Daugeliui seserų sunku rasti tobulą gimtadienio dovaną savo broliams. Jie lieka sumišę arba neturi idėjų. Ir štai visi šie pasiūlymai yra svarbūs. Šie pasiūlymai ne tik padeda išsirinkti geriausius pasirinkimus, bet ir daro jūsų brolį laimingą – juk jis yra jūsų paties brolis. Todėl ten reikia daug priežiūros. Patikrinkime šias parinktis.

Geriausios gimtadienio dovanos broliui:

Suraskime sukauptas brolio gimtadienio dovanas po vieną su vaizdais.

Gimtadienio dovanos jaunesniam broliui:

Gimtadienio dovanos skiriasi nuo vyresniojo brolio iki jaunesniojo brolio, todėl turime jas dovanoti pagal jų amžių ir skonį. Pažiūrėkime, kokios dovanos turi būti teikiamos jaunesniam broliui.

1. „Bluetooth“ išmanusis laikrodis:

„Bluetooth“ išmanusis laikrodis

Šis išmanusis laikrodis bus geriausia gimtadienio dovana jūsų jaunesniam broliui, ypač jei jis mėgsta technologijas ir dalykėlius. Šiame laikrodyje yra visada įjungtas skaitmeninis laikrodžio veidas ir 1,3 colio „Super AMOLED“ ekranas. Visiškai „Bluetooth“ palaikantis „Android“ ir „iPhone“, šis laikrodis gali priimti skambučius, SMS ir kt. Taip pat gali įrašyti visą kasdienę veiklą.

2. Foosball stalas:

Foosball stalas

Jei jūsų brolis mėgsta žaisti futbolą, tai tikrai bus geriausia jūsų gimtadienio dovana jūsų broliui. Šis „Foosball“ stalas turi 5/8 colio chromuotus strypus ir žaidėjus, kurie yra visiškai nupiešti rankomis, kad būtų užtikrinta geriausia žaidimų patirtis. Jis taip pat turi visą kojų atramą ir įvairias kitas funkcijas, užtikrinančias puikų stabilumą ir ilgaamžiškumą. Dabar tavo brolis amžinai tave mylės už tai, kad padovanojai jam šį brangakmenį.

3. „iPad“ planšetinis kompiuteris:

„iPad“ planšetinis kompiuteris

„IPad“ bus nuostabi gimtadienio staigmena jūsų broliui. Jis turi 9,7 colio ekraną, A9 64 bitų procesorių, 8 megapikselių kamerą ir dar daugiau. Jūsų brolis bus laimingiausias žmogus žemėje, kai pamatys šį gražų prietaisą.

4. Skaitmeninė SLR kamera:

Skaitmeninė SLR kamera

Jei ieškote gimtadienio dovanų idėjų savo broliui, įsigykite jam šį gražų mažą DSLR. Šiame rinkinyje yra viskas – nuo fotoaparato, objektyvo iki trikojo. Šiame rinkinyje taip pat yra 48 GB SD kortelė, kad jūsų brolis galėtų nufotografuoti daugiau nuotraukų. Jame yra 18 megapikselių jutiklis, įmontuotas „WiFi“ ir NFC ir jis gali įrašyti „Full HD“ vaizdo įrašus 30 kadrų per sekundę greičiu. Tai bus puikus tavo brolio draugas.

5. Ausinės:

Ausinės

Šios ausinės bus puiki dovana broliui jo gimtadienio proga. Šios kritikų pripažintos ausinės pasižymi išskirtiniu aiškumu ir giliu bosu. Jis turi 45 mm dideles tvarkykles, suteikia puikią izoliaciją ir taip pat suteikia puikų komfortą. Jame taip pat yra nuimamas kabelis.

6. Kuprinė:

Kuprinė

Ši kuprinė bus puiki dovana broliui jo gimtadienio proga. Tai didelė kelių skyrių kuprinė su paminkštinta rankena nešiojamiesiems kompiuteriams laikyti. Jame gali tilpti iki 17 colių nešiojamieji kompiuteriai, vandens buteliai ir kiti dalykai, tokie kaip rašikliai, mobilieji telefonai ir kt.

7. Žaidimų konsolė:

Žaidimų konsolė

Žaidimų konsolė visada bus geriausia dovana su gimtadieniu jūsų broliui. Žaidimai yra naujas vartotojų pamišimas ir ši „Play Station 4“ bus pirmaujanti. Kiekvieną mėnesį pasirodžius naujiems žaidimams, jūsų brolis visada bus kažkuo užsiėmęs. Geriausias būdas pramogauti.

Gimtadienio dovanos vyresniajam broliui:

Pabandykime su skirtingomis gimtadienio dovanomis jūsų vyresniajam ar didžiajam broliui.

