Gerdanlık setleri geleneksel Hint takılarının bir parçasıdır. Bu takımlar kolye, küpe ve hatta alın parçası içerir. Klasik gerdanlık takımları genellikle büyük ve cesur tasarımlıdır ve bir kişinin boynunu ve yüzünü doldurur. Gerdanlıklar altın, elmas, inci veya diğer değerli taşlardan yapılır ve düğünlerde ve önemli törenlerde giyilir. Bu geniş listeden kendiniz için uzun yıllar yanınızda olacak bir gerdanlık seti seçin.

Modadaki Genç Bayanlar İçin En Son ve Muhteşem Gerdanlık Takımı Tasarımları:

İşte Hindistan’daki Kızlar için en iyi Gerdanlık Seti Tasarımları.

1. Altın Gerdanlık Seti:

Altın Gerdanlık Takımı

Bu bir gelin moda takı olağanüstü parçasıdır. Bu enfes altın gerdanlık seti, içindeki minik doğal değerli taşlarla göz kamaştırıyor. Gerdanlığın içine yerleştirilmiş yakut ve zümrüt onu diğerlerinden ayırır. Tasarım çok serbest akıcı ve güzel. Değerli taşların renkleriyle birlikte altın rengi, zincire muhteşem bir görünüm kazandırıyor..

2. İnci Gerdanlık Seti:

İnci Gerdanlık Takımı

Altın metal ile birleştiğinde bu gerdanlık seti, demetler halinde gruplandırılmış sevimli minik inci boncuklarla göz alıcı hale getirilmiştir. Gerdanlık ve küpeler, inci demetleri bir “jhumka” gibi davranacak şekilde yapılmıştır. Zincirdeki minik altın boncuklar ve küpeler de çok güzel.

3. Kundan Gerdanlık Takımı:

Kundan Gerdanlık Takımı

Bu muhteşem kundan gerdanlık seti, incili antik altın rengine sahiptir. Büyük kolye, yaprak tasarımlarıyla çok Hintli bir görünüme sahip. Küpeler yine aynı yaprak tasarımlarında halka şeklinde sallantılı. Kundan görünümü çoğu düğün için en çok aranan şeydir ve her Kuzey Hintli kadın en az bir sete sahip olma eğilimindedir..

4. Mavi Taş Gerdanlık Seti:

Mavi Taş Gerdanlık Takımı

Bu harika taş gerdanlık kolye seti, çarpıcı bir mücevher parçası. Mavi ve kundan işindeki çiy damlası şeklindeki boncuklar, onu sadece çarpıcı kılıyor. Bu özel sette ayrıca kolye ve küpelerle birlikte bir alın parçası bulunur..

5. Tasarımcı Gerdanlık Seti Tasarımı:

Tasarımcı Gerdanlık Takımı Tasarımı

Gerdanlık seti tasarımları arasında bu eşsiz antik gerdanlık seti kolye bulunmaktadır. Bu, küçük boncuk katmanlarından ve ardından bir büyük boncuk katmanından oluşur. Küpeler yine doğada çok Hintli olan ‘jhumka’ tarzında. Tasarımcı parçalar size tamamen geleneksel tarzlardan uzaklaşma özgürlüğü verir.

6. Elmas Gerdanlık Seti:

Pırlanta Gerdanlık Takımı

Elmas, bir kızın en iyi arkadaşıdır ve bir kızın düğünü için mükemmel bir hediye, elmas takılardır. Bu göz alıcı elmas başyapıt, gelin için en iyi ve en pahalı hediyedir. Elmas kaplı gerdanlık seti, muhteşem değerine katkıda bulunmak için büyük inciler ve yakutlara sahiptir..

7. Bollywood Kostüm Takı Gerdanlık Seti:

Bollywood Kostüm Takı Gerdanlık Seti

Hint Bollywood kostüm takıları çok cesur ve çarpıcı. Parçalar genellikle çoğunlukla zengin olan Hint giyim kostümlerinin üzerine giyilir. Bu en yeni gerdanlık seti tasarımları, büyük kolyeler ve CZ elmasları ve incileriyle uyumlu dev sallantılı küpeler içerir..

8. Telkari Gerdanlık Takımı:

Telkari Gerdanlık Takımı

Çoğu Hintli kadın, Hint kültürünün simgesi olan takıları sever. Bu, güzel ve zarif tapınak tasarımlarını içerir. Şakak telkari gerdanlık seti altın kaplamadır ve zarif görünen zarif telkari işlemeye sahiptir..

9. Temple Coin Gerdanlık Seti:

Temple Madeni Para Gerdanlık Seti

Gerdanlık setlerinde bulunan Hint tasarımları arasında tapınak madeni para koleksiyonu da yer alıyor. Bu set, kolyenin uzunluğu boyunca altınla yerleştirilmiş birkaç tapınak sikkesi içerir. Küpelerin her biri, şaşırtıcı bir mücevher parçası oluşturmak için birleştirilmiş 2 tapınak parasına sahiptir..

Gerdanlık setleri, her Hintli kadının sahip olması gereken harika ve muhteşem mücevher parçalarıdır. Bunlar sariler, salwar kameez ve ghagra setleri gibi Hint kıyafetleriyle çok iyi gider. Vücut şeklinize ve giymeyi düşündüğünüz duruma uygun bir gerdanlık seti satın alabilirsiniz. Bu parçalar oldukça pahalı olduğu için zamansız ve zarif bir parça seçin.