İster sevimli bir peri görünümü, ister tarih için cömert bir görünüm arıyorsanız, rop tasarımları her zaman çeşitli desen ve tasarımlarla etkinlikleri haklı çıkardı. Sade frak tasarımları artık daha sevimli hale getirmek için tasarımlarla dekoratif bir dokunuşla geliyor. Sadece gençler değil, kadınlar da onları görünüşlerini geliştirmek için kullanıyor. Bu günlerde moda olan frak tasarımları tam frak tasarımları..

Resimlerle Bayanlar İçin Güzel ve Şık Full Frak Tasarımları:

İşte çekici bir görünüm için bugünlerde kadınlar tarafından seçilen tam fraklı en iyi tasarımların bir koleksiyonu..

1. Lotus Kurbağa Elbisesi:

Lotus Kurbağa Elbisesi

Bu tip tam frak elbise, gençler arasında parti giyimi için çok popüler. Kadın kıyafeti, elbisenin alt kısmına kabartmalı ve taç yaprağı görünümü veren iki farklı gölge rengiyle yapılmıştır. Kadın kıyafetine ayrıca asma çekicilik ve yandan gül ile kolsuz tasarım verilir..

2. Tam Kol ve Kusur Frock:

Tam Kol ve Kusurlu Frak

Evlilik gibi işlevler için sevilen en iyi tam kollu elbiselerden birine georgette ve ipek malzemeler verilir. Kadın kıyafeti ayrıca altın boncuklar ve iplik işi ile süslenmiştir. Kadın kıyafeti bele kadar sıkı bir şekilde oturur ve bundan sonra cesur bir kusur verilir..

3. Mimu Maxi Uzun Rop:

Mimu Uzun Elbise

Geleneksel ve modern görünümü birleştirmek ister misiniz? Bu elbiseye diz sonuna kadar gevşek oturan gerilebilir malzeme verilir. Kadın kıyafetine ayrıca U şekli oluşturan merkezden daha büyük kenarları olan tunik bir görünüm verilir. Kadın kıyafeti yazları için popüler.

4. Tasarımcı Gota Çalışması Frock:

Tasarımcı Gota İş Elbisesi

Bir Gota iş tasarımı verildiğinde bayanlar için tam elbiseler, onu özel günler için en iyi kıyafet yapar. Buradaki frak ipekten yapılmış ve halk arasında Gota işi olarak bilinen altın iplikle çiçek desenleri verilmiş. Ayrıca uzun kollu ve paket boyun tasarımı verilir.

5. Prenses Frock Tasarımı:

Prenses Rop Tasarımı

Bağcıklarla kıvrımlı dalgalı bir görünüm verildiğinde çocuklar için tam frak, prenses görünümü verir. Elbisenin tepesine, süslemek için gümüş takılarla daha da süslenmiş kısa bir palto benzeri tasarım verilmiştir. Kadın kıyafeti, uygun adaleti sağlamak için ipek ve georgette malzemeden yapılmıştır..

6. Gelin Rop Tasarımı:

Gelin Rop Tasarımı

Buradaki mükemmel gelin görünümü için en iyi rop tasarımı, elbiseyi zarif kılmak için şifon, ağ ve ipek gibi malzemelerin bir kombinasyonundan yapılmıştır. Kadın kıyafetine net kollar ve bu mükemmel kusur verilir. Uygun gelin görünümü için elbiseye ayrıca net kafa sarıcı verilir..

7. Denizkızı Rop Tasarımı:

Denizkızı Rop Tasarımı

Denizkızı frak tasarımları bu günlerde trend olan yeni model tam frak oldu. Kadın kıyafeti herhangi bir malzemeden yapılabilir, ancak çoğu balık kanadı gibi kusurlar veren alt kısımdaki ağı tercih eder. Kadın kıyafeti, bu mükemmel görünümü vermek için dizlere kadar sıska bir uyumla gelir.

