GM dieta arba „General Motors“ dietos planas yra 7 dienų svorio metimo programa, kuri žada padėti numesti apie 6,8 kg per savaitę. Kiekvieną dieną turėsite valgyti tam tikros maisto grupės maisto produktus, kuriuose yra mažai kalorijų ir daug sudėtingų angliavandenių. Šiandien pažvelgsime į GM mitybos plano dieną – 1, kad suprastume, kaip planuoti, ką valgyti, ko galite tikėtis dienos pabaigoje, taip pat pavyzdinį valgio planą.

Gm dieta 1 diena

TOC:

Kaip paruošti savo kūną GM dietai 1 diena?

GM dietos 1 dienos pavyzdinis maitinimo planas

GM dietos 1 dienos pratimai

Maisto produktai, kurių reikia vengti 1 dietos dieną

Kodėl tai veikia?

Kaip jausitės pasibaigus 1 dietos dienai?

DUK

Kaip paruošti savo kūną GM dietos planui 1 diena?

Pirmąją GM mitybos plano dieną turėsite valgyti tik vaisius ir jokių kitų kietų medžiagų, nepriklausančių šiai maisto grupei. Taigi, atitinkamai paruoškite savo skonio receptorius! Kad jūsų diena būtų įdomesnė, galite derinti įvairius vaisius ir valgyti juos skirtingu paros metu. Vaisiai, tokie kaip melionai, yra labai rekomenduojami, o bananai yra griežtas ne!

Šią dieną nėra maksimalios vaisių normos. Taigi, juos galite turėti bet kada, kai esate alkanas. Be to, per dieną turite išgerti 8-10 stiklinių vandens, kad išvengtumėte dehidratacijos.

PASTABA: Ekspertai rekomenduoja prieš dieną valgyti angliavandenių turtingą dietą, kad suteiktų kūnui energijos ir gerai paruoštų dietos programai. Atlikite lengvesnius pratimus, o ne treniruotes, kurios vargina jūsų kūną ir sukelia nuovargį.

GM dietos 1 dienos maitinimo planas:

Gm dieta 1 diena

Kaip minėta anksčiau, pirmoji GM dietos diena yra pilna vaisių. Taigi, užuot laikęsi vieno konkretaus vaisiaus, galite padengti įvairius vaisius, kad jūsų mityba taptų įdomesnė ir iš kiekvieno iš jų gautumėte visavertę mitybą..

Indiška GM Diet Day-1 versija labai nesiskiria nuo pradinės dietos dėl turimų vaisių bendrumo. Galite laisvai naudoti vietoje esančius vaisius, o ne tuos, kurie paminėti plane.

Dabar pažvelkime į GM dietos 1 dienos maitinimo plano pavyzdį:

Pusryčiai:

Dieną galite pradėti nuo vieno vidutinio dydžio obuolio, kelių riekelių melionų arba vienos slyvos ar vieno apelsino. Išgerkite 1-2 stiklines vandens.

Vidurio ryto užkandis:

Negalima susigundyti suvalgyti popkorno ar traškučių vidury ryto užkandžiant. Vietoj to išgerkite vieną dubenėlį kubeliais supjaustytos papajos arba muskuso meliono. Išgerkite 1-2 stiklines vandens.

Pietūs:

Priklausomai nuo alkio lygio, pietums galite suvalgyti 1 arba 2 dubenėlius supjaustyto arbūzo. Vėlgi, išgerkite 1–2 stiklines vandens. Tai gali jus sotinti ilgą laiką.

Vakarinis užkandis:

Laikykitės atokiau nuo Pakodo ar Bujiyas! Vietoj to suvalgykite vieną sveiką slyvų/apelsinų/saldžiųjų liepų ar chico vaisių, po to-1–2 stiklines vandens. Taip pat galite gerti kokosų vandenį.

Vakarienė:

Užbaikite dieną lengva vaisių vakariene, kurią sudaro ½ puodelio arbūzo ir 2 stiklinės vandens.

PASTABA: Kartu su aukščiau nurodytais maisto produktais leidžiama suvartoti 2–3 dubenėlius dietinės sriubos.

GM dieta- 1 dienos pratimai:

Ekspertai pataria nevykdyti sunkių pratimų pirmą GM dietos dieną, nes tai gali greitai išeikvoti energiją ir nuovargį. Vietoj to, atlikite lengvus pratimus, tokius kaip apšilimas, joga ar vaikščiojimas (ne ilgiau kaip 30–45 minutes), kurie gali jus išlaikyti aktyvius ir pagreitinti svorio metimo rezultatus vienu metu.

Maisto produktai, kurių reikėtų vengti 1 dietos dieną:

Norint pasiekti norimą programos rezultatą, 1 -ąją GM dietos dieną patariama susilaikyti nuo šių maisto produktų

 • Bet kokios rūšies daržovės
 • