Ahmedabadas yra Gudžarato valstijos sostinė ir garsėja svetingumu bei draugišku žmonių pobūdžiu. Tai taip pat viena didžiausių valstybių ir pirmoji, UNESCO pripažinta pasaulio paveldo. Aplink esančiuose restoranuose ir prekystaliuose galite mėgautis įvairiais maisto produktais. Jūsų burna ima tekėti, o kvapas sklinda iš prekystalių, kuriuose patiekiami įvairūs saldumynai, užkandžiai ir pan.!

Ahmedabado gatvės maisto receptai

Geriausi gatvės maisto produktai Ahmedabadas, Gudžaratas:

 • Locho
 • Khandvi
 • Dabelis
 • Jalebi ir Fafda
 • Kiaušiniai
 • Aviena Chaap
 • Gujrati Patra
 • Thepla
 • Pani Puri
 • Methi Na Bhajiya

Čia yra trumpas burnoje tirpstančių maisto produktų, esančių Ahmedabado gatvėse, sąrašas, užsirašykite juos ir nepamirškite jų išbandyti!

Locho:

gatvės maistas Ahmedabade

Tai garintas gudžaratų patiekalas, pagamintas iš gramų miltų. Pavadinimas kilęs iš recepto beformiškumo, todėl galutinis produktas neturi daug struktūros. Pridedant prieskonių, svogūnų, kalendros, šis užkandis yra paruoštas valgyti ir dažniausiai patiekiamas su saldžiu ir aštriu čatniu. Šį užkandį galite gauti bet kurioje maisto parduotuvėje aplink Gudžaratą.

Khandvi:

gatvės pusryčiai Ahmedabade

Kiekvienas, kuris žino gudžaratų virtuvę, žino apie Khandvi. Tai aštrus užkandis, dar vadinamas patuli. Tai puikus pusryčių maistas, šviežias ir karštas Ahmedabado gatvėse. Pagrindiniai ingredientai yra jogurtas ir gramų miltai, daugelis žmonių taip pat valgo juos kaip pradžią. Jie yra tokie minkšti, kad pradėjus gali būti neįmanoma sustoti!

Dabeli:

Ahmedabadas - geriausias gatvės maistas

Būti Gujrate ir nevalgyti Dabeli yra nusikaltimas prieš gatvės maistą! Du pagrindiniai ingredientai yra suspaustas pav ir bulvės. Prieskoniai tinkamai pridedami prie bulvių košės ir dedami į skardą, todėl jų skonis aitrus. Kiekvienas prekystalis turi savo asmeninį skonį paruošti šį užkandį. Žemės riešutai, granatų sėklos ir sev dedami ir patiekiami su žaliu čatniu.

Jalebi ir Fafda:

Jalebi ir Fafda

Nors gatvėse yra daug desertų, vietiniai išprotėja dėl saldaus jalebi ir pikantiškos fafda derinio. Kai kurie žmonės taip pat patiekiami su kepta papaja, dar vadinama sambhariyo. Šis derinys yra gana populiarus Dussehra festivalio metu.

Kiaušiniai:

Ne daržovių gatvės maistas Ahmedabadas

Kiaušiniai yra dar vienas akimirksniu prieinamas gatvės maistas, kuriame yra įvairių variantų kiekviename kioske. Iš minkštų virtų kiaušinių ir omletų su pasirinkta papildoma masala ant omleto viskas, ko jums reikia norint pradėti energingą dieną. Kiaušinių burji taip pat yra galimybė, tiesiog pasirinkite prekystalį ir pradėkite maudytis!

Aviena Chaap:

ne daržovių gatvės maistas Ahmedabade

Vienas iš geriausių ne vegetariškų patiekalų Ahmedabado gatvėse yra „Mutton chaap“. Dauguma ne vegetariškų maisto produktų yra daugumos musulmonų vietovėse. „Dahyabhai Parmar Road“ Ahmedabadas yra viena iš geriausių vietų, kur galima valgyti visus mėgstamus ne vegetariškus patiekalus.

Gujrati Patra:

Gujrati Patra

„Patra“ yra skanus šoninis užkandis, kurį galima rasti gardžiose prekystaliuose. Pagrindiniai šio negiliai keptų ar kartais garuose keptų gramų miltų ingredientai, imbiero čili pasta, prieskoniai, o pagrindinis elementas yra kolokozijos lapas. Jis patiekiamas karštas su įvairiais čatniais, kurie keičiasi kiekvieną kartą. Tai gaivus pokytis jūsų skoniui.

