Kadife artık moda bir malzeme ve her kadının dolabında mutlaka bir kadife elbise olmalı. Vücudunuz üzerinde çok yumuşak olacak ve sizi sıcak tutacak, bu nedenle soğuk mevsimde mükemmeldir. Ekstra bir görünüm vermek için kadife elbise giyebilir veya diğer kumaşlarla karıştırabilirsiniz. Kadife elbiseler şık görünümüyle size asil bir hava katacak. Parti giydiği için en uygunlar.

Modadaki Bayanlar İçin Şık ve Trend Kadife Frocks:

Modaya uygun bir görünüm elde etmek için bu sefer kontrol etmeniz gereken bazı yeni kadife frak tasarımları..

1. Şişe Yeşil Kadife Uzun Rop:

Şişe Yeşil Kadife Uzun Rop

Bu, kadınlar için mükemmel bir kadife uzun frak tasarımıdır. Zardosi ve resham nakış yuvarlak yaka hattı geliyor. Partiler için giyebilirsin ve her partide bir yıldız olacaksın. Böylece şık ve modaya uygun bir görünüm elde etmek için bu muhteşem tasarımı giyebilirsiniz. Tüm vücut tiplerine uygun olan bu elbiseyi sade aksesuarlarla da kullanabilirsiniz..

2. Bebek için Kadife Elbise:

Bebek Kadife Rop

Bu bebek için çok sevimli bir mavi kadife elbise. Küçük çocuğunuzun sevimli bir görünüm kazanması için alabilirsiniz. Bu, parti kıyafeti olarak mükemmel bir seçimdir ve şeftali ve mavi kombinasyonu çok iyi çalışır. Bu, herkesin bebeği için sahip olması gereken göz alıcı bir renktir..

3. Tasarımcı Kadife Frock:

Tasarımcı Kadife Rop

Bu, çocuklar için mükemmel bir kadife frak modelidir. Küçük olan bu elbisenin üzerinde muhteşem görünecek. Kırmızı çekici bir renktir ve bu herkesin ilgisini çekecek ve siz çocuk bu elbiseyi giyerek diğerlerinin arasında yıldız olacaksınız..

4. Kızlar Parti Elbisesi Giymek:

Kızlar Parti Elbisesi

Bu, çocuklar için mükemmel bir parti kıyafeti kadife elbisesidir. Bu elbise yüksek kaliteli file ve brasso kadife malzemeden üretilmiştir. Parti kıyafeti olarak uygundur. Minik prensesiniz için tercih edebileceğiniz çok rahat ve güzel bir elbise..

5. Çocuklar için Tasarımcı Kadife Elbise:

Çocuklar için Tasarımcı Kadife Elbise

Bu, kız bebek için modaya uygun kadife bir elbise. Bu kadife ve saten malzemenin bir karışımıdır. Bu siyah ve kırmızı elbise, floklu tasarım ve ışıltılı detaylarla geliyor. Meleğin bu güzel elbisenin üzerinde sevimli görünecek. Bu süper sevimli elbiseyi giyerek küçük meleğinize ekstra bir zarafet verebilirsiniz..

6. Sevimli Kadife Rop:

Sevimli Kadife Rop

Bu kızlar için sevimli siyah beyaz kadife bir elbise. Bu çiçek süslemeli yuvarlak yakalı kadife ve saten elbise. Mükemmel bir görünüm elde etmek için en sevdiğiniz ayakkabı ve saç bandıyla eşleştirin. Bunu çocuğunuzun partilerde ve diğer birçok durumda giymesi için almalısınız..

7. Mavi Kadife Anarkalı Rop:

Mavi Kadife Anarkalı Frock

Bu kadınlar için güzel bir kadife dolu frak. Bu mavi kadife elbise bir Banarasi ipek ceketi ile birlikte gelir. Parti kıyafeti olarak kullanabilirsiniz. Boyun çizgisi, ona asil bir görünüm veren güzel bir raşam ve taş işçiliği ile birlikte gelir. Her zamanki görünümünüzden farklı bir şey denemeniz gerekiyorsa onu seçin..

