Gümüş gerdanlıklar, günümüzde mevcut olan en değerli mücevher öğelerinden biridir. Gerdanlıklar şık ve şıktır ve gündelik giyim içindir. Parti giyimi ve kokteyl yemekleri için aynı anda yaratılmış birkaç desen var. Bunlar, onlara muhteşem bir görünüm vermek için üzerlerinde pırlanta kaplıdır. Listeden gümüş rengi favori tasma kolyenizi seçin ve şık bir şekilde dışarı her adım attığınızda kafaların dönmesine izin verin..

Trenddeki Bayanlar İçin En Yeni ve Şık Gümüş Gerdanlıklar:

İşte kızlar için en iyi gümüş choker tasarımları.

1. Gümüş Pırlanta Gerdanlık:

Gümüş Pırlanta Gerdanlık

Etrafında 3 sıra parıldayan elmas bulunan bu çarpıcı gümüş gerdanlığı alın. Bu harika gümüş gerdanlık boynunuza güzelce oturur ve size parlak ve zengin bir görünüm verir. Bunu bir akşam veya kokteyl partisi için tasarlanmış tasarımcı kıyafetleriyle eşleştirmeniz gerekecek..

2. Gümüş Disk Gerdanlık:

Gümüş Disk Gerdanlık

Minik gümüş disklerden oluşan bu zarif gümüş gerdanlığı seçin. Bu minimalist gümüş gerdanlık çok güzel ve gündelik kıyafetlerle eşleştirilebilir. Bu gerdanlığın hassas özelliği onu çok şık ve zarif kılıyor..

3. Kalp Zinciri Gümüş Gerdanlık:

Kalp Zinciri Gümüş Gerdanlık

Her durum için mükemmel olan zarif bir görünüm için bu gümüş gerdanlık kolyeyi seçin. Kolyenin ortasındaki kalp kolye bu gerdanlığa harika bir ektir. Güzel gümüş gerdanlık üstler ve kot pantolonlar ve hatta yazlık elbiseler için mükemmeldir..

4. Gümüşte Katı Bant Gerdanlık:

Gümüş Tek Parça Gerdanlık

Sokak stili bir rock yıldızı gibi görünmenizi sağlayan bu sağlam gümüş gerdanlıkla cüretkar ve cesur görünün. Bu, kot pantolon vb. gibi gündelik kıyafetlerin üzerine takılmak için en uygun olanıdır. Gümüş gerdanlığın sağlam bandının, genel bir görünüm veren genişletilmiş bant gibi görünen benzersiz bir tokası vardır..

5. Gümüş Gerdanlık:

Gümüş Gerdanlık

Tamamen benzersiz bir şey, harika bir kolye ucuna sahip bu som gümüş gerdanlık kolyedir. Gerdanlığın gümüş deniz düğümü özel ve farklıdır. Bu, kolayca gösteriş yapabileceğiniz zengin görünümlü bir gerdanlık yapar.

6. Vintage Gümüş Gerdanlık:

Vintage Gümüş Gerdanlık

Vintage olan her şey eski değildir. Kıyafetlerinden herhangi birine uyması için bu harika mücevher parçasını seç. Geleneksel kıyafetlerle ve tasarımcı kıyafetleriyle de çok güzel gidiyor. Bu özel gerdanlığın karmaşık çalışması oldukça muhteşem. Her yerde elmas şeklindeki merkezler özellikle benzersizdir.

7. Sonsuzluk Gümüş Gerdanlık:

Eternity Gümüş Gerdanlık

Bu gümüş gerdanlık kolye, sonsuzluk koleksiyonlarından biri olarak kabul edilir. Gerdanlık, gerdanlıktan sarkmayan ancak gerdanlığa her iki taraftan birleştirilen ve sürekli bir halka yanılsaması veren bir daire kolye ucuna sahiptir. Bu chokerlara sonsuzluk chokerları denmesinin nedeni budur..

8. Çok Telli Gümüş Gerdanlık:

Çok Telli Gümüş Gerdanlık

Gümüş gerdanlık takıları, birçok kişi tarafından sevilen çeşitli stillere sahiptir. En sevilen desen, hem ağır hem de narin görünen bu çok telli gümüş gerdanlık tasarımıdır. Dolgunluk yanılsaması, etrafına sarılmış birçok ince gümüş tel katmanı tarafından yaratılır. Hassas desen, her bir tel arasındaki boşluk nedeniyle de korunur.

9. Gümüş Zincir Gerdanlık:

Gümüş Zincir Gerdanlık

Bu harika gümüş zincir gerdanlık, ağır moda takıları sevenler için harika. Gümüş gerdanlık, birbirine dolanmış kalın gümüş halkalara sahip olduğu için zincir benzeri bir etkiye sahiptir. Bunları günlük kıyafetlerle veya rock konserlerinde havalı görünmek için eşleştirin.

Gümüş gerdanlıklar, piyasada bulunan çeşitli türler nedeniyle bugün öfke. Stillerin geniş, ince ve çoklu telleri vardır. Kullanılan gümüş, zengin bir görünüm vermek için elmaslarla karıştırılabilir. Vintage ve sonsuzluk gümüş gerdanlıkları, aynı zamanda düşünmek ve kedinize eklemek isteyebileceğiniz farklı bir kolye stili sunar..