Frocks, 6 yaşındaki tüm çocuklar için harika bir gardırop ilavesidir. Çocukları çok zarif ve güzel gösteriyorlar. Frocks, alevlenebilen elbiselerdir ve onları kabarcıklı yapan da budur. Her durum için frocks alabilirsiniz. Törenler için saten veya dantel olabilir veya yaz ve oyun zamanı için pamuklu ve likralı olabilir..

Doğum Günlerinde ve Partilerinde 6 Yaşındaki Kız İçin En Yeni ve Sevimli Frocks:

İşte 6 yaşındaki kızınız için satın alabileceğiniz harika frak seçenekleri.

1. Puantiyeli Rop:

Puantiyeli Rop

6 yaşında bir kız kıyafeti, çocuğun çarpıcı görünmesini sağlamanın güzel bir yoludur. Bu puantiyeli elbisenin korsajı beyaz malzeme ile düzdür. Puantiyeler elbisenin eteğinde. Öndeki güzel bir yay harika bir açıklama yapar. Çocuğunuz bu frakla çok güzel görünecek.

2. 6 Yıl Yazlık Elbise:

6 Yaş Yazlık Elbise

Yaz, sade ve rahat kıyafetlerin zamanıdır. 6 yaşındaki bu güzel frak, pamuklu malzemeden yapılmıştır. Basit puf kılıfı, sevimli ve zarif görünmesini sağlar. Uzun elbise de oyun zamanı için güzel. Arkadaki kuşak, normal bir elbisenin çarpıcı görünmesini sağlayabilir..

3. Şeffaf Baskı Elbise:

Şeffaf Baskı Elbise

İşte şeffaf malzemeden yapılmış 6 yaşındaki kız çocuğu için güzel bir parti kıyafeti. Malzemenin üzerinde onu çarpıcı kılan çiçek baskıları var. Bu, parlak olduğu için herhangi bir parti için giyilebilir. Önünde pembe bir kemer ve fiyonk çok çekici ve göz alıcı.

4. İncili Net Rop:

İnci ile Net Frak

Doğru malzeme ile 6 yaş bebek kıyafeti muhteşem olabilir. Bu çarpıcı bordo renkli net kadın kıyafeti, herhangi bir parti için doğru. Elbisenin korsajı elmas desenli incilerle süslenmiştir. Elbisenin belinin etrafındaki beyaz güller, elbiseye şık bir görünüm kazandırıyor..

5. Dantel Şampanya Frock:

Dantel Şampanya Rop

Şampanya rengindeki bu muhteşem dantel rop, çocuğunuz için doğru. 6 yaşındaki bir kız çocuğu için uzun frak dantel ve ağdan yapılmıştır. Korse dantelli ve etek fileli. Etek, dantel kenarlı katmanlara ayrılmıştır. Güzel bir dantelli çiçek, elbiseye güzel bir aksesuar yapar..

6. Prenses Elbisesi:

Prenses elbisesi

Asimetrik katmanlara sahip bu muhteşem frakta çocuğunuzun bir prenses gibi görünmesini sağlayın. Rop uzun kolludur ve üstüne fiyonklar takılmıştır. Boncuklu çiçekler korsajın bir parçasıdır. Prenses temasını tamamlamak için görünümü gerçek bir taçla süsleyin.

7. Kalıcı Pileler Rop:

Kalıcı Pileler Froc

İşte 6 yaşındaki çocuğunuz için harika bir U boyunlu elbise. Bu kalıcı pilelerle yapılmış ve çok zarif görünüyor. Mor renk de çocuklar için harika. Süslü bir stil yaratmak için boynu boncuk ve payetler ile süslenecek bulacaksınız..

8. Parti Tarzı Elbise:

Parti Tarzı Elbise

Bu havalı görünümlü parti tarzı elbiseler 6 yaşındakiler için harika. Elbiseler Lycra korsaj ve file eteğe sahiptir. Çiçekler ve kurdeleler, elbiseyi süslü göstermek için vurgular. Bunları taban olarak beyaz ile siyah ve kırmızı gibi renklerde alın.

9. Beyaz Ruffles Elbise:

Beyaz Fırfırlı Elbise

Fırfırlı bu olağanüstü beyaz elbiseye bir göz atın. Fırfırlar, tüm çocukların seveceği büyülü bir görünüm yaratır. Bu elbiseyi beyaz, pembe, kırmızı vb. renklerde alabilirsiniz. Bu elbise partiler ve hatta doğum günleri için iyi görünecek..

Frocks, çocuğunuzun zarif görünmesini sağlamanın en iyi yoludur. Saten veya pamuklu olabilir. Çeşitli stilleri ve süslemeleri deneyin. 6 yaş kız çocuk önlüğü güzel ve zariftir ve çocuğunuza kendini özel hissettirir..