8. Çiçekçi Kız Kadife Rop:

Çiçek Kız Kadife Rop

Bu, çocuklar için siyah kadife frak tasarımıdır. Bu kolsuz frak, brokar bir palto ile birlikte gelir. Küçük çocuğunuzda sevimli görünecek. Çocuğunuza şık ve farklı bir görünüm kazandırmak için bunu seçin. Çok rahat ve çeşitli tasarım da.

9. Bordo kravat- West Long Frock:

Bordo Kravat- West Long Frock

Bu kadınlar için güzel bir kadife kumaş frak. Sade tasarıma sahip tam kollu bordo renkli kadife roptur. Ancak bunu bir parti için giymek zarif bir görünüm verecektir. Diğerleri arasında farklı olmak için bunu giyebilirsin. Daha fazla stil elde etmek için siyah bir ayakkabıyla kombinleyin.

10. İşlemeli Siyah Kadife Rop:

İşlemeli Siyah Kadife Rop

Bu, çocuğunuz için güzel bir siyah kadife elbise. Bu tam kollu siyah kadife elbise beyaz işlemeli olarak geliyor. Çocuğunuza şık ve sevimli bir görünüm verecektir. Bu el yapımı işlemeli frak, mükemmel bir parti kıyafeti seçimidir. Çocuğunuz diğerleri arasında parlayacak.

11. Kadife Renkli Blok Rop:

Kadife Renkli Blok Rop

Bu güzel bir kızın kadife elbisesi. Bu mükemmel bir parti kıyafeti ve saten, payet ve kadife bölümleriyle geliyor. Bu frak bebeğinize çok yakışacak ve onu giyerek çok rahat edecek. Bu göz alıcı renk süper sevimli ve çocuğunuzun görünümünü güzelleştiriyor.

12. Kadife Uzun Rop:

Kadife Uzun Rop

Kadınlar için bu şık kadife uzun rop, yeni ve modaya uygun bir tasarımdır. Parti kıyafeti olarak uygundur. Bu, deneyebileceğiniz zarif bir yumuşak kadife malzemedir. Kraliyet bir görünüm elde etmek için bunu giyin ve kış zamanı için mükemmel bir aşınma. Kişiliğinize kesinlikle zarafet katacak.

13. Çocuklar için Parti Elbisesi:

Çocuklar için Parti Elbisesi

Bu şık bir kız bebek kadife elbisesidir. Siyah ve pembe kombinasyonu olup üst malzemesi kadife alt kısmı saten malzemedir. Mükemmel bir çift ayakkabı ile mükemmel görünecek. Parti kıyafeti olarak uygundur ve çok rahattır..

14. Kızın Kadife Elbisesi:

Kız Kadife Frock

Bu kızlar için muhteşem bir kırmızı kadife elbise. Bu, 3/4 kollu çift katmanlı bir fraktır. Günlük giyimin yanı sıra parti giyimi olarak da uygundur. Bu, küçük kızınız için alabileceğiniz sevimli bir elbise. Bu yüksek renkli tasarım size şık ve zarif bir görünüm kazandırır..

15. Kraliyet Mavisi Parti Kıyafeti Frock:

Kraliyet Mavisi Parti Elbisesi

Bu, kadınlar için takdire şayan bir kraliyet mavisi kadife elbise. Bu tasarımcı kıyafeti, tüm özel günler için giymek için uygundur. Bu, kıvrımlı görünümünüzü geliştirmek için en iyi elbise. Bu tam kollu frak, boncuklar ve payetler ile tasarlanmıştır. Bu güzel elbiseyi giyerek diğerlerinin dikkatini çekebilirsiniz..

Bu sefer deneyebileceğiniz mükemmel bir kadife elbise tasarımı. Kadife elbiseler kış sezonuna uygun olup temkinli kalmanıza yardımcı olur ve tarzınızı artırır..