Gerdanlık, boyna sıkıca oturan bir bant veya kolyedir. Çağlar önce Çin, Kızılderili, Hint ve Mısır kültürlerinde görülebilecek bir modaydı. Artık partilerde ve günlük hayatta giyebileceğimiz daha özgün stiller ile geri döndü. Giymek için rahatsız edici görünebilirler ama öyle değiller ve hafif oldukları için rahatlar. Payetler, çıtçıtlar veya sarkıtlarla süslenebilirler..

Klasik gerdanlık türü, vintage, açık yakalı, dövme ve tabii ki aralarında en iyisi olan incilerdir. İnci gerdanlıklar, birinin zarif görünmesini sağlayan çok büyüleyici bir görünüm verir. İnci gerdanlık kolye tasarımları kızlar ve kadınlar arasında çok popüler.

İncili Gerdanlık Kolye Tasarımları:

Şimdiye kadar aradığınız en iyi 9 inci choker tasarımı.

1. Tek İnci Gerdanlık:

Tek İnci Gerdanlık

Tek inci gerdanlık, inci eklenmiş bir gerdanlıktır. Günlük kullanım için çok basit ama benzersiz bir tasarım. Üniversiteye giden bir üniversite bunu dilek listesine ekleyebilir. Bu herhangi bir elbise ve saç modeli ile gidebilir.

2. Çift Telli İnci Gerdanlık:

Çift Telli İnci Gerdanlık

Bu tasarım, bebek vücuduna en uygun incilerle dolu iki katmana sahiptir. Muhteşem görünmesini sağlayan tek bir büyük inci ile iki ipin birleşimi olabilir..

3. Deri İnci Gerdanlık:

Deri İnci Gerdanlık

Üzerine bir inci iliştirilmiş bant olarak deri inciye sahiptir. Hem dar hem de geniş tip chokerlarda olabilir. Kızlara sihir katıyorlar ve çok şık görünüyorlar. Herhangi bir kıyafet üzerine süslenebilir.

4. Siyah İnci Gerdanlık:

Siyah İnci Gerdanlık

Kraliyet rengi siyah incilerde de bulunur ve onu giyene asil bir görünüm verir. Bu siyah inci gerdanlık, gerdanlığa daha fazla odaklanacak özellikle açık renkli bir elbise ile süslenebilir..

5. İncili Zincir Gerdanlık:

İncili Zincir Gerdanlık

Diğer tür gerdanlıklardan rahatsızsanız inci zincir gerdanlık, göz kamaştırıcı bir görünüme sahip yıpranmış popoya hafif gerdanlık isteyenler için en iyi seçeneklerden biridir. Süslenecek çok şık ve güzel mücevherler.

6. Çok İnciler Strand Gerdanlık:

Multi Pearls Strand Gerdanlık

Çok telli inci gerdanlık, birinin daha zarif görünmesini sağlayan farklı tasarımlarda çok sayıda inci ipliğe sahiptir. Kırpma üstleri ve topuz saç modeli ile en iyi şekilde gidecektir..

7. İnci ile Kadife Gerdanlık:

İnci ile Kadife Gerdanlık

90’lardan ilham alan incili kadife gerdanlık kendi içinde benzersizdir. Kadife, kıyafete uyan siyah, pembe vb. herhangi bir renkte olabilir ve ona bağlı bir inci daha dikkat çekici kılar..

8. İnci kundan Gerdanlık:

İnci kundan Gerdanlık

Bir inci kundan gerdanlık kolye, geleneksel kıyafetler içinde güzel ve çarpıcı görünmesini sağlayacak şekilde geleneksel durumlar için gelin takısı veya takısıdır. İnci ve kundan’ın altınla birleşimidir..

9. Vintage Gümüş İnci Gerdanlık:

Vintage Gümüş İnci Gerdanlık

Vintage her zaman eski demek değildir, eskisi daha şık bir versiyonla yeni bir trend olarak gelir. Vintage gümüş inci kolye gerdanlık, sınırlarına dokunmayan başka bir sınıfa sahiptir. Biraz gölgeli bir görünüm verir ve hem geleneksel hem de batı kıyafetleri ile gidebilir.

10. Vintage Stil Düğün İnci Gerdanlık Kolye:

Vintage Stil Düğün İnci Gerdanlık Kolye

Bu, Luke elmas taklidi vintage kolye ucuna bağlı minik fildişi Swarovski incileri kullanılarak yapılan şık ve tarz bir gelin koleksiyonudur. Kolyenin merkezi yine fildişi gölgeli bir inci ile sarkar. Bu inci gerdanlık kolye seti, düğünlerinde gelinler için mükemmel bir vintage uyum..

