Nesvarbu, ar plaukai trumpi, ar ilgi, galvos apdangalai vaidina svarbų vaidmenį rengiant šukuoseną. Net tiesiog dėvėti juos, kad būtų apsaugoti priekiniai plaukai, taip pat praktikuojama tarp mergaičių ir moterų be amžiaus. Tai gyvybiškai svarbus dekoratyvinis aksesuaras, suteikiantis jūsų šukuosenai šiek tiek grožio. Bet ar žinote, kad dabar galite pasigaminti dekoratyvinių galvos juostelių ir namuose!

Kaip pasidaryti galvos apdangalus kūdikiams namuose:

Štai keletas geriausių dalykų, kurie išmokys jus pasigaminti galvos apdangalus namuose iš skirtingų ingredientų,

1. Elastinė juostelės galvos juosta:

Elastinė juostelės galvos juosta

Galvojate, kaip pasidaryti galvos juostą, naudojant juostas ir elastines? Na, tam reikia turėti dekoratyvines juosteles ir elastines. Iškirpkite juos pagal galvos dydį ir siuvimo mašina susiuvkite elastinę tarp juostelės. Apdailinkite likusias šonus ir kitą dalį, kad užbaigtumėte juostelę, ir dėvėkite ją bohemišku stiliumi, apvyniodami kaktą.

2. Pinta galvos juosta iš marškinėlių:

Pinta galvos juosta iš marškinėlių

Ar namuose turite senų nenaudotų marškinėlių? Padarykite iš jo galvos apdangalus. Įdomu, kaip pasigaminti galvos apdangalus kūdikiams naudojant marškinėlius? Paimkite nepageidaujamus marškinėlius ir iš jų iškirpkite plonas juosteles. Kad galvos apdangalas būtų spalvingas, naudokite tris skirtingų spalvų marškinėlius. Vienoje pusėje suriškite juostelių galus ir iš jų padarykite pynę. Siuvinėkite galus, sudarydami apvalią apskritą galvos juostą, ir nukirpkite nepageidaujamą marškinėlių dalį. Jūsų supinta galvos juosta yra paruošta dėvėti.

3. Veltinio gėlių galvos juosta:

Veltinio gėlių galvos juosta

Tokių kūdikių mielų galvos apdangalų gaminimo procesas yra visiškai elastingas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai surinkti tris skirtingų spalvų juostas ar aksominius veltinius rožėms gaminti. Naudokite žalią veltinį ir supjaustykite jį lapo forma. Nupjaukite jį ir laikykite nuošalyje. Taip pat galite padaryti gėlę perklijuodami apskritimo veltinio šonus, kad ji būtų kūgiška. Kai gėlės bus paruoštos, paimkite norimo pločio juostelę ir susiuvkite arba priklijuokite gėles. Galvos apdangalą galima lengvai nešioti ir jis net neskauda mažylio.

4. Mazguota galvos juosta:

Smeigtuotas kūdikio galvos apdangalas

Jei galvojate apie naujus būdus, kaip pasigaminti naujagimio galvos apdangalus, mezginėta galvos juosta yra madingas stilius. Viskas, ko jums reikia tokio tipo galvos apdangalams, yra satino arba šilko medžiaga su norimais atspaudais. Išmatuodami mažylio galvos dydį, iš abiejų pusių iškirpkite dvi juosteles smailiais galais. Sujunkite abiejų juostelių kraštus mašina. Paprasta priversti kūdikį nešioti galvos apdangalą, susiejant mazgą galvos pusėje. Taip pat galite sukurti skirtingus mazgus, suteikiančius naują dizainą.

5. „Turban“ nėrimo galvos juosta kūdikiui:

„Turban“ nėrimo galvos juosta kūdikiui

Kai galvojate, kaip pasidaryti galvos apdangalus mergaitėms, turbanas, pagamintas iš nėrimo medžiagos, yra labai populiarus. Turbanas pagamintas iš nėrimo medžiagos su efektyviais posūkiais. Pirma, nėrimo medžiaga nupjaunama norimo pločio ir ilgio, paėmus galvos dydį. Nėrimo medžiagos galai yra sulankstyti ir susiūti, sukuriant apskritą galvos juostą. Pasukite vidurinėje pusėje ir susiuvkite. Kad sukimas būtų patrauklesnis, ant jo galite pridėti sagą, gėlę, žiedlapį ir pan. Dėvėdami galvos juostą, tegul žavesys ateina į šoninę viršutinę dalį.

Renkantis medžiagas, skirtas vaikiškų galvos apdangalų gamybai, galvos apdangalams gaminti ir papuošti dažniausiai pasirenkamos minkštos medžiagos. Kadangi kūdikio galvos juostelės turi būti švelnios, jos yra plačiai pagamintos iš satino juostelių, kad būtų minkštas.