Giydirme oyunu kızlar için çok küçük yaşlarda başlar ve içgüdüsel olduğu için ömür boyu devam eder. Her yaş grubundan oldukça zarif bayanlar, her mevsimde nasıl modaya uygun görüneceğini bilir. Siz bayanlar modanın yükselişinin ilham kaynağısınız ama yaratıcılığınız modayı ve stili canlı tutuyor. Ceketli ilk 9 frak koleksiyonu, giyinmenin bir sanat olduğunu ve hepinizin bu oyunun ustası olduğunuzu kanıtlayacak..

Kadın ve Kız Çocukları İçin Güzel ve Şık Ceket Tarzı Rop Tasarımları:

En iyi ceket frak tasarımlarına bakalım..

1. Ceketli Gök Mavisi Doğum Günü Frak:

Ceketli Gök Mavisi Doğum Günü Frak

Doğum günü partisi için A-line Lolita tarzı mini elbise, fistolu etek ucu ile dantel üzerine karmaşık çiçek işlemelerine sahiptir ve pamuklu astar ile tamamlanmıştır. Frak top kısa kollu ve üzerine pullu iş dikilmiş tarz bir cekete sahiptir. Küçük tatlı pastanızın partide öne çıkması için bu çarpıcı frak ceket tasarım kıyafetini alın.

2. Ceketli Şık Bayan Popüler Frock:

Ceketli Şık Bayan Popüler Frak

Kısa kollu denim ceketli parti kıyafeti, rahatlık sağlamak için yumuşak kumaştan üretilmiştir. Ceketli kolsuz frak, fırfırlı etek çizgisine sahip çiçekli damla belli, v yakalı puantiyeli korsaj ve önü düğme kapamalıdır. Bel ön kısmına iliştirilmiş çekici bir dekoratif dantel çiçeğe sahiptir. İlkbahar, yaz ve sonbaharda giyilmeye uygun

3. Dantel Ceketli Pembe Şeker Rop:

Dantel Ceketli Pembe Şeker Rop

Kahverengi kemerli şeker pembesi kolsuz, düzenli kesim çiçekli elbise, hem günlük hem de resmi giyim için uygundur. Muhteşem şeffaf dantel ceket, bu pamuklu kıyafete muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Ceketli kolsuz frak ayrı olarak veya ceketle birlikte giyilebilir. Küçük prensesinizin tarzını sergilemek için bir kombo paketi var. Kızınız ilkbahar ve yaz aylarında giyebilir..

4. Ceketli Flört Dantelli Rop:

Ceketli Flört Dantelli Rop

Bu zarif diz boyu kolsuz elbise, yuvarlak yakalı ve zarif dantel ön katmana sahip şifon omuz askılarına sahiptir. Uzun dikişler, cilveli bir görünüm vermek için katmanlı bir A-line etek oluşturur. Şifon şeritli üç çeyrek kollu uyumlu şeffaf dantel ceket, bu kadın frak ceketini genç sosyetikler için mükemmel bir kombinasyon haline getiriyor.

5. Ceketli Etnik Siyah İnci Uzun Elbise:

Etnik Siyah İnci Ceketli Uzun Elbise

Bu normal kesim siyah georgette uzun ceketli frak olmadan gardırobunuz eksik. Uzun elbisenin üzerine astar yapıştırılmıştır. Etnik georgette ceket, kaftan kollu, siyah krep iç astarlı yuvarlak yakalı ve göz alıcı karmaşık işlemelere sahiptir. Gücün ve zarafetin siyah rengi, bir partide size eksiksiz bir görünüm verir..

6. Payetli Şifon Ceket Elbise:

Payetli Şifon Ceket Elbise

Payetli dantel korsajlı, yuvarlak yakalı, gizli siyah fermuarlı ve suni taşlı o-ringli saten kemerli, kolsuz şifon uzun etek elbise. Polyester, spandex kumaş ile astarlanmıştır. Dörtte üç kollu ve önü açık payetli fistolu dantelden bolero ceket, kullanıcıya büyüleyici bir görünüm kazandırıyor. Ceketli uzun frak, her mevsimde resmi durumlar için mükemmel bir seçimdir..

7. Ceketli Parlak Beyaz Dantel Elbise:

Ceketli Parlak Beyaz Dantel Elbise

Polyester astarlı, fistolu kenarlı ve gizli fermuarlı bu parlak beyaz streç dantel elbise, her türlü özel durum için mükemmeldir. Bu muhteşem kıyafet, uyumlu uzun dökümlü şifon bir ceketle tamamlandı. Ceketli bu çarpıcı beyaz uzun frak, herhangi bir seçkin toplantıda dikkatleri üzerine çekecektir..

8. Büyük Beden İki Parça Elbise:

Büyük Beden İki Parça Elbise

Örgü astarlı bu lavanta rengi polyester georgette büyük beden uzun elbisede ışıltı ve ışıltı. Gossamer yakasız dantel ceket, önde ve kollarda dağınık pullara sahiptir ve örgü astar ile birlikte gelir. Ceketli bu zarif kombo uzun frak, her türlü resmi veya özel durum için mükemmeldir ve tüm yıl boyunca giyilebilir..

9. Klasik Retro İlhamlı Orkide Baskı Frak:

Klasik Retro İlhamlı Orkide Desenli Frak

Orkide desenli bu diz boyu kolsuz frak, siz dönerken sizinle birlikte hareket eder. Bu romantik klasik retro esintili elbise yuvarlak yakalı, önden düğmeli kapamalı ve biyeli iki yama cepli. Romantik görünüm, gömlek yakalı ve manşetli kollu günlük açık mavi kot ceketle tamamlanıyor. Bu ceketli frak ilkbahar, yaz ve sonbaharda giyilmeye uygundur..

Moda sadece kadınları güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda kendilerine ait bir tarza sahip olma güvenini de verir. Moda ve elbiseler, onu giyen kadın sihirli bir şekilde bir divaya dönüşene kadar anlamsızdır. İşte modanın sırrı.