11. Kundan Gelin İnci Gerdanlık Takımı:

Kundan Gelin İnci Gerdanlık Takımı

Bu Bollywood tarzı Hint etnik kundan inci gerdanlık seti ile bir deneyin. Bu güzelce dekore edilmiş inci gerdanlık kolye seti ile eşleşen mega küpelere sahiptir. Kraliyet mavisi inciler ve pırlantaların birleşimi, en sevdiğiniz kıyafete muhteşem bir ışıltı ve şenlikli bir neşe katar..

12. İnci Damlalı Siyah Kadife Gerdanlık:

İnci Damlalı Siyah Kadife Gerdanlık

Bu siyah gerdanlık takımını bu kıyafetlerle tercih ettiğinizde her zaman en iyi şekilde giyinirsiniz. Kolyeyi içeren merkezde inci damlalı siyah gerdanlıktır. İyi tonlu kaplama, ıstakoz pençesi ve ayarlanabilir uzunlukta mevcuttur.

13. Tek İnci Gerdanlık Kolye:

Tek İnci Gerdanlık Kolye

14 ayar pembe altın dolgulu el yapımı tatlı su inci gerdanlık kolye setinin çarpıcı koleksiyonudur. Bu tek inci gerdanlık inci genişliği 0,4 cm ve gerdanlığın toplam uzunluğu 39 cm’dir. Bu, kız arkadaşınız için doğum gününde mükemmel bir hediye olacaktır..

14. Kırmızı Tek İnci Gerdanlık Takımı:

Kırmızı Tekli İnci Gerdanlık Takımı

Bu kırmızı tek inci gerdanlık kolye ve kulak damlası seti koleksiyonuyla kendinizi en güzel hale getirin. Bu, el yapımı kızlar ve kadınlar için basit altın metal gerdanlıktır. Burada kullanılan inci, üstün parlaklığı ile kırmızı Deniz kabuğu üçlü AAA dereceli incidir..

15. Moda DIY Siyah İnci Gerdanlık Kolye:

Moda DIY Siyah İnci Gerdanlık Kolye

Bu, kolye ucunda siyah kristal bulunan benzersiz siyah inci kolye gerdanlık seti kategorisidir. Bu takım moda çiçek sahte yaka modelinde el yapımıdır. Bu basit ama çarpıcı modaya uygun inci seti serisi, görünümünüzü göz alıcı hale getirmek için yeni bir şey..

16. Basit Beyaz İnci Gelin Kolyesi:

Sade Beyaz İnci Gelin Kolyesi

Burada Gotik takı tasarımında moda olan beyaz inci gerdanlık kolyeye göz atma şansınız var. El yapımı özelleştirilmiş desenli tek iplikli incilerde gelir. İnci tipi kabuktur ve kolyenin toplam uzunluğu tam olarak 16,5 cm’dir..

17. Modaya Uygun Bir İnci Gerdanlık:

Modaya Uygun Bir İnci Gerdanlık

Tüm modern kıyafetlerinize uyması için şık ve zarif bir inci gerdanlıktan oluşan bu çarpıcı kreasyonu alın. El yapımı olup incinin boyutu 9-10 mm çapındadır. Hiç şüphe yok ki bu, sahip olduğunuz aksesuar koleksiyonunun en güzeli olacak..

18. Üç İnci Deri Gerdanlık Kolye:

Üç İnci Deri Gerdanlık Kolye

Bu inci gerdanlık kolye, en iyi bitişi elde etmek için hakiki deri kordon ile elle düğümlenmiştir. Gerdanlık, tatlı sulardan toplanan üç incili yuvarlak siyah deriye sahiptir. Bu deri inci gerdanlık kolye kendi içinde benzersizdir.

Günümüz moda dünyasını sınırlayan birçok trend ve stil var. Ancak bu tür doğal inci gerdanlık setleri çılgınlığı hiçbir zaman modası geçmiş olmamıştı. Kadınların inci tonlarında seçenekleri var. Gerdanlık setleri ayrıca inci telleri, deri gibi çeşitli malzemelerde ve ayrıca altın ve gümüş gibi metallerde mevcuttur. Modellerin her birinin stili, elle seçilmişlerin en iyilerine dayanmaktadır..