Korėjiečių maistas daugiausia buvo ant ryžių, mėsos ir daržovių. Autentiški korėjietiški patiekalai yra šalutiniai patiekalai, pagaminti iš ryžių. Patiekalams naudojami ingredientai įvairiose vietose skiriasi, tačiau visi patiekalai yra vartojami nacionaliniu mastu, o tie, kurie buvo tik regioniniai, dabar sumaišomi ir derinami pagal skirtingus skonius ir parduodami nacionaliniu mastu. Keliautojas, vykstantis į Korėją, susidurtų su įvairiais gatvės maisto produktais ir mėgautųsi jais, jei žinotų, kaip pasirinkti ir galėtų atskirti sveiką ir nesveiką. Korėjiečiai nemėgsta anksti keltis, tačiau jie dirbo 10, todėl mėgsta užsisakyti gatvės maisto ir eiti į savo darbo vietas.

9 tradiciniai korėjietiško maisto receptai su nuotraukomis:

1. Tornado dešrelės:

Korėjietiško gatvės skrebučio receptas

Žmonės, besilaikantys dietos ar mėgstantys sveikai maitintis, nesiruošia mėgautis gatvės maistu, kurį matome aukščiau. Tai dešrainis, per kurį yra lazdelė, aplink jį apsuptas bulvių griežinėlių, tornado formos ir apskritai yra keptas.

2. Garintas šilkaverpis:

Korėjiečiai vartojo vabzdžius. Viršuje matome šilkaverpius, kurie yra tradiciniai Pietų Korėjos užkandžiai. Jei kuris nors keliautojas trokšta egzotiško maisto, jis gali išbandyti kai kuriuos iš jų arba tiesiog pabandyti patirti.

3. Prancūziški kepti kukurūzų šunys:

Korėjos gatvės sūrio kukurūzų šuo

Tai kitokia gruzdintų bulvyčių forma, kuri Korėjoje pakeitė gruzdintas bulves (1). Jaunimas mėgsta juos apkepti kečupu ir kartais cukrumi. Tai linksmas bulvių sūkurys, bulvės supjaustomos spirale ir perkišamos per pagaliuką. Jis yra keptas iki traškumo. Kartais ant jo dedamas sūris.

4. Kimbap:

Kimbap yra balti ryžiai. Ryžiai pirmiausia virti su druska ir semase arba parrilla aliejumi, o tada apvoliojami džiovintų jūros dumblių lapuose. Ryžiuose yra mėsos ir daržovių, jie parduodami šalti. Jų dydžio ryžių pyragai nėra per dideli; jie pakankamai įkandami. „Kimbap“ yra populiarus gatvės maistas, kuris patiekiamas su „kimchi“ dubeniu. Tai geriausias Korėjos gatvės maisto receptas.

5. Korėjos dešrainiai:

Korėjiečiai yra apsėsti dešrainių. Aukščiau esančiame paveikslėlyje yra dešrainių, įdarytų įvairiais ingredientais, o kai kurie yra suvynioti į lašinius ir buvo virti riebalais. Mes galime atidžiai pažvelgti ir stebėti baltus dešrainių ingredientus.

6. Bungeoppang:

žuvies pyragas korėjietiškas gatvės maistas

Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome patiekalą, pavadintą „Bungeoppang“. Tai žuvies formos pyragas. Tešla supilama į vaflinę geležį, kurios formos grioveliai yra žuvies. Tai tuščiaviduris vidurys, į kurį įpilama raudonųjų pupelių pastos, ir uždaromas dar tešla. Šis patiekalas taip pat yra paruoštas gėlių pavidalu ir yra žinomas kaip „Gukwa ppang“. Jie patiekiami šilti ir labiausiai mėgstami vartoti žiemą.

7. Tteokbokki:

Šis pagrindinis „Tteokbokki“ patiekalas yra vienas pagrindinių Korėjos maisto produktų, taip pat prieinamas kaip gatvės maistas. Šio gaminimo receptas laikui bėgant keitėsi, tačiau nuo 1950 -ųjų gatvės veislės išliko gana panašios. Tai cilindro formos ryžių pyragas, virtas su žuvies gabaliukais ir yra aštrus dėl šalčio. Tai senovinis Korėjos gatvės maisto receptas.

8. Dešros Korėjoje:

Aukščiau esančiame paveikslėlyje parodyta mums Korėjos gatvėse esančių dešrų veislių. Jie naudoja įvairią mėsą, pavyzdžiui, vištieną ir kiaulieną, tačiau labiau laukiškai naudojama žuvis, be to, iš jų gaminami kepsniai, pavyzdžiui, dešrelės. Jiems patinka juos su įvairiais sūriais ir padažais.

9. Kiaušinis ant duonos:

Korėjietiško gatvės maisto receptai

Tai tiesiog kiaušinių keptuvės, pagamintos ir dedamos ant tarpelio duonos gabalėlių viduryje. Duonos gabaliukai yra karšta geležis ir skrudinami, kad būtų pasiruošę alkaniems kąsniams.