užsikabinęs už nugaros ir dažniausiai yra raketos. Jie yra lengvi.

35. Siuvinėta „Baby Frock“:

Siuvinėta „Baby Frock“

Šis suknelės stilius tinka siuvinėjimui. Žalia suknelė plačiu apvaliu kaklu ir geltona siena ant kaklo ir peties. Vienoje pusėje yra gėlių siuvinėjimo darbai L formos. Suknelės galas yra karoliukas geltonais siūlais. Jį patogu nešioti.

36. Sunkus darbas kūdikiui:

„Heavy Work Baby Frock“

Šiame suknelės paveikslėlyje yra daug perlų ir pleistrų. Pirmoji raudona dalis turi gėlių raštą su auksiniais nėriniais ir šiek tiek perlais. Žemiau dangaus mėlyname tinklelyje yra dideli gėlių lopai, kuriuos lydi perlai. Yra raudona lotoso žiedo kraštinė.

37. „Jabla Baby Frock“:

Jabla Baby Frock

Ši mergaičių suknelė yra žinoma kaip Jabla, kurią nešioja kūdikiai. Ant pečių yra spagečių stiliaus juostelės, kurios surišamos kaip mazgas. Tarp jų yra viena didelė gėlė, iš kurios išeina dvi stygos. Ir iš abiejų pusių yra dvi mažos gėlės.

38. Skaitmeninis spausdinimas „Baby Frock“:

Skaitmeninis spausdinimas „Baby Frock“

Tai „Hakuba“ audinio kūdikių suknelės modelis, kuriame spausdinamas skaitmeninis spausdinimas. Tai marškinių stilius, todėl tarp jų yra sagų. Viena pusė yra lygi, kita – gėlių skaitmeninis atspaudas. Visoje suknelėje yra zigzago raudonos spalvos kraštas. Kūdikiui patiks ši suknelė.

39. „Baby Frock“ neatitikimas:

„Baby Frock“ neatitikimas

Ši suknelė kūdikiams sukurta iš neatitikimų atspaudų. Daugelis kvadrato formos skirtingų atspaudų yra išdėstyti kartu, kad būtų sukurta ši suknelė. Jis turi plačią apykaklę ir trumpas rankoves. Rankovės galas yra elastingas, kad jis atitiktų rankos dydį.

40. Nėrimo kūdikių šepetys:

Nėrimas „Baby Frock“

Ši graži suknelė pagaminta iš skirtingų spalvų vilnos. Net gėlės, pritvirtintos prie suknelės, yra pagamintos iš vilnos. Jis turi apvalų uždarą kaklą ir trumpas rankoves. Vilnos suknelės yra karštos, todėl kūdikiai nesijaus šaltai. Tai prilygsta megztiniui.

41. „Toddler Baby Frock“:

Mažylis Baby Frock

Kūdikis žudo savo išvaizda šio kūdikio suknelės stiliaus. Ši balta suknelė su rankovėmis yra uždaryta kaklo, o ant jos – gėlių atspaudai. Kai kurios gėlės yra didelės, o kitos yra mažos. Suknelės audinys yra storas, kad apsaugotų ją nuo išorinės atmosferos.

42. Vilnos kūdikis:

Vilna Baby Frock

Tai rudos spalvos vilnonės kūdikių suknelės, kurių dydis yra trumpas. Ant kiekvienos rankovės yra du geltoni mygtukai. Viduje taip pat yra įvairių spalvų apskritų atspaudų ant balto pagrindo. Vienas lapės dizaino pleistras pritvirtintas prie suknelės galo.

43. Džinsinis kūdikis:

Denim Baby Frock

Ši naujausia kūdikių suknelė pagaminta iš marškinių stiliaus džinsinio audinio. Rankovės ilgos, bet atlenktos. Tokia suknelė taip pat pagaminta kaip maivymasis. Šis džinsas yra užtemdytas ir ant šios suknelės yra siūlų pamušalas. Ant šios suknelės taip pat daromas toks modelis kaip kišenė.

44. Fancy Baby Frock:

Fancy Baby Frock

Tai puošni rožinės spalvos mergaičių suknelė. Tinklo dizainas yra pritvirtintas prie suknelės viršaus ir viduryje, yra du rožiniai diržai, ant kurių pritvirtinti maži balti deimantai. Apatinė kuprinė papuošta maivymu, kuris yra unikalus kūrinys.

45. Atgal Atidaryti kūdikio Frock:

Atgal Atidaryti Baby Frock

Paprastai visos suknelės turi mygtukus priekyje, tačiau šioje suknelėje nugaros pusėje yra mygtukas ir jis yra pusiau atidarytas. Ant šios suknelės yra gėlių ir lapų atspaudas, o užpakalinėje pusėje – V formos kaklas. Kadangi nugaroje yra vienas mygtukas, jis yra laisvas, todėl kūdikis jaučiasi jaukiai.

46. ​​„Party Wear Baby Frock“:

„Party Wear Baby Frock“

Šios mielos suknelės merginos atrodo rafinuotai. Ši miela suknelė turi mažų ir didelių gėlių dizainą ir lapų modelį. Be to, visa suknelė yra paprasta. Ši trumpa šilkinė suknelė taip gražiai spindi ir atmosferoje suteikia žavesio.

47. „Layered Frills Baby Frock“:

Layered Frills Baby Frock

Ši raudonos spalvos mergaitiška suknelė yra trijų sluoksnių. Ant peties yra juostelės, kurias reikia surišti kaip mazgą. Suknelė yra šiek tiek virš kelio. Šioje suknelėje mergina atrodo tiesiog nuostabiai su atvirais plaukais ir juoda pinigine ant rankų.

48. „Baby Frock“ miegui:

„Baby Frock“ miegui

Ši minkšta mergaitiška suknelė yra naudojama miegant. Jis yra baltos spalvos, su mažais gėlių atspaudais. Ant kaklo ir rankovių yra maivymasis su dangaus mėlynos spalvos kraštu. Šioje suknelėje kūdikiai jaučiasi sklandžiai ir gerai miega. Dėvėtos merginos nepajus, kaip jį nuimti.

49. „Baby Frock“ su animaciniu veidu:

„Baby Frock“ su animaciniu veidu

Tai vienas geriausių kūdikių suknelių modelių ir akimirksniu patiks mažoms mergaitėms. Jis pagamintas iš prigludusio audinio su įvairių animacinių filmų personažų atspaudais. Ant antakių spausdinami tik animacinių filmų veidai, o ant kaklo pritvirtinama perlų mala, kuri puikiai dera su suknelės spalva.

50. Tikrina „Baby Frock“:

Tikrina Baby Frock

Šis kūdikių suknelės stilius yra čekių dizaino. Suknelė yra įvairių spalvų, o ant jos – dvi dirbtinės rožės. Ant kaklo yra nedidelis čekis, o ant suknelės apačios taip pat susiuvami smulkūs čekiai. Jame yra dangtelio rankovė su mažo dydžio čekiais.

Anksčiau pateiktuose straipsniuose matėme daugybę kūdikių suknelių dizaino. Tačiau painiavos nesvarbu, nes skirtingiems renginiams yra skirtingo dizaino suknelės. Yra dizainų, skirtų kasdieniam dėvėjimui, bet kokiems festivaliams, bet kurioms santuokos funkcijoms ar naktiniams drabužiams. Šiais laikais kūdikiai gimtadienio vakarėliams taip pat dėvi princesės dizaino sukneles. Dabartinio amžiaus mergaitės tapo tokios protingos, kad tokias kūdikių sukneles paspaudžia gražiai.