7 dienų GM dietos plano tikslas-padėti per vieną savaitę numesti daug svorio (iki 6,5 kg). Kiekviena diena skirta valgyti tam tikros maisto grupės maisto produktus, kuriuose yra mažai kalorijų ir daug maistinių skaidulų, sudėtingų angliavandenių ir pan. Šiame straipsnyje sužinosime apie planavimą ir pasiruošimą, reikalingą GM dietos planui – 2 diena.

Skaitydami jūs suprasite apie maistą, kurį reikia vengti, maisto produktų, kurių reikia vengti, pavyzdinį valgymo planą, pratimus ir kt. Taip pat sužinosite, ko galite tikėtis iki 2 dienos GM dietos programos pabaigos.

TOC:

Kaip paruošti savo kūną GM dietai 2 diena?

GM dietos 2 dienos pavyzdinis maitinimo planas

GM dietos 2 dienos pratimai

Maisto produktai, kurių reikia vengti 2 dietos dieną

Kodėl tai veikia?

Kaip jausitės pasibaigus GM dietai 2 diena?

DUK

Gm dietos 2 diena

Kaip paruošti savo kūną GM dietai – 2 diena?

Pasiruošimas GM dietai – 2 diena prasideda 1 -ąją programos dieną, kuri yra susijusi su vaisių vartojimu. Taigi, būtinai laikykitės visų dietos taisyklių ir nuostatų, kad būtumėte aktyvūs ir lengvi. Taip pat nepamirškite išgerti rekomenduojamo 8-10 stiklinių vandens kiekio, kad liktų hidratuotas.

Artėjant antrajai dienai, turėsite laikytis griežtos daržovių dietos, kurią galima valgyti žalią, keptą ar virtą. Tokiu būdu jūsų kūnas gaus sveiką krakmolo, skaidulų ir angliavandenių dozę, kad išliktų energinga. Taigi, norėdami pradėti, pasirūpinkite įvairiomis daržovėmis!

PASTABA: Jūs negalite pridėti daugiau nei vieną lašą ar du alyvuogių aliejaus ar sviesto, kad iškeptumėte daržoves.

GM dieta – 2 dienos maitinimo planas:

Antroji GM dietos diena apima tik daržovių valgymą. Galite valgyti bet kokią veislę, išskyrus žirnius, kukurūzus ir pupeles. Taip pat įtraukite daug šviežių žalių lapinių daržovių, kad gautumėte papildomos naudos. Norėdami išbandyti indišką GM dietos versiją – 2 dieną, egzotiškas daržoves, tokias kaip salotos, brokoliai ir kt., Galite pakeisti vietinėmis veislėmis, tokiomis kaip kopūstai, žiediniai kopūstai ir kt..

Dabar pažvelkime į GM dietos pavyzdinį maitinimo planą – 2 diena:

Pusryčiai:

Pradėkite dieną nuo 1 ar 2 virtų bulvių. Tai gali greitai suteikti energijos, reikalingos likusiai dienos daliai. Nedėkite druskos ir nesistenkite jo maišyti su sviestu, aliejumi ir pan. Išgerkite 1–2 stiklines vandens.

Vidurio ryto užkandis:

Galite valgyti lengvas, daug vandens turinčias daržoves, tokias kaip špinatai, salotos, virti kopūstai ir pan. Tai gali sumažinti alkio jausmą nepridėjus per daug kalorijų. Nepraleiskite progos išgerti stiklinę ar dvi vandens.

Pietūs:

Galite derinti 3-4 daržovių veisles ir gaminti salotas. Pabandykite pridėti pomidorų, agurkų, salotų ar kopūstų, burokėlių, šparagų ir pan. Pasakykite „Mayo“ arba gatavam padažui ne. Vietoj to įpilkite šiek tiek laimo sulčių, tik šiek tiek druskos ir šiek tiek pipirų, kad tai būtų patenkinamas patiekalas. Išgerkite vieną stiklinę vandens.

Vakarinis užkandis:

Turėkite dubenį garintų žiedinių kopūstų ar brokolių su stiebais. Išgerkite dar vieną stiklinę vandens.

Vakarienė:

Galite paversti vakarienę įdomesne mano skrudintomis daržovėmis, pavyzdžiui, paprika, morkomis, brokoliais, grybais, pomidorais, žolelėmis ir kt., Naudodami mažiau nei vieną šaukštą alyvuogių aliejaus, truputį druskos (neprivaloma) ir šiek tiek pipirų ar prieskonių miltelių. Papildomam skoniui apšlakstykite šiek tiek laimo sulčių!