Thepla:

geriausias gatvės maistas Ahmedabadas

Nors šiais laikais galite nusipirkti „thepla“ paketą bet kurioje pasaulio vietoje, norintiems autentiškos patirties Ahmedabado gatvės yra geriausias pasirinkimas. Paprastai jie ruošiami iš kvietinių miltų, sumaišytų su methi arba sezamo sėklomis. Šviežiai paruoštas thepla skaniausias, kai patiekiamas su marinuotais agurkais ar varške.

Pani Puri:

Geriausi pani puri ahmedabade

Pavadinimas pani puri įneša vandens į bet kurio žmogaus burną, ypač moterų. Kai kurie prekystaliai parduoda pani puri atskirai arba kartu su chaatu. Šie prekystaliai yra prieinami kiekviename miesto kampelyje ir patenkina jūsų skonio receptorius kelyje!

Methi Na Bhajiya:

Pietų Indijos gatvės maistas Ahmedabade

Skirtingai nuo kitų bhajiya receptų, jie paruošiami smulkiai supjaustant ožragės lapus, tada dedami į prieskoniais supjaustytą avinžirnių tešlą ir kepami formuojant rutuliukus. Jie yra rutulių pavidalo, o ne traškūs, o tai panašu į vada pav. Jie patiekiami karšti su aštriu ir rūgščiu čatniu.

Geriausios gatvės maisto vietos Ahmedabade:

 • Manek Chowk, Bhatiyar Gali, Law Garden, Bagdado kepimo centras, Maisto sunkvežimis yra keletas pavadinimų iš daugelio sričių, kuriose parduodami neįprasti ir skanūs gatvės maisto produktai, kuriuos galite išbandyti tiek vegetariški, tiek ne vegetariški.
 • Prie kiekvienos geležinkelio stoties ir autobusų stotelės galite rasti prekystalių su paruoštu valgyti maistu kelyje. Taip pat yra keletas puikių restoranų, tokių kaip „Shri Annapurna chawana“ ir „sweet mart“, „Shankar bhojanalaya“, „Janata“ restoranas..
 • Vieno kilometro atstumu nuo oro uosto yra nebrangių užkandinių, kuriose galite greitai užkąsti prieš įlipdami į skrydį. „Pooja bhaji pav“ – 0,9 km, restoranas „Esteem“ – 1,2 km.
 • „Mirch Masala“ yra geriausiai žinomas dėl Šiaurės Indijos maisto, kuris turi filialus visame mieste, „Veni Vichi“ sodo restoranas, kuriame siūlomas skanus pandžabų maistas. Jei esate iš Šiaurės Indijos ir jaučiate ilgesį namuose, galite aplankyti šias vietas.
 • Lijjath Kaman, mani Nagar, Salim Bhai sarkej, Karnavati rūmai iš Neel Kanth rūmų yra keletas vietų, kur galite gauti kiniško maisto už labai prieinamą kainą. Nors visame mieste yra puikių restoranų, jie gali užkimšti skylę kišenėje.
 • Kovallam šalia C G kelio, Balan dosa Manek chowk, Dakshinayan netoli Gulmohar parko prekybos centro yra keletas vietų, kuriose Ahmedabado mieste galite rasti autentiško pietų Indijos maisto.
 • Pusryčiai yra esminė jūsų valgio dalis ir lemia jūsų dienos įvaizdį. Kiekvienoje užkampyje ir kampe galite rasti prekystalių, kuriuose patiekiamas karštas aromatinis maistas, kad pradėtumėte dieną. Gerai išsimiegoję atsigaivinkite, išsirinkite stendą ir sočiai papusryčiaukite.

Nors Ahmedabado miestas vadinamas vegetariška valstybe, mėsos valgytojų skaičius kiekvieną dieną didėja. Pateikę geriausių Ahmedabado gatvės maisto produktų sąrašą, niekada nepraleisite maisto produktų Ahmedabado mieste, kai turėsite galimybę apsilankyti. Jei turite galimybę juos išbandyti, praneškite mums, kaip jaučiatės ir kaip maistas pakeitė jūsų skonio receptorius.