Artėja 21 -asis jūsų mylimojo gimtadienis? Ir tuo pat metu kyla painiavos, ką pristatyti ir kaip pateikti? Mes manėme, kad galime jums padėti, kad galėtumėte planuoti šią ypatingą progą gražiai savo artimiesiems. Pagal mūsų idėją yra prieinamos plačios dovanų kolekcijos, tačiau 21 -ojo gimtadienio metu didžiausias rūpestis bus sužavėti ir priminti apie gimtadienį.

Unikalios dovanos 21 -ajam mergaičių ir berniukų gimtadieniui:

Kadangi mes kalbame apie 21 -ojo gimtadienio idėjas jūsų ypatingam, pažiūrėkime dovanas, kurios gali tiksliai atitikti šią progą.

1. Rankų darbo dovanos:

Rankų darbo dovanos

Viskas, kas pagaminta rankomis, iš vien tik kūrybingumo ir aistros, byloja apie jūsų meilę. Taigi norėdami įteikti 21 -ojo gimtadienio dovanas mergaitėms, būkite kūrybingi ir nustebinkite ją, parodydami, kiek jos jums svarbios. Atėjo laikas sustiprinti savo kūrybinius įgūdžius ir sužavėti juos savo rankdarbiais.

2. Ilgas atstumas:

Ilgas atstumas

Kas nemėgsta važinėti tolimais atstumais ir būti toli nuo visų kasdienių kasdienybės dalykų? Pasivažinėjimas gali sukurti erdvę romantiškiems ir draugystės pokalbiams, mėgaudamasis grynu oru ir ekscentriškumu. Diena su savo antrąja puse ir grynu oru bus gana raminanti ir maloni.

3. Jų mėgstamiausios vietos:

Mėgstamiausios jų vietos

Jūs turbūt žinojote jų mėgstamas vietas, apie kurias jie kartais svajoja. Dabar išsipildyk jų noras, spustelėdamas tą stebuklingą tavo lazdelę. Šis poelgis dažnai parodo, kad jums rūpi jų norai. Tai taip pat labai rodo, kad jums rūpi jų laimė ir jie visada užima ypatingą vietą jūsų širdyje.

4. Apsipirkimas:

Apsipirkimas

Apsipirkti yra smagu ir mes visi tai žinome. Taigi kodėl gi ne patekti į prekybos centrą su savo brangiu žmogumi ir pasakyti: „Tai tavo diena ir išsirink, kuri tau patinka“. Priešingu atveju jūs akivaizdžiai turite žinoti, ką jie nori pirkti ar turėti, tarkime, porą ar daugiau mėnesių. Taigi pasirinkite tai ir nustebinkite juos savo gudrybėmis.

5. Staigmenų vakarėlis:

Stebuklų vakarėlis

Kas nemėgsta staigmenų? O kas, jei tai vakarėlis, kupinas jų draugų ir šeimų. Tikrai į paveikslą įneš labai emocingų scenų. Taip pat, norėdami pabrėžti šią progą, galite sugalvoti mielų meilės užrašų, kuriuos jiems perskaitykite savo šeimos ir artimųjų akivaizdoje. Galiausiai nepamirškite spustelėti jų mielo ir paraudusio veido, o laimingos ašaros rieda žemyn.

6. Taip pat galite tai padaryti paprastai:

Taip pat galite išlaikyti tai paprasta

Taip, jei nesate toks lauko žmogus ir tiesiog norite šiek tiek praleisti laiką su savo draugu/mergina, be jokių aplinkinių žmonių, galite pasirinkti savo namus. Jei pageidaujate, papuoškite jį įvairiais spalvotais pakabinimais ir balionais arba tiesiog užsisakykite jiems tobulas pyragas. Taip pat galite parodyti savo maisto gaminimo įgūdžius ir sužavėti juos savo gardžiais skanėstais. Atėjo laikas pažadinti jūsų viduje esantį virtuvės šefą ir būti tos dienos virėjo nindze.

7. Ar esate labdaros pora:

Ar esate labdaros pora

Nėra gražaus būdo švęsti ką nors, išskyrus pasidalijimą su kitais. Dalijimasis yra rūpestingas, tiesa? Taigi paverskite progą labai įsimintina akimirka jums, kaip porai, ir žmonėms, kurie mano, kad jūsų indėlis yra didelis įvykis jų gyvenime.

8. Nuotykiai ten:

Nuotykiai ten

Ar abu esate nuotykių kupini kūnai? Mėgstate jaudulį ir jaudulį, kylantį kartu? Pasirinkite pramogų parką arba apsilankykite vietoje, kur galite užsiimti parasparniais ir nuotykiais. Parodykite savo abipusius nuotykių įgūdžius ir turėkite neįprastą jaudinantį gimtadienį.

9. Hmm, ar jie yra naminių gyvūnėlių mylėtojai:

Hmm, ar jie yra naminių gyvūnėlių mylėtojai?

Nedvejokite ir iškart padovanokite jiems mielus mažus šuniukus ir kačiukus, kad jie galėtų priglausti ir paglostyti. Jūs tikrai galite įsivaikinti iš naminių gyvūnėlių parduotuvės arba nusipirkti jų mėgstamą veislę. Žinoma, jie bus meilės ir rūpesčio simbolis. Dabar jūs turite papildomą savo mielos šeimos narį.

Gimtadieniai skirti mėgautis ir kurti labai gražius prisiminimus visą mūsų gyvenimą. Taigi pirmyn ir padarykite šį 21 -ąjį savo mylimojo gimtadienį įsimintiną. Leiskite jiems suprasti, kaip mums pasisekė, kad turime juos savo gyvenime.