PASTABA:

 • Tarp jų leidžiama išgerti 2-3 dubenėlius dietinės sriubos.
 • Taip pat galite pakeisti paprastą vandenį kokosų vandeniu, kalkių vandeniu ir pan., Kad greitai įgautumėte energijos.
 • Apribokite bulves ar saldžiąsias bulves pusryčiams. Jų perteklius gali sutrikdyti išvestį.

GM dietos diena – 2 pratimai:

Antrą dieną jūs tiekiate daug angliavandenių iš maisto produktų, tokių kaip bulvės. Taigi, galite atlikti šiek tiek įtemptus pratimus, tokius kaip bėgiojimas, bėgimas, lentos ir pan. Tačiau, jei galvos svaigimas nuo 1-osios dienos pailgėja iki 2-osios dienos, atsipalaiduokite dieną ir neapsunkinkite savo kūno. Taip pat galite tęsti tokias paprastas treniruotes kaip vaikščiojimas, joga, tempimas ir pan., Jei norite šiek tiek pajudinti savo kūną.

Maisto produktai, kurių reikia vengti laikantis GM dietos – 2 diena:

Štai sąrašas maisto produktų, kuriems antrą GM dietos dieną turite griežtai pasakyti NE:

 • Vaisiai
 • Daržovės, pavyzdžiui, žirniai, kukurūzai, pupelės, ankštiniai augalai
 • Aliejaus daugiau nei 1-2 šaukštai
 • Pienininkystė
 • Alkoholis
 • Saldikliai
 • Salotų padažas
 • Majonezas
 • Kiaušiniai
 • Mėsa

Kodėl tai veikia?

Antrąją dieną skiriant daržoves, būtina neutralizuoti didelį cukraus kiekį, gaunamą iš vaisių dietos 1 dieną. Be to, 1 dieną jūsų organizme trūksta angliavandenių, kurie bus patenkinti antrąją dieną. Daržovių maistinės skaidulos gali pagreitinti virškinimo procesą ir pagerinti virškinimo trakto funkcionalumą.

Kaip jausitės GM dietos pabaigoje – 2 diena?

Antros dienos pabaigoje greičiausiai jausitės aktyvus ir energingas. Tačiau nuo 1 dienos jums vis tiek gali skaudėti galvos skausmą. Jūs taip pat įvertinsite virtų daržovių valgymą suvartoję didelę vaisių dozę praėjusią dieną.

Tačiau jei turite smaližių, galite praleisti dantis į vaisių ar desertą. Jei taip yra, galite pabandyti suvalgyti vyšninių pomidorų, kad patenkintumėte savo troškimą.

Jei atsiranda bet koks šalutinis poveikis, pvz., Vėmimas, viduriavimas, šlapimo spalvos pasikeitimas ar bet kokie nenormalūs simptomai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją!

Taigi, dabar mes baigėme GM dietą – 2 diena ir galime pereiti prie 3 dienos. Tačiau prieš tai pasakykite sau, kad baigėte 2 iš 7 etapų, kad pasiektumėte savo tikslą! Tęskite tą aistrą ir ryžtą ir kitas 5 dienas.

ATSISAKYMAS: Šiame straipsnyje parašytas turinys yra skirtas tik informaciniais tikslais ir nėra skirtas profesionalių medicinos patarimų pakaitalui. Prieš išbandydami bet kokį naują mitybos planą, įskaitant šiame straipsnyje paminėtą, turite pasitarti su gydytoju arba apmokytu gydytoju.

DUK:

1. Ar galiu į savo salotas pridėti svogūnų??

Ans: Taip! Svogūnai leidžiami į jūsų salotas ir sriubas. Jei jums nepatinka žalias skonis, kepkite juos keptuvėje arba orkaitėje ir pridėkite prie patiekalo. Jie taip pat suteikia šiek tiek saldumo jūsų kitaip švelniai dietai.

2. Kodėl negalime turėti pupelių ar kukurūzų 2 -ąją GM dietos dieną?

Ans: Tokiuose maisto produktuose kaip ankštiniai augalai, soja, kukurūzai, lęšiai ir kt. Yra daug baltymų, kurie gali trukdyti šiai dietai. Taigi, geriau atsisakyti šių maisto produktų. Vietoj to, tyrinėkite įvairias daržoves, tokias kaip šparagai, rukola, salierai, amarantai ir kt., Kurios jūsų patiekalui gali suteikti traškumo ir malonaus skonio.

3. Ar leidžiama marinuoti daržoves laikantis Gm dietos – 2 diena?

Ans: Ne! Marinuotose daržovėse yra daug natrio ir konservantų, kurių šią dieną nėra gerai valgyti. Taip pat venkite indiškų marinuotų agurkėlių, kuriuose yra druskos, prieskonių ir aliejaus pertekliaus.