Boyun için gerdanlıklar, her yerde kızlar tarafından giyilen şık takılardır. Basit kıyafetlerin yanı sıra özel gün kıyafetleriyle de iyi uyum sağlarlar. Dantel choker’lar bir adım öndedir ve kullanıcıya sofistike bir görünüm kazandırır. Kullanılan dantel çoğunlukla çiçek tonlarındadır ve boncuk veya kristallerle tamamlanabilir. Chantilly dantellerinin en değerlisi olan danteller de farklı kalitededir..

Trenddeki Bayanlar İçin Dantel Gerdanlıkların Güzel ve Çekici Tasarımları:

İşte dantel tasarımlı en iyi chokerlar.

1. Çiçekli Dantel Gerdanlık:

Çiçekli Dantel Gerdanlık

Bu zarif siyah dantel gerdanlık, genç kızlar için en iyi stil ifadesidir. Burada kullanılan çiçekli danteller üstün kalitede olup, deseni çiçekli ve kalın dantel işlemeli yapraklara sahiptir. Gerdanlık, kalın, parlak görünümü nedeniyle öne çıkıyor.

2. Boncuklu Püskül Dantel Gerdanlık:

Boncuklu püskül dantel gerdanlık

Derin dekolte kesimi olan üstler ve elbiseler için geniş gerdanlık tarzı bir kolye takmak en iyi seçenektir. Boyun bölgesine tam bir görünüm veren su damlası boncuklu bu çiçekli gerdanlığı seçin. Dantel güzel ve ince ve bazı yerlerde şeffaf görünüyor.

3. Gotik Dantel Gerdanlık:

Gotik dantel gerdanlık

Resmi ve zarif bir görünüm için bu eski dönem gotik tarzı dantel gerdanlığı seçin. Burada kullanılan dantel vintage danteldir ve buna bağlı ortadaki taş gümüş metal bir çerçeveye sahiptir. Çerçevenin kendisi çok karmaşık bir tasarıma sahiptir ve şekil olarak ovaldir..

4. Kübik Kristal Dantel Gerdanlık:

Kübik kristal dantel gerdanlık

Beyaz dantel chokerlar gardırobunuza çok kadınsı ve sofistike bir görünüm katıyor. İnce beyaz dantelleri tercih edin ve üstler ve kot pantolonlar gibi basit giysilerle kombinleyin. Bu, bir gece takımı olarak da giyilebilen çok rahat bir mücevher parçası..

5. Viktorya Dönemi Dantel Gerdanlığı:

Victoria dantel gerdanlık

Bu tam kapsama dantel gerdanlık Viktorya döneminden. Karmaşık dantel işi boyun bandında değil, aynı zamanda üst göğüs bölgesine de düşüyor. Harika dantel kenarlar, onu daha çekici hale getirmek için Swarovski kristalleriyle süslenmiştir. Cesur bir moda ifadesi yapmak istiyorsanız bu dantel gerdanlığı seçin.

6. Chantilly Dantel Gerdanlık:

Chantilly dantel gerdanlık

Chantilly danteli, mevcut en pahalı ve güzel dantel olarak kabul edilir. Düğünler için abiyelerde ve ayrıca gece kıyafetlerinde yapılır. Bu beyaz Chantilly dantel gerdanlık çok zarif ve siyah ip ucu onu daha çağdaş hale getirmek için bir bükülme katıyor.

7. Gelin Dantel Gerdanlık:

gelin dantel gerdanlık

Bir gelin için mükemmel bir mücevher, elbisesiyle güzel bir şekilde giden beyaz bir dantel gerdanlıktır. Bu gelin dantel gerdanlığı, tatli bir görünüme sahip minik boncuklardan yapılmıştır. Dantel gerdanlık güzel ve zarif.

8. Şerit Kakma Dantel Gerdanlık:

Şerit kakma dantel gerdanlık

Parti kıyafetinizle birlikte kullanmak için havalı bir dantel gerdanlık kolye seçin. Bu modaya uygun ürün, kırmızı kurdele kakma eklenerek şık bir şekilde tamamlanmıştır. Kakma olarak herhangi bir renk saten kurdele seçebilirsiniz. Saten ince kurdele gerdanlığa parlaklık ve bitiş verir.

9. Tığ Dantel Gerdanlık:

Tığ işi dantel gerdanlık

Bu muhteşem beyaz tığ işi dantel gerdanlık çok kadınsı. Yapılan tığ işi çok hassastır. Bu dantel gerdanlık, ona güzel ve etkileyici bir görünüm kazandırmak için pamuktan yapılmıştır. Tığ işi, tıpkı dövme gibi çok ince bir görünüm verir ve genel parça satın almaya değer.

Bu kapsamlı listeden en sevdiğiniz dantel gerdanlığı seçin. Sizi çekebilecek stiller Viktorya dönemi, gotik veya çağdaş olacaktır. Dantel gerdanlıklar narin veya cesur ve cüretkar olabilir. Siyah ve beyaz gibi renkler en yaygın olanıdır, ancak şimdi pembe, turkuaz vb. Gibi çeşitli tonlarda dantel chokerlara sahip oluyorsunuz. Piyasada bulunan dantel chokerlar görünümünüzü tamamlayan muhteşem parçalar. Gerdanlıklar yüzünüzü ve boynunuzu doldurduğu için ağır küpeler vb. takmanıza gerek yoktur..