Kızların düğün günlerinde her zaman en güzel görünmelerine şaşmamalı, ancak görünüşe ilham veren ve çoğu kız için rüya gibi görünen filmler de var. Bollywood filmleri her zaman aktör ve aktrisin büyük tarzda evlendiği mutlu son kısmına sahiptir. İşte düğün kıyafetleri ve makyajlarıyla ekranda göz kamaştıran en büyük bollywood yıldızları. Hepsi için makyaj, görünümü daha da güzelleştiren çok doğal ve minimal olmuştur. Bollywood’un son zamanlarda tanık olduğu en iyi gelinler için okumaya devam edin.

1. Aishwarya Rai Bachchan:

Aishwarya Rai Bachchan

Kesinlikle en basit gelinler değil, ama Aishwarya Rai Bachchan’ın Jodha Akbar’daki makyajı minimal ve sadece uygun. Kendisine verilen basit ve gerçekçi görünüm nedeniyle gerçek anlamda kraliyet güzelliğine baktı..

2. Deepika Padukone:

Deepika Padukone

Deepika Padukone’nin son hit filminde canlandırdığı güney Hindistanlı gelin çok geleneksel ve zengindi. Makyajı gerçek hayatta gördüğümüz gibi çok basit ve kostümü ve takıları genel makyajı tamamlıyor..

3. Katrina Kaif:

Katrina Kaif

İngiliz Güzeli, filmdeki gelin kostümü içinde çok hoş görünüyor. Renkler yumuşaktır ve doğal güzelliği, kendisine verilen çok az rötuşla zenginleştirilir. Gözler vurgulandı ve dudaklara yapılan parlak dokunuş çok duyusal görünüyor.

4. Rani Mukherjee:

Rani Mukherjee

Bengali Beauty, gelin kıyafeti ile koyu sürme ve nude ruj kombinasyonu ile kesinlikle çarpıcı görünüyor. Kırmızı, gelinler için tipik Hint rengidir ve minimal makyajla özellikleri çok yönlüdür..

5. Preity Zinta:

vasiyetname

Filmde Müslüman bir gelini oynuyor ve ayağa kalkmanın hakkını veriyor. Makyajın genel görünümü çok canlı olan cesur gözler ve dudaklar var. Kabarcıklı kız yeşil ve mürdüm rengi saten elbisenin içinde çok etkileyici görünüyor..

6. Kajol:

Kajol

Şimdiye kadar listedeki en basit gelin. Genel görünüm, gözlerde koyu sürme kullanımı ile çok rahat. Kajol’un genel görünümü çok sade ve makyajı da kostümüne uygun. Özellikler minimal makyajla vurgulandı, yine de çarpıcı görünüyor.

7. Madhuri Dixit:

Madhuri Dixit

Işıltılı gözler ve koyu dudak rengi, onu yumuşak, şehvetli ve narin gösteriyor. Kıyafet çok cesur, bu yüzden makyaj yumuşak görünümü korumak için ayık tutuluyor. Işıltılı vurgularla çok masum görünüyor.

8. Priyanka Chopra:

Priyanka Chopra

Maharashtrian gelinlerin çok sade kostümleri, takıları ve makyajları vardır. Priyanka Chopra, çok basit makyaj ve genel makyajla bile çarpıcı görünüyor. Sade bir göz makyajı var ve rötuş sadece elmacık kemiklerini ve özelliklerini geliştirmek için yapıldı..

9. Kareena Kapoor:

Kareena Kapoor

Film için hazırlanan gelinliklerdeki kostüm ve takılar çok zengin ve etnik olmasına rağmen makyaj çok az tutulmuştur. Sade ve zarif bir görünüm için dudaklarda parlaklık ve sadece sağ göz makyajı. Kareena’nın doğal güzelliği, elmacık kemiklerini ve çene hattını geliştirmek için çok daha az allık gerektirir..

Bu bollywood güzellikleri, bu filmlerdeki çarpıcı avatarlarıyla gelin görünümüne yeni bir hayat verdi ve Hintli gelinler için tamamen yeni bir imaj yarattı. Bunlar sadece gelinlik rolleri için beğenilmekle kalmaz, aynı zamanda her zaman gelin sezonu için trend belirleyicidir..