Pamuk, vücudunuza fiziksel rahatlık sağladığı için bayanların ilk tercihidir. Vücuda rahatlama verme özelliğine sahiptir. Pamuklu kumaş, pamuk tohumundan yapılır ve bu pamuklu malzemeden birçok ürün yapılabilir. Pamuklu tekstil ürünleri çeşitlerinden biri pamuklu kadın gecelikleri..

Pamuklu gecelikler, geceleri kızlar, bayanlar ve kadınlar tarafından kullanılır. Uyurken kadınların rahatsız edilmeden ve derin bir uykuya ihtiyacı vardır. Pamuk masum bir malzemedir. Kimsenin cildine zarar vermez. Eski çağlardan beri pamuk pijamalarda kullanılmaktadır. Ütü gerektiriyor. Pamuklu geceliğin birçok çeşidi vardır. Pamuk çok pahalı bir malzeme değildir ve her mağazada kolayca bulunur. Herkes tarafından sevilen eşsiz ve birinci sınıf bir malzemedir..

Farklı Boyunlu En İyi Pamuklu Uzun Kadın Gecelikler

Pamuklu Kumaştan Yeni Bayan Gecelik Modelleri:

İşte evde gece giyen kızlar için 15 basit pamuklu gecelik listesi.

1. Basit Pamuklu Gecelik:

Sade Pamuklu Gecelik

Beyaz taban rengi ile sade pamuklu geceliktir. Ayrıca sağ tarafında küçük bir cebi vardır. Boyunda ve kolda pembe renk biye, boyunda sade tasarım ile yapılır. Kadınlar tarafından günlük olarak giyilebilir. Sıcak yaz günlerinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar..

2. Yuvarlak Yaka Pamuklu Gecelik:

Yuvarlak Yaka Pamuklu Gecelik

Bu pamuklu gecelik, kırmızı renk ve boyunda beyaz renk işlemeleri ile çok güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Kollarda ayrıca bir fırfır verilir. Bu harika bir pamuklu gecelik parçası. Nakış işinin tasarımı da zarif.

3. Batik Baskılı Pamuklu Gecelik:

Batik Baskılı Pamuklu Gecelik

Bu pamuklu gecelik, bayanlar arasında popüler olan batik baskıya sahiptir. Batik baskı elbise ve gecelik mevcuttur. Batik tüm zamanların en sevilen baskısıdır. Her mevsim giyilebilir. Bayanların batik baskı için özel bir çılgınlığı var. Bayanlara mükemmel bir görünüm verir.

4. Kaftan Kol Pamuklu Gecelik:

Kaftan Kol Pamuklu Gecelik

Bu pamuklu gecelik, Kaftan Kola sahiptir. Herkes tarafından kullanılmaz. Size alışılmadık bir görünüm verir. Kaftan kol, vücuda kolay ve gevşek oturan bir koldur. Kolların içinden hava kolayca geçebilir. V Yaka ve ayak bileği uzunluğunun biraz üzerinde.

5. Kızlar için Soğuk Pamuklu Gecelik:

Kız Çocuk Pamuklu Gecelik

Pamuk gecelik kızlar için de mevcuttur. Bu kısa gecelik diz üstü ve kolsuz. Ayrıca gecelik üzerine basılmış küçük sevimli ayı var. Kızlar bu gecelikte gerçekten çok şirin görünecekler. Geceleri kızları rahatlatma faydası vardır..

6. Bayan Baskılı Pamuklu Gecelikler:

Baskılı Pamuklu Gecelik

Bu pamuklu geceliğin üzerinde baskılar var. Çeşitli renkleri mevcuttur, üzerine beyaz renkli yuvarlak benekler basılmıştır. Tam uzunlukta ve iyi bir tasarımla geliyor. Baskılı gecelik birçok hoş tasarıma ve güzel görünüme sahiptir. Kullanıcıya farklı bir görünüm kazandıracak.

7. Kız Kolsuz Pamuklu Gecelikler:

Kolsuz Pamuklu Gecelik

Kızlar için kolsuz ve düz pamuklu geceliktir. Boyunda ve kolda siyah renk bordürlü yuvarlak yüksek boyunludur. Su mavisi rengi kızlarda harika görünüyor. Geceliğin altında kabartmalı bazı çiçek işleri var. Genç kızlarda çekici görünecek.

8. En Son Pamuklu Gecelik:

Yeni gelen

Pamuklu gecelik bu model yeni geldi. Mango motifli baskılı iki tondur. Etkileyici bir görünüm vermek için güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Siyah ve Kırmızı renk kombinasyonu kısa kollu olarak yapılmıştır. Gecelik yeni bir tarz ve çılgın olacak.

9. Tam Kol Uzun Pamuklu Gecelik:

Tam Kol Pamuklu Gecelik

Bu pamuklu gecelik, hoş renk ve çiçek tasarımında tam kollara sahiptir. Bayanlar bunu kışın ve musonda alabilirler. Önünde düğmeleri var. Bu, tüm bayanlar üzerinde iyi görünecek. Sadece uyurken değil hanımlar da bu nezih geceliği evde iş yaparken de giyebilirler..

10. Güzel Boyunlu Pamuklu Gecelik:

Ayrıca pamuklu geceliklerde boyun kısmında çeşitli boyun tasarımları da bulunmaktadır. Bunlardan biri de bu nakış işidir. Bütün gecelik sade. Boyunda sadece basit ama mükemmel nakış işi yapılır. Ayrıca yan cebi vardır.

11. Şık Önü Açık Pamuklu Gecelik:

Önü Açık Pamuklu Gecelik

Bu gecelik alışılmadık bir tasarıma sahiptir. Önden düğme ile açılmaktadır. Kırmızı renk kısa kollu pamuklu geceliktir. genel olarak gecelik düğmeleri var. Bir gömleğin kendisi gibi giyilmelidir. Giymeyi ve çıkarmayı kolaylaştırır. Bu model pek popüler değil. Çocuğu olan bayanlar için kolay beslenmesi faydalı olacaktır..

12. Rahat Pamuklu Hamile Geceliği:

Pamuklu Hamile Gecelik

Bu hamile olan bayanlar için hamile geceliğidir. Kadınların kolayca giyebilmesi için artı boyutunda gelir. Kısa ve yumuşaktır. Hamile bayanlar rahat edeceği için bu geceliği kullanmayı tercih ederler. Gecelik için ilk ihtiyacı, geceleri bebek yumruğu ile rahatlaması gerektiğidir..

13. Kız Çocuk Pamuklu Beyaz Gecelik Elbise:

Beyaz Pamuklu Gecelik

Özellikle genç kızların çok sevdiği beyaz renkli pamuklu geceliktir. Beyaz kaşkorse ve kısadır. Kaşkorse, birkaç fırfırlı hoş bir boyun tasarımına sahiptir. Kızlar bu geceliği yaz aylarında giymeyi sever. Kızlar şortla seksi görünecek. Beyaz renk olduğu için kaşkorsenin kumaşı incedir..

14. Çocuklar Pamuklu Gecelik Pürüzsüz:

Çocuklar Pamuklu Gecelik

Bu pamuklu gecelik küçük kızlar içindir. Sadece içinde sevimli prenses görünüyorlar. Beyaz gecelik üzerine siyah ve pembe renkli yuvarlak noktalar küçük tavşan kabartmalı olarak basılmıştır. Küçük kızlar bu tür baskıları sever. Bir tişört gibi giymek için tasarlanmıştır.

15. Tasarımcı Pamuklu Gecelik:

Son Pamuklu Gecelik

Bayanlar için pamuklu gecelik en son tasarımdır. Boyun bölgesine yapılan son derece güzel kürk ve dantel işlemeleri vardır. Gerçekten çarpıcı bir çalışma görünüyor. Pamuklu gecelik benzersiz bir desendir. Bu desen çok talep görecek. İşte bayan tasarımcı tarafından bu pamuklu gecelik içinde muhteşem görünüyor.

Pamuklu Gecelikler çok farklı boyun ve kol modellerinde mevcuttur. Bayanlar ve kızlar için çeşitli stil ve tasarımlar mevcuttur. Bayanlar pamuklu gecelikler içinde gerçekten harika ve muhteşem görünecekler. Çekici bir kişilik verecektir. Pamuklu geceliğin faydası, uygun fiyatlı ve çekici olmasıdır. Pamuklu gecelik bazı tasarımlar sadece nefes kesici. Giyerken geceleri şaşırtıcı bir his verir. Kredi, pamuklu geceliklerde böyle hayranlık uyandıran tasarımlar ve desenler veren tasarımcılara gidiyor..