Sulaukti 18 metų yra daugumos paauglių svajonė. Pagaliau jie yra suaugę, laisvi priimti sprendimus patys. Nors tai reiškia, kad laisvė yra už kampo, ji taip pat primena, kad 18 metų visgi nėra tokie seni. Tokio įspūdingo amžiaus gimtadienio dovanos pirkimas yra ne mažiau nelengva užduotis. Žemiau pateikiamos 9 geriausios 18 -ojo gimtadienio dovanų idėjos tiek mergaitėms, tiek berniukams.

18 -osios gimtadienio dovanos jai ir jam:

Būkite tikri, kad tai bus prisiminta daugelį metų ir ateityje bus sukurta tikrai įdomi istorija,

1. Individualūs elementai:

Asmeniniai daiktai

Viena geriausių dovanų, kurią galime kam nors įteikti, yra tai, kas asmeniška. Nesvarbu, ar tai būtų kavos puodelis, ar raktų pakabukas, ar net nuotraukų rėmelis, kai suasmeniname jį pagal gavėjo vardą ar gimimo datą, jis tampa dar ypatingesnis.

2. Graviruoti elementai:

Graviruoti daiktai

Tai dovana labai ypatingam žmogui. Nesvarbu, ar tai būtų jūsų dukters 18 -asis gimtadienis, ar sesuo, graviruotas laikrodis ar papuošalas, pavyzdžiui, auskarai ar inicialai, išgraviruotos sąsagos yra nuostabi 18 -ojo gimtadienio dovanos idėja. Tai dovanai suteikia asmeninio prisilietimo ir gavėjas ją vertins visą gyvenimą.

3. Lobių medžioklė:

Lobių medžioklė

Kita puiki 18 -ojo gimtadienio dovanos idėja būtų surengti lobių medžioklę. Jums reikės šeimos ir draugų pagalbos. Duokite jam/jai pirmąjį užuominą apie dovaną. Leiskite jiems ten nuvykti ir surasti vieną dovaną, vieną draugą ar šeimos narį, kuris duoda jiems užuominą apie kitą dovaną. Lobių medžioklę galima užbaigti netikėta vakariene, todėl tai įsimintiniausia gimtadienio dovana.

4. Šokoladas:

Šokoladas

Visi mėgsta šokoladą. Puiki 18 -ojo gimtadienio dovana jam ar jai gali būti rankų darbo šokoladas, kuriame yra specialių vaisių ar alkoholinių gėrimų ar jų mėgstamo skonio. Skanu ir ypatinga tuo pačiu metu!

5. Rankų darbo daiktai:

Rankų darbo daiktai

Jei jums gerai sekasi piešti piešiniai ar amatai ar viskas, kas susiję su kažko kūrimu nuo nulio, visada galite tai padovanoti. Rankiniu būdu išraižyta medinė dėžutė laikrodžiams laikyti yra ideali 18 -ojo gimtadienio dovana.

6. Naujausios programėlės:

Naujausios programėlės

Tiems, kurie tikrai išmano technologijas ir mėgsta naujus prietaisus, idealiai tinka virtualios realybės laisvų rankų įranga arba išmanusis laikrodis. Jie puikiai tinka žmonėms, kuriems patinka būti priekyje, kai kalbama apie technologijas.

7. Knygos:

Knygos

Jei gimtadienio mergaitė ar berniukas mėgsta skaityti, taip pat galite pasirinkti jų mėgstamos knygos kopiją. Tai gali būti bendra kopija ar kažkas įdomesnio, kaip pirmasis leidimas. Jei biudžetas neturi jokių apribojimų, taip pat galite galvoti apie tai, kaip pristatyti jiems visus savo mėgstamo autoriaus kūrinius.

8. Kelionė į saloną ar SPA:

Kelionė į saloną ar SPA

Tiems, kuriems patinka smulkmenos gyvenime, kelionė į SPA yra ideali 18 -ojo gimtadienio dovana gimtadienio mergaitei. Tai ne tik suteiks jai laiko atjaunėti, bet ir šiek tiek laiko apmąstyti „kas toliau“.

9. Pastaba ranka:

Užrašas ranka

Tai ypač tinka tėvams. Jei tikrai norite, kad jūsų sūnus/dukra užaugtų ir taptų geresniu žmogumi, kas būtų geriau nei suteikti tam tikrų gyvenimo įgūdžių. Pabandykite parašyti laišką savo sūnui/ dukrai ir papasakoti viską, ką norėtumėte, kad kažkas jums pasakytų, kai jums sukaks 18 metų!

18 -asis gimtadienis žymi pereinamąjį kiekvieno žmogaus gyvenimo etapą ir kas gali būti geriau nei padovanoti tai, kas ne tik bus naudinga, bet ir visą gyvenimą bus vertinama gavėjo. Padovanokite jiems kažką apgalvoto, malonaus ir primins apie laimingus prisiminimus.