Bebek frocks, çocuğunuzun şık ve şık görünmesini sağlayan süper moda bir giysidir. Bu elbiseler prenses temalı veya rahat ve zarif olabilir. Çocuğunuz için doğum günleri ve durumlar için mükemmel olan frocks deneyebilirsiniz. Ayrıca rahat oldukları kadar iyi giden yaz pamuğu ve oyun zamanı elbiseleri de vardır..

Resimlerle Şık ve Trend 7 Yaşında Bebek Frocks:

İşte 7 yaşındaki kız için en iyi 9 elbise.

1. Vintage Çiçek Elbisesi:

Vintage Çiçek Elbisesi

İşte 7 yaşındaki bebeğiniz için şirin bir vintage çiçek elbisesi. Bu sevimli ve zarif 7 yaş bebek kıyafeti, baskılı malzemeden yapılmıştır. Etekte prenses tarzı bir balo kıyafeti içinde ayağa kalkmasını sağlayan çok sayıda katman var. Malzemenin saten veya şifon olmasını sağlayabilirsiniz..

2. Şerit Rop:

şerit frak

Bu, kurdelelerle vurgulanan 7 yaşındaki kız için sevimli bir elbise. Düz elbisenin alt kenarında iki kat kurdele vardır. Boyun çizgisi ve koltuk altları da kurdelelerle kaplanmıştır. Elbisenin belinde, elbisenin çok süslü görünmesini sağlayan güzel kurdele çiçekleri var..

3. Organze Çiçek Elbisesi:

Organze Çiçek Rop

7 yaşındaki çocuğunuz için bu muhteşem organze çiçekli elbiseyi deneyin. Bu, A-line tarzında bir kepçe bilek uzunluğu ile yapılır. Beyaz frak, korse üzerinde çarpıcı görünmesini sağlayan boncuklarla süslenmiştir. Beyaz bu frak muhteşem. Harika görünecek başka renklerde de olabilir.

4. Flutter Kollu Rop:

Flutter Kollu Rop

Kızınız için çırpınan kollu bu dantel örgü elbiseye göz atın. 7 yaşındaki kız için elbiseler onları çekici ve zarif gösterecek. Burada farklı bir tarzda pilili kollar var. Dantel örgü frak, zarif görünmek için saten astarlıdır..

5. Kat Uzunluğu Top Rop:

Kat Uzunluğu Top Rop

Çocuğunuzun bu 7 yıllık frakta harika görünmesini sağlayın. Bu çarpıcı, yere kadar uzanan balo elbisesinin arka tarafında bir V yaka vardır. Bu elbisenin altın ve yeşil kombinasyonu özel günler için mükemmeldir. Altın, düğünler ve doğum günleri gibi törenler için harikadır..

6. Payetli Rop:

payetli frak

Bu göz alıcı eflatun payetli elbise, çocuğunuzun özel günü için ihtiyacınız olacak şey. Eflatun frak eteğinde ağ malzeme ile yapılır. Üst kısım, parlak ve çekici hale getirmek için pullarla süslenmiştir. Bel bandındaki güzel bir çiçek tarza katkıda bulunur.

7. Kot Rop:

kot elbise

7 yaşındaki bir çocuğun giyeceği parti elbiseleri dışında oyun zamanı elbiseleri de var. Bu frocks denim ile de yapılabilir. Bu denim ve pamuklu elbise, çocuğun giymesi için güzel ve kolaydır. Tam kollu, rahat olması için elastik ile donatılmıştır.

8. Tasarımcı İpek Elbise:

Tasarımcı İpek Elbise

Bu, 7 yaşındaki bebeğiniz için ipekten yapılmış harika bir tasarımcı elbisesi. Bu baskılı ipek malzeme elbiselerle mükemmel bir uyum içindedir. Yuvarlak yakası fırfırlıdır ve bu ona şık bir görünüm kazandırır. Kloş elbise kolsuz kesimi ile rahattır..

9. Dantel Elbise:

Dantelli elbise

İşte çocuğunuz için tam kollu zarif beyaz dantel elbise. Dantel kalın ve bu elbiseye birilerini veriyor. Elbisenin kenarı taraklı ve harika görünüyor. Bu bir fırsat için veya hatta bir düğün için giyilebilir.

Frocks, 7 yaşındaki bir kız için gardırobun ayrılmaz bir parçasıdır. Zarif ve şıktırlar ve onları öne çıkarırlar. Bu elbiseler şifon, ağ, saten ve hatta dantelden yapılır. 7 yaşındaki kızlar için elbiseler kabarık ve fırfırlarla doludur. Pamuklu veya parlaktırlar ve çekici görünürler..