Vasario mėnesio gimimo akmuo yra ametistas. Šis nuostabus ir ryškus violetinės spalvos brangakmenis puikiai tinka visoms brangioms progoms ir ceremonijoms. Violetinė spalva laikoma karalių spalva. Vasario gimimo akmuo simbolizuoja taiką ir ramybę. Tai taip pat yra priešnuodis girtumui. Vasario mėnesio gimimo akmuo taip pat apsaugo nuo pavojų ir psichinių neramumų.

Gražūs ir patrauklūs vasario mėnesio papuošalai nuo gimimo akmenų moterims:

Čia yra geriausi vasario mėnesio papuošalai nuo gimimo akmenų su vaizdais.

1. Trikampis vasario gimimo akmuo:

Trikampis vasario gimimo akmuo

Vasario mėnesio gimimo akmuo yra ametistas. Brangakmenis yra trikampio formos. Ši forma yra nuostabi naudoti kaip pakabukas ar net kaip didelis žiedas. Forma gražiai parodo akmens blizgesį, ir tai yra labai prabangus papuošalas.

2. Ovalo formos ametisto gimimo akmuo:

Ovalo formos ametisto gimimo akmuo

Štai dar vienas nuostabus gimimo akmuo vasario mėn. Šis karališkai atrodantis ovalus brangakmenis puikiai tinka visiems papuošalams. Ši vasario mėnesio ametisto spalva reiškia taiką ir ramybę. Žiedai, auskarai ir karoliai, pagaminti iš šio ovalo ametisto, yra tiesiog nuostabūs.

3. Stud auskaras vasario Birthstone:

Auskarų auskaras vasario mėnesį Birthstone

Šie ametisto vasario mėnesio gimimo akmens auskarai puikiai tiks kaip dovana. Vasario mėnesio akmens spalva yra violetinė, apvalios formos ir padengta sidabru, padengta rodiu. Paprasti ametisto auskarai puikiai tinka dėvėti kasdien ir papildo jūsų turimus violetinius drabužius.

4. Dvigubos širdies vasario gimimo akmens pakabukas:

Dvigubos širdies vasario mėnesio gimimo akmens pakabukas

Čia yra stulbinantis pakabukas su sidabru ir širdies formos ametistu. Pakabukas yra sidabrinės tuščiavidurės širdies formos su deimantais. Širdies formos ametisto akmuo yra už sidabrinės širdies. Taip gaunamas labai gražus pakabukas, kuris puikiai tinka dovanoti mylimam žmogui. Tai lengvai geriausia jubiliejaus ar gimtadienio dovana. Pasirinkite šį nuostabų pakabuką, kuris yra unikalus ir stilingas tuo pačiu metu.

5. Princesės karūnos vasario gimimo akmens žiedas:

Princesės karūnos vasario gimimo akmens žiedas

Nuostabus kūrinys nuostabiai princesei yra tai, kas turėtų būti šio elegantiško žiedo gaudymo frazė. Vasario mėnesio gimimo akmens žiedas pagamintas karūnos raštu. Sidabrinis žiedas nusagstytas mažais apvalios formos ametisto brangakmeniais. Šis 14 k sidabro žiedas yra šedevras ir labai įspūdingas.

6. Vasario mėnesio „Birthstone“ karolių ir auskarų rinkinys:

Vasario mėnesio gimimo akmens karoliai ir auskarų rinkinys

Šis nuostabus ametisto karolių ir auskarų rinkinys pagamintas iš ovalių grubiai supjaustytų akmenų, suvertų ant sidabrinės grandinės. Auskaras yra kabantis auskaras su apvaliu ametisto akmeniu sidabrinės grandinės gale. Tai kasdienio naudojimo rinkinys, kuris nėra labai ekstravagantiškas.

7. Amžinybės vasario gimimo akmens žiedas:

Amžinybės vasario gimimo akmens žiedas

Įsigykite šį nuostabų amžinybės žiedą iš ametisto, kurį keli smulkūs ametisto akmenukai susukę į sidabrinį žiedą. Žiedas simbolizuoja amžiną meilę ir puikiai tinka dovanoti. Čia naudojamas vasario mėnesio akmuo daro jį labai ilgalaikiu šedevru ir taip pat vertingu.

8. Apyrankė vasario mėnesį Birthstone:

Apyrankė vasario mėnesį

Naudokite šią ametisto apyrankę, pagamintą iš grubiai supjaustyto ametisto, kaip madingą aksesuarą. Ši apyrankė naudoja vasario mėnesio gimimo akmenį sidabro grandinėje ir turi tvirtą išvaizdą. Apyrankė gerai atrodo prie atsitiktinių drabužių ir geriausiai tinka kolegijos lankytojams ir jaunesniems vaikams.

9. Ašaros auskaras vasario mėnesį Birthstone:

Ašaros auskaras vasario mėnesį

Čia yra prabangus auskaras iš ametisto ir deimantų. Ašaros formos ametistas yra kabančiame auskare su deimantais, nustatytais kaip gėlių raštas. Auskarai yra unikalūs ir sudaro vertingą rinkinį, kuris yra brangus ir puikiai atrodo ceremonijoms ir progoms.

Vasario mėnesio gimimo akmenys yra puikus ametistas, kuris gražiai atrodo violetinės spalvos. Žiedai ir auskarai, pagaminti iš ametisto, atrodo karališkai. Kaklo papuošalai ir pakabučiai su ametisto akmenimis yra brangūs papuošalai, kurie leidžia atrodyti akinamai ir įspūdingai.