8. Nerūdijančio plieno laikrodis:

Nerūdijančio plieno laikrodis

Šis importuotas laikrodis tikrai bus geriausia dovana broliui jo gimtadienio proga. Apvalus rėmas iš onikso atspalvio 42 mm nerūdijančio plieno, su rėmeliais ir juodos tekstūros ciferblatas, logotipas ir datos langas. Jis taip pat turi kvarco judesį ir yra atsparus vandeniui iki 50 metrų po vandeniu. Tai puiki dovana žmogui, kurį labai mylite.

9. „Aviator“ akiniai nuo saulės:

„Aviator“ akiniai nuo saulės

Šie aviatoriaus akiniai nuo saulės bus geriausia dovana broliui jo gimtadienio proga. Be to, tokio tipo gimtadienio dovaną galite įteikti ir svainiui. Jame yra metalinis rėmas su plastikiniu lęšiu, kuris nėra poliarizuotas. Jis turi klasikinį aviatoriaus dizainą su veidrodiniais lęšiais. Lęšiai pagaminti iš polikarbonato, aukštos kokybės, tačiau lengvi lęšiai-taip užtikrinamas didelis atsparumas smūgiams ir intensyvios šviesos blokavimas. Tai apsaugos jūsų brolio akis nuo kenksmingų UV spindulių.

10. Laikrodžių ir akinių nuo saulės dėklas:

Laikrodžių ir akinių nuo saulės dėklas

Šis laikrodžio ir akinių nuo saulės dėklas bus viena iš geriausių gimtadienio dovanų idėjų jūsų broliui. Šis dėklas pagamintas iš aukštos kokybės odos, labai geros išvaizdos, paprastos konstrukcijos ir kokybiško darbo. Jame yra daug vietos visiems laikrodžiams ir akiniams nuo saulės laikyti su minkštomis nuimamomis pagalvėmis. Šis dėklas apsaugo visus jūsų daiktus nuo dulkių, pirštų atspaudų ir įbrėžimų. Aiškus vaizdas viršuje suteikia puikią išvaizdą. Tai bus nuostabi dovana jūsų broliui.

11. Kavos puodelis:

Kavos puodelis

Šis puodelis bus puiki gimtadienio dovana vyresniam jūsų broliui. Šis aukščiausios kokybės baltas keraminis puodelis tinka indaplovėms ir mikrobangų krosnelėms. Spausdinama iš abiejų puodelio pusių ir ji jaučiasi aukščiausios kokybės. Tai sukurs gyvą ir ilgalaikį įspūdį jūsų broliui.

12. Virtualios realybės ausinės:

Virtualios realybės ausinės

Jei jūsų brolis mėgsta žaidimus, pats laikas supažindinti jį su virtualia realybe. Tai bus nuostabi gimtadienio dovana jūsų vyresniam broliui. Jis turi dvigubą 3,5 colio AMOLED ekraną su ausinėmis, USB ir įvairiais jutikliais. Tai puikus būdas ištirti naują žaidimų pusę kompiuteryje.

13. Batai:

Avalynė

Šios poros batų bus puiki gimtadienio dovana jūsų didžiajam broliui. Šie batai pagaminti iš natūralios odos, elegantiškos ir oficialios išvaizdos. Tai suteiks jums labai madingą kasdienio brolio drabužių stilių ir jausmą.

14. Nešiojamasis kompiuteris:

Nešiojamas kompiuteris

Šis žaidimų ir darbo nešiojamasis kompiuteris bus viena geriausių gimtadienio dovanų broliui, kuriam sukaks 22 metai. Komplekte yra „Full HD“ ekranas, 16 gigabaitų atminties, „Intel i7“ procesorius ir „Anvidia“ vaizdo plokštė. Puikiai tinka jam žaisti žaidimus ir atlikti savo darbą. Taip pat atrodo stilingai.

15. Išmanusis telefonas:

Išmanusis telefonas

Jei ieškote netikėtų gimtadienio idėjų savo broliui, padovanokite jam išmanųjį telefoną. Šiame išmaniajame telefone yra dviejų pikselių kamera, IP68 atsparumas vandeniui ir belaidis įkrovimas. Visiškai supakuotas ir pakrautas išmanusis telefonas, kuris akimirksniu padarys jūsų brolį išmanantį techniką.

Šis pasiūlymų sąrašas parodo mums, kaip svarbu tyrinėti ir nusipirkti dovanų savo artimiesiems. Tai rodo, kad nusipirkti gimtadienio dovanų nėra lengva, ypač kai turite fiksuotą biudžetą. Per šį sąrašą galite gauti viską, ko norite, ir tai visada bus jūsų biudžete.