Gece giyimi artık geceye yakışacak bir şey olmaktan çıktı. Gece giyimindeki çeşitlilik, ruh halinizi ve geçireceğiniz geceyi değiştirebilecek şüphesiz harika bir tasarıma sahiptir. Geçirmek istediğin geceye bağlı. Bir gece, arkadaşınla kitaplarla ya da bir filmle uyanık kalmaya karar verdi. Aşkınızla ya da bir arkadaşınızla birlikte olmayı planladığınız bir gece. Gece kıyafetleri, tasarıma en uygun duruma göre değişir. Aşk hayatında yaramaz bir düşünceye sahip olan kadınlar, bu gece aşkıyla dalga geçmek için bebek tarzı gecelik tercih edebilirler..

Kadınlar için Sıcak Bebek Bebek Gecelikleri:

İşte Hindistan’da her boy ve stilde bebek geceliklerinin en yeni 9 tasarımı.

1. Sevimli Bebek Bebek Gece Elbisesi:

Sevimli Bebek Bebek Gecelik Elbise

Sevimli bir oyuncak bebek geceliği, içte iki kat yumuşak file ve üstte file kaban çok sevimli görünüyor. Benzer fileli çeyrek kollar, gece kıyafetinin dokunuşunda özel hissettirir.

2. Gelin Bebek Bebeği Nighty:

Gelin Oyuncak Bebek Nighty

Sevimli oyuncak bebek gecelik seçeneklerine sahip olan gelinler, kendilerine göre bebek oyuncak bebek gecelikleri tercihi yapabilirler. Saten kumaş fırfırlı sıcak bir renk, gece elbisesinin gevşek akışı, bir oyuncak bebek gibi görünmesini sağlar.

3. Seksi Bebek Bebek Nighty:

Seksi Oyuncak Bebek Nighty

Saten ayrıca vücudumuza yumuşak bir dokunuş için giyilmesi tavsiye edilen pürüzsüz bir malzemedir. Romantik bir gece için bir bayan, gecesini romantizmle dolu kılmak için saten bir oyuncak bebek geceliği bile seçebilir. Saten kumaşın manyetik dokunuşu, vücudumuzun şekline vurgu yapan vücudumuzun derisine yapışır..

4. Bebek Bebek Korkak Gece Elbisesi:

Baby Doll Funky Gece Elbisesi

Şort veya sutyen ve külot tarzı gece kıyafetleri, genç kızlar arasında çok yaygın olan kadın bebek gecelikleridir. Soyulmuş üst ve külot büyüsündeki şık desen, partnerinizi yaramaz bir flört ile bağlar. Beyaz çiçek desenli kırışık bir kadın bebek bebek gecesi seti, aşk hayatınıza kıvılcım çıkaracak.

5. Bebek Bebek Kısa Gecelik:

Oyuncak Bebek Şort Gecelik

Klasik oyuncak bebek gecelikleriyle güzelliğini renklendirecek kadar genç görünen kadınların kız gibi çekiciliği için, renkli, sıkı tenli bir vücut şekillendirici gecelik üzerlerinde harika görünüyor.

6. Modern Bağcıklı Bebek Bebek Kıyafeti:

Modern Bağcıklı Bebek Bebek Gecelikler

Flört gecelikler şeklindeki bebek gecelikleri, siyah göğüs kloş gecelikler ile görülebilir. Gövdenin üst kısmını tutan tek bir ip ve göğüs dekoltesindeki sevimli bir fiyonk, atmosferde romantik bir akış yakalıyor..

7. Saten Bebek Bebek Siyah ve Pembe Nighty:

Saten Bebek Bebek Siyah ve Pembe Nighty

Klasik bir bebek gece kıyafeti, bayana göre şekillendirilmiş pembe bağcıklı slip body olabilir. Kadınlar, siyah ve pembe bağcıklı bebek gecelikteki hafif göğüs dekoltesi ve uyluk gösterisiyle partnerini kolayca baştan çıkarabilir..

8. Uzun Bebek Gecelik Elbisesi:

Uzun Bebek Bebek Gecelik Elbisesi

Uzun bebek gecelikleri, uzun boylu bayanlara çok yakışan bir diğer modeldir. Vücudun parlak tarafını gösteren kesik kollar ve şeffaf ağ, güzel bir gecede harika görünüyor. Göğüs çizgisinden alta doğru kıvrımlar gecelik üzerinde dolly etkisi yaratır..

9. Bebek Bebek Eski Pijamaları:

Bebek Oyuncak Eski Pijama

Sadece bu günlerde oyuncak bebek gecelikleri sıcak favori değil, geçmişte bile oyuncak bebek tarzı benzer şekilde popülerdi. Pijama tarzı kabarık kollar ve kabarık şort kızlarda çok tatlı duruyor. Eski oyuncak bebek gecelikleri bugünlerde bile çok sevimli görünüyor.

Bebek gece kıyafetleri, henüz ergenlik çağındaki genç kızlara ve romantik yaşamlarında yaramazlık tadına sahip olanlara en uygun olanıdır. Bebek gecelikleriyle ilgili doğal olan şey, kadınların bu tasarımlarda çok sevimli görünmesidir. Bebek gecelikleriyle ilgili takdire şayan olan şey, bir kişinin geceyi doldurabilmesidir. Aşk hayatı büyük bir uçuruma gelen kadınlar, bebek tasarım gecelikler ile aşkın kıvılcımını ateşleyebilir..