Būdama 13 metų mergaitė įžengia į paauglę. Ji mėgsta puikuotis gražiais drabužiais. Mada tampa aistra 13-mečiui. Jie tiesiog mėgsta atrodyti labai madingai kiekvieną akimirką, nesvarbu, ar tai būtų mokykla, ar laisvalaikis, ar vakarėlis – jie nori atrodyti energingi ir linksmi.

Naujausias ir patrauklus „Frocks“ dizainas 13 metų mergaitei:

Turime pažvelgti į 9 geriausius 13 metų mergaitės drabužius.

1. Balta atspausdinta suknelė:

Balta marginta suknelė

Ši 13 metų mergaitė su balta marginta suknele turi petnešėles. Ryškiai raudonos gėlės atspaudas su žaliais lapais yra visoje suknelėje, todėl ji yra labai patraukli. Jame yra platėjanti apatinė linija ir mielas varčios stiliaus diržas iš raudono atlaso juosmens, kurį galima susieti į lanką gale. Priekyje yra susiuvamas gėlių motyvas, todėl jis yra labai ryškus.

2. „Fuchsia Casual Frock“:

„Fuchsia Casual Frock“

Ši laisvalaikio suknelė padarys jūsų mylimąją panašią į princesę. Jis pagamintas iš 100% medvilnės ir labai patogus dėvėti visą dieną. Turi trumpas rankoves su apvaliu kaklu. Tai suteiks jūsų angelui nuostabią išvaizdą. Prie juosmens susirenka plona satino juostelė diržui.

3. „Dark Navy Flower Girl Frock“ suknelė:

Tamsiai jūrų laivyno gėlių mergaitės suknelė

Jūsų mylimoji princesė turi būti gėlių mergina šeimos vestuvėms ??? Čia yra graži ilga suknelė 13 metų mergaitei, kuri puikiai pritaikyta iš satino, tiulio ir nėrinių audinių. Jis turi „Scoop“ iškirptę, o siluetas-A linija, suteikianti princesės išvaizdą. Suknelė yra grindų ilgio, o jūsų angelas slenks koridoriumi už nuotakos. Turi nuimamą varčią.

4. „Illusion Neck Red Party Frock“:

„Illusion Neck Red Party Frock“

Gražiai raudona „Party Frock“ jūsų 13-mečiui. Jis pagamintas iš poliesterio ir gali būti švelniai plaunamas rankomis. Tai akinantis kūrinys, ant kurio prisiūta daug blizgučių. Jis turi iliuzijos kaklą. Apykaklė aukšta priekyje ir žema gale. Jūsų saldus moliūgas bus blizganti žvaigždė bet kuriame vakarėlyje su šia nuostabia suknele.

5. Marškinėlių suknelė:

Marškinėlių suknelė

Tai tobula suknelė tiems, kurie yra labai išdykę ir išdykę. Suknelė atspindi požiūrį. Jis megztas ir pagamintas iš 100% medvilnės medžiagos. Jis yra dryžuoto rašto su trumpomis rankovėmis. Turi įgulos iškirptę. Suderinkite jį su džinsiniu švarkeliu ir pasiruošę žaisti išdaigas.

6. Džinsinis audinys:

Džinsas Frockas

Tai kelnės ilgio džinsinė suknelė su A formos siluetu. Tai atsitiktinis vasaros drabužis. Karštą vasarą jis atvėsins be rankovių, o apykaklės stilius yra apverstas. Ant apykaklės seka sagutė su segtuku iki juosmens. Prie juosmens yra elastinė juosta.

7. „Tutu Frock“ su ilgomis rankovėmis:

„Tutu Frock“ ilgomis rankovėmis

Tai nuostabi suknelė, kurią galima dėvėti vasarą, žiemą ir pavasarį. Suknelė yra nėrinių su poliesteriu ir turi A formos siluetą. Turi valties kaklą su visomis rankovėmis. Liemenė yra taškuota, o sijonas gali būti skirtingos spalvos pagal jūsų pasirinkimą. Liemuo turi nulenktą diržą.

8. Mėlyna vakarėlio suknelė:

Mėlyna vakarėlio suknelė

Tai nuostabi mėlynos princesės suknelė jūsų bambinai. Tai daugiasluoksnė suknelė iš tinklo. Jis be rankovių su auksinėmis apvaliomis sagomis ant liemenės. Geltonos krepinės gėlės yra susiuvamos ant juosmens į viršų, o žalios satino juostelės nuleidžiamos žemyn, todėl atrodo kaip puokštė.

9. Metalinė blizganti Komunijos suknelė:

Metalinė blizganti Komunijos suknelė

Jūsų vaiko pirmoji šventa komunija ir ji turi atrodyti kaip angelas. Čia yra graži 13 metų amžiaus suknelė, kuri privers ją spindėti kaip deimantas. Tai ilgas rutulinės suknelės stilius su žvilgančiomis detalėmis. Jis yra visiškai išklotas ir turi mygtukus gale. Tai paprasta, bet puošni ir elegantiška.

Jūs visada norėtumėte, kad jūsų kūdikiai karaliai atrodytų geriausiai bet kokiai progai. Parduotuvėse ir internete galite rasti daugybę skirtingų stilių ir dizaino suknelių, kad galėtumėte pasirinkti.