Kiekvienas 3 metų vaikas yra džiaugsmo pluoštas. Svarbiausi vaikystės metai prabėga bėgiojant ir šokinėjant. Drabužiai leidžia vaikui atrodyti gražiai ir patraukliai. Lovos yra vienas drabužių elementas, kurį privalote įtraukti į savo vaiko drabužių spintą. Jie leidžia vaikui atrodyti gražiai ir grakščiai.

Gražios ir patrauklios Frocks 3 metų mergaitei gimtadieniais:

Pažvelkime į nuostabius 3 metų mergaitės suknelių vaizdus.

1. Rožinis grožis:

Rožinis grožis

Čia yra graži rožinė suknelė, kuri yra madinga 3 metų vaikui. 3 metų vaikiška suknelė turi tinklelio medžiagą ir siuvinėtą liemenę. Lankai ant liemenės atrodo saldžiai ir patraukliai. Suknelės be rankovių suteikia jūsų vaikui laisvę judėti.

2. Gėlėta žiedlapių suknelė:

Gėlėta žiedlapių suknelė

Šis 3 metų kūdikių suknelės dizainas puikiai tinka vakarėliams ir progoms. Pūkuota šifono suknelė turi balionų stilių, o jo viduje – gėlėti žiedlapiai. Įvairių spalvų žiedlapiai sukuria nuostabų vaizdą. Juosmens linijoje gausu įvairiaspalvių gėlių.

3. Grynosios kėdės suknelė:

„Net Bodice“ suknelė

Ši žavi tinklinė suknelė su liemeniu jums atrodys kaip nuostabus gabalas, kuris pagirs jūsų nuostabų kūdikį. Ši 3 metų mergaitės suknelė turi tinklinį liemenį ir paprastą platėjantį dugną. Suknelė be rankovių tinka bet kokiai progai. Norėdami pridėti stiliaus, galite pridėti bet kokių priedų.

4. Satin Frock 3 metus:

Satin Frock 3 metus

Pasirinkite šią nuostabią satino 3 metų vaikišką suknelę savo vaikui. Ši paprasta balta suknelė pagaminta madingai, nes sijono sluoksniai yra asimetriški. Raukšlėta gėlė kartu su plonu ilgu lanku suknelei suteikia charakterio.

5. Spausdinta Frock:

Spausdintas Frockas

Ši vakarėlio suknelė 3 metų mergaitei yra pagaminta iš šilko medžiagos, kuri yra atspausdinta. Spausdinimas visiškai skiriasi nuo įprastų kūdikių spaudinių, tačiau jis veikia gerai. Dėl rankovių stiliaus ir paprasto pjūvio suknelė atrodo nuostabiai. Pasirinkite savo kūdikiui šią ryškią margintą suknelę ir ji išsiskirs iš minios.

6. Blizgučiai Frock:

Blizgučiai Frock

Kitą kartą, kurią turėsite aplankyti, išmėginkite šią nuostabią blizgančią suknelę savo kūdikiui. Ilga suknelė 3 metų vaikui yra pagaminta iš blizgučiais užpildytos medžiagos. Tai atrodo ypatingai naktiniam vakarėliui, kuriame suknelė spindės ir žibės šviesose.

7. Princesės suknelė 3 metams:

Princesės suknelė 3 metus

Pasirinkite šią elegantišką princesės stiliaus suknelę savo kūdikiui ir pamatysite jos žėrinčią išvaizdą. Suknelė yra pastelinių atspalvių, o gale yra didelis lankas. Ši 3 metų kūdikio suknelė gali būti rožinės, baltos, mėlynos, geltonos ar net baltos spalvos. Dėl blizgančios medžiagos ji atrodo turtinga ir elegantiška.

8. Stiff Flared Frock:

Stiff Flared Frock

Išbandykite šią sodriai atrodančią 3 metų amžiaus suknelę be rankovių. Dėl standaus blyksnio apačioje jūsų kūdikis atrodo kaip princesė. Suknelę galite turėti iš paprastos medžiagos arba atspausdinti. Spaudiniai taip pat gali būti abstraktūs. Suknelės dėžės raukšlės suteikia jai tą standų blyksnį.

9. Peter Pan Collar Frock:

Peter Pan Collar Frock

Vienas iš elegantiškų klasikinių dizainų yra Peter Pan apykaklė. Ši klasikinė tamsiai mėlyna suknelė su balta apykakle puikiai tinka jūsų 3 metų vaikui. Suknelės priekyje yra didelės sagos ir tai atrodo klasikiškai. Diržas priekyje taip pat suteikia jai struktūros.

Savo 3 metų vaikui galite įsigyti kelių skirtingų stilių suknelių. Šie čia parodyti dizainai puikiai tinka jūsų vaikui. Liemenėlės 3 metų vaikams daro jas elegantiškas ir patrauklias. Suknelės puikiai tinka tiek vasarai, tiek vakarėliams.