Merginos mėgsta puoštis puošniomis suknelėmis ir kostiumais, dėl kurių jos atrodo gražiai kaip princesės. Be šių puošnių suknelių, jūs taip pat gausite įprastas sukneles, kurias galima dėvėti kasdien, puikiai tinkančias žaidimui. Paprastai tai yra medvilnė, todėl medžiaga yra kvėpuojanti. Dėl to vaikams patogu nešioti.

Gražios ir modernios aštuonerių metų mergaitės:

Čia yra įvairių stilių suknelių, kurias galite pasirinkti savo vaikui, sąrašas.

1. „Red Lace Party Frock“:

„Red Lace Party Frock“

Ši 8 metų mergaičių suknelė yra tai, ko jums reikia pusiau oficialiai progai. Raudoni nėriniai yra dailūs, o su raudonu ilgu kaspino lanku priekyje jis atrodo elegantiškai. Nuluptas suknelės kraštas yra puiki gražios suknelės pabaiga. Kontrastingos spalvos pamušalas suknelei suteiks charakterio.

2. Išleistuvių suknelė:

Išleistuvių suknelė

Čia yra labai įmantri išleistuvių suknelė, kurią jūsų princesė gali vilkėti ypatingą dieną. Ilgos suknelės suknelė pagaminta iš plonų nėrinių. Šios suknelės stilius be rankovių ir V formos kaklas. Paprastas platus diržas centre paryškintas metaline atrama.

3. Rožės Frock:

Rožės Frock

Pasirinkite šią gražią vakarietiško stiliaus vakarėlio suknelę 8 metų mergaitei. Šios suknelės liemenė pilna gėlių, kurios yra susiuvamos. Sijonas pagamintas iš žvaigždės kaip blizgios medžiagos, suteikiančios tokią išgalvotą išvaizdą. Didelis lankas satino juostelėje taip pat yra kietas. Įsigykite šią suknelę gimtadieniui ar kitai ypatingai progai. Tai taip pat yra puikus pareiškimas vestuvių priėmimui.

4. Satino A linijos suknelė:

A satino suknelė

Padarykite savo dukters gimtadienį ypatingu su šia satino A formos suknele. Ši lankstinė suknelė yra aukšta kakle ir paprasta. Dvi gėlės ant juosmens taip pat yra mielas priedas. Suknelę galite turėti vientisų spalvų, pavyzdžiui, rausvai raudonos ir violetinės.

5. Suknelė žemu juosmeniu:

Suknelė žemu juosmeniu

Čia yra „2 viename“ suknelė, pagaminta iš „Lycra“ ir tinklo. Šios suknelės viršutinė dalis yra su rankovėmis ir pagaminta iš „Lycra“. Gražus spaudinys priekyje yra geras teiginys. Žemas juosmuo pagamintas iš tinklelio ir džinsinio audinio pamušalo. Sijono maivymasis atrodo elegantiškai ir puošniai.

6. Apykaklės kaklas:

Apykaklė Frock

Išsirinkite šią šaunią kaklo kaklo kaklelį 8 metų vaikui. Suknelė pagaminta iš medvilnės, todėl yra patogi. Apatinė suknelės pusė užpildyta raukiniais ir tai suteikia jai įmantrią išvaizdą. Apykaklės kaklą galima pririšti pakaušyje.

7. 3 Layer Frock:

3 Layer Frock

Išbandykite šią nuostabią trijų sluoksnių suknelę savo vaikui, pagamintą iš plačių sluoksnių. Suknelė labai paprasta, tačiau atrodo elegantiška. Apvalus kaklas užpildytas blizgučiais, kad suteiktų jam stiliaus. Dėl šio blizgučio stiliaus prie suknelės nereikia pridėti jokių papildomų priedų. Atrodo visiškai, kaip yra.

8. Asimetriška Frock:

Asimetriškas „Frock“

Pasirinkite šią asimetrišką suknelę kaip savo vaiko drabužį. Ši ilga 8 metų mergina labai skiriasi nuo įprastų suknelių. Suknelė iš priekio trumpa, o gale ilga. Jo kraštuose yra gėlės.

9. Languota varlė:

Languotas Frockas

Vienas iš klasikinių stilių, kurį galite turėti savo vaikui, yra languota suknelė. Tai yra paprastas viršus ir languotas sijonas. Viršuje esantys mygtukai yra patrauklūs ir dideli. Tos pačios medžiagos languota apykaklė prideda patrauklumo viršuje.

8 metų mergaitei skirtos rožės yra elegantiškos ir stilingos. Šios suknelės paprastai yra vakarėlio suknelės, kurias galima dėvėti progomis. Lovos 8 metų mergaitėms gali būti vakarėlio ar patogios aprangos.