8. Düz Kesimli Frak Tasarımları:

Düz Kesim Rop Tasarımları

Tam boy frak tasarımlarına düz kesim tasarımlı yeni bir desen verildi. Pamuklu malzemeden üretilen elbisenin alt kısmında üçgen desenler ve beli kemer bulunuyor. Derin boyun ve tam kollu, kullanıcıya seksi bir görünüm kazandırır..

9. Baskılı Rop Tasarımı:

Baskılı Rop Tasarımı

Kız için tam frak için baskılı tasarım, yazları için popüler olan en son moda tasarımdır. Basit pamuklu frak, kolsuz tasarımlı orta kusurlu tasarıma sahiptir. Kadın kıyafeti bele kadar mükemmel bir şekilde oturur ve ardından gevşek bırakılır. Kadın kıyafeti plaj tatillerinde de giyilir..

10. Tek Omuz Rop Tasarımı:

Tek Omuz Rop Tasarımı

Seçkin bir parti giyim tasarımına sahip olmak ister misiniz? İşte parlayan gerilebilir malzemeden yapılmış kadınlar için en iyi tam frak. Elbiseye bir tarafta tam uzunlukta kollar verilir ve diğer omuz açık bırakılır. Bu asimetrik tasarım, partilerde ve yaz etkinliklerinde oldukça taşınır..

11. Tunik Rop Tasarımı:

Tunik Rop Tasarımı

Geziler veya özel tarihler için şık bir görünüme sahip olmak ister misiniz? Pamuktan yapılmış tunik tarzı tam frak görüntüleri en iyisidir. Kadın kıyafetine tek şeritli omuz tasarımı verilir. Rop, bele sıkı oturan ön ve arkadan yüksek düşük uzunluk verilir. Elbiseye ayrıca şık bir görünüm için mini paltolar veya şallar eşlik ediyor..

12. Şemsiye Rop Tasarımı:

Şemsiye Rop Tasarımı

Yetişkinler için tam frocks söz konusu olduğunda şemsiye tasarımı oldukça çiçeklidir. Rop şifon malzemeden yapılmıştır ve şemsiye tarzı bir kesim verilmiştir. Çapraz boyun tasarımı ile frak muhteşem bir parti görünümü verir. Elbiseye ayrıca bel üzerinde iğneler yapılarak aşağıda gerekli kusurlar verilmiştir..

13. Jakarlı Rop Tasarımı:

Jakarlı Rop Tasarımı

Jakarlı full rop modelleri, üzerinde kabartma çiçek baskısı bulunan broket malzemeden üretilmiştir. Kadın kıyafeti, ipek malzemeden iç kısım ile hafif eğimli tasarımla yapılmıştır. Kolsuz tasarımlı rop, kadınlara çift katmanlı tasarımda ince bir görünüm kazandırıyor. Kadın kıyafeti partiler, düğünler vb. için popülerdir..

14. A-Line Rop Tasarımı:

A-Line Rop Tasarımı

Georgette ile tutturulmuş ipek malzemeden yapılmış bir tasarımcı tam frak elbise tasarımı. Ön kısma, net yaka ile net çiçek baskı görünümü verilir. Sırt dekolteli tasarımı ile bayanlara şehvetli bir görünüm kazandırır. Elbiseye ayrıca belden kat uzunluğu ile katlanmış bir damla çizgi ipek dantel verilir..

15. Uzun Kesimli Frak Tasarımı:

Uzun Kesim Rop Tasarımı

Özel bir fırsat için seksi bir görünüm ister misiniz? İşte arzunuzu tamamlayacak uzun kesimli bir frak tasarımı. Rop, kapalı omuz kol tasarımı ile taban uzunluğu verilir. Kadın kıyafeti, kalça çizgisinden hafif tarafta uzun kesimler yapılır. Pamuklu ipek malzemedeki siyah renk çekici bir görünüm verir.

Tam boy frak, partiler için hit listelerinde. Sıradan olanlar artık piknikler ve kolejlerde de yapılıyor. İşlevler için olanlara nakış ve kullanıcıya tasarımcı görünümü veren diğer tasarımlar verilir. Genellikle taban uzunluğu veya bazen ayak bileği uzunluğu verilir..