Kızlar, prensesler gibi güzel görünmelerini sağlayan muhteşem elbiseler ve kostümler giymeyi severler. Bu muhteşem elbiselerin yanı sıra, günlük olarak giyilebilecek, oyun zamanı için mükemmel olan normal fraklara da sahip olacaksınız. Bunlar genellikle pamuktur ve bu nedenle malzeme nefes alabilir. Bu, çocukların giymesi için rahat hale getirir.

8 Yaşındaki Kız İçin Güzel ve Modern Frocks:

Burada, çocuğunuz için seçebileceğiniz farklı frak stillerinin bir listesi var..

1. Kırmızı Dantel Parti Elbisesi:

Kırmızı Dantelli Parti Elbisesi

Bu 8 yıllık kız kıyafeti, yarı resmi bir fırsat için ihtiyacınız olan şey. Kırmızı dantel zarif ve ön kısmında kırmızı uzun şerit fiyonk ile zarif görünmesini sağlıyor. Elbisenin taraklı kenarı, güzel elbise için mükemmel bir son. Kontrast renkte bir astar da elbiseye karakter katacak.

2. Balo Elbisesi:

Balo elbisesi

İşte prensesinizin özel bir gün için giyebileceği çok sofistike bir balo elbisesi. Uzun rop elbise tarzı elbise ince dantelden yapılmıştır. Kolsuz ve V yaka bu elbisenin tarzıdır. Merkezdeki basit geniş kemer, metal broş ile vurgulanmıştır.

3. Gül Rop:

gül frak

8 yaşındaki kız için bu güzel batı tarzı parti elbisesini seçin. Bu frak, birbirine dikilmiş çiçeklerle dolu bir korseye sahip. Etek, bu süslü görünüm için yıldız gibi parlak malzemeden yapılmıştır. Saten kurdeleli büyük bir fiyonk da havalı. Bu elbiseyi bir doğum günü veya herhangi bir özel durum için alın. Bu, bir düğün resepsiyonu için de güzel bir açıklama yapar..

4. Saten A Kesim Elbisesi:

Saten A Kesim Gelinlik

Bu saten A kesim elbiseyle kızınızın doğum gününü özel yapın. Bu kutu pileli rop yüksek boyunlu ve basittir. Beldeki iki çiçek de sevimli bir ek oluşturuyor. Elbiseyi macenta ve mor gibi düz renklerde alabilirsiniz..

5. Düşük Bel Elbise:

Düşük Bel Elbise

İşte Lycra ve file ile yapılmış 2’si 1 arada elbise. Bu elbisenin üst kısmı tam kollu ve Lycra ile yapılmıştır. Ön taraftaki güzel bir baskı iyi bir açıklama yapar. Düşük bel file ve kot rengi astar ile yapılmıştır. Eteğin fırfırları zarif ve muhteşem görünüyor.

6. Halter Boyun Rop:

Boyundan Bağlamalı Rop

Çocuğunuz için bu havalı yular boyunlu 8 yaş bebek kıyafetini seçin. Rop, rahat olması için pamuklu malzemeden yapılmıştır. Elbisenin alt yarısı fırfırlarla dolu ve bu da elbiseye şık bir görünüm kazandırıyor. Halter boyun boynun arkasına bağlanabilir.

7. 3 Katmanlı Rop:

3 Katlı Rop

Çocuğunuz için geniş katmanlardan yapılmış bu havalı 3 katmanlı frakı deneyin. Elbise çok basit ama zarif görünüyor. Yuvarlak yaka, stil vermek için pullarla doldurulur. Bu payetli model sayesinde elbiseye daha fazla aksesuar eklemenize gerek yoktur. Olduğu gibi tam görünüyor.

8. Asimetrik Rop:

Asimetrik Rop

Çocuğunuz için bir açıklama giysisi olarak bu asimetrik elbiseyi seçin. 8 yaşındaki kız için bu uzun elbise normal elbiselerden çok farklı. Elbise önden kısa arkadan uzun. Kenarları çiçeklerle bezenmiştir.

9. Damalı Rop:

damalı frak

Çocuğunuz için sahip olabileceğiniz klasik modellerden biri de kareli frak. Bu düz bir üst ve kareli bir eteğe sahiptir. Üstteki düğmeler çekici ve büyüktür. Aynı malzemeden damalı yaka, tepeye çekicilik katar.

8 yaşındaki kız için elbiseler zarif ve şık. Bu elbiseler normalde vesilelerle giyilebilecek parti kıyafetleridir. 8 yaşındaki kızlar için elbiseler parti veya rahat giyim olabilir.