Lakme, önde gelen kozmetik markalarından biridir ve çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlere sadece düzenli olarak ihtiyaç duyulmaz, düğün gibi özel günlerde de gelinin kendini özel hissetmesi için bu küçük şeylerin sorumluluğunu üstlenecek güvenilir birinin olması çok önemlidir..

İşte Lakme’nin Sunduğu En Ünlü Lakme Gelin Paketleri.

Gelin Öncesi Aura:

Tüm törenler başlamadan ve telaşlı düğün programı devralmadan önce gelinlerin taze görünmesi ve rahatlamış hissetmesi gerekir. Bu düğün öncesi paket, düğünden birkaç gün önce manikür, pedikür, yüz bakımı, diş açma, tam ağda, vücut ve yüz beyazlatma, ışıltı paketi ve saç bakımı içerir..

Gelin Öncesi Altın Parıltı:

  • Paket, üç günlük bir süre boyunca uzmanlarla iki oturumu içerir. Bu genellikle düğünden bir hafta öncedir..
  • İlk Oturma şunları içerir: Saç ve Cilt Danışmanlığı, Beyazlatma: Bluz Çizgisi ve Yüz, İplik Açma, Anında Parlayan Yüz ve Saç Hoşgörüsü.
  • İkinci Oturum İçeriği: Tam Ağda, Bikini Bölgesi Ağda – ön ve arka, Vücut Masajı, Manikür ve Pedikür.

Nişan – Sagan – Karşılama Paketi:

Bataklık gününden önceki üç ana işlev bu pakette halledilir. Fonksiyonlar boyunca taze ve özel hissetmenizi sağlamak için sari dökümü, temel makyaj, saç şekillendirme ve oje değişikliği içerir..

Gelin Paketi:

Duvaklı sari veya lehenga drapeler, çiçekli veya saç parçası dekorlu özel saç modelleri, özel oje ve makyaj ile gelinlere kendilerini özel hissetmeleri sağlanıyor. Uzmanlar, hayatınızın bu en önemli gününde özel görünmeniz ve kendinizi özel hissetmeniz için özel çaba sarf ediyor..

Gelin Aurası:

Törenler ve törenler başladığında gelinin kendini stresli ve enerjisiz hissetmesi doğaldır. Bu paket, son düğün ritüellerinden 11 saat önce gelini manikür, pedikür ve yüz bakımı ile gençleştirmek için özel olarak tasarlanmıştır..

Gelin Altın Parıltısı:

Tüm gelinler, büyük günlerinde mükemmel görünmek için bolca zaman ayıramazlar. Bununla birlikte, sağlayabilecekleri az zamanla, Lakme Uzmanları ellerinden gelenin en iyisini yapar ve gelini sonuna kadar şımartır. Tüm vücut eksfoliyasyonu, yüz temizleme, kızdırma paketi, stres giderici olarak da çalışan el ve ayak bakımı hizmetleri ve drape hizmetleri gibi hizmetleri içerir..

Gelin Platin Parıltısı:

Bu paket, cilde zamanla içsel bir parlaklık kazandırmak için genel görünüm, saç ve cilt hizmetleri, masajlar ve vücut cilası için gelini baştan sona şımartmayı içerir..

Gelin Öncesi Primi:

Bu paket, zamanı olmayan ancak kısa sürede bir makyaj ihtiyacı olanlar içindir. Paket, gelinlerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilir. Genellikle gelinle bir veya iki oturuş sürer ve bir hafta içinde baştan sona makyaj sunar..

Kişiselleştirilmiş Uzman Tavsiyesi:

Damatlık için düğünden önce ne yapması gerektiğine karar veremeyenler için bu paket tam size göre. Süresi yaklaşık 10 gündür ve gelinler için tüm önemli endişe alanlarında uzman tavsiyesi sağlanır. Büyük gündeki ağdadan ne tür bir yüze ve genel makyaj ve görünüme kadar danışmanlık sağlanır.

Aile ve Arkadaşlar için Özel Hizmetler:

Gelinlerle birlikte diğer aile üyeleri ve arkadaşların da ellerinden gelenin en iyisini yapması gerekir. Bu paket gelinin hayatındaki önemli üyeler içindir. Düğün günü makyaj, saç ve drape hizmeti verilmektedir..

Bu paketler de çok kullanışlı ve makul. Bunlar, yapılan değişikliklere göre 3000 ila 35000 arasında bir yere mal oluyor. Ancak sorumluluğu Lakme uzmanlarına teslim ettiğinizde arkanıza yaslanıp rahatlayabileceğinize dair bir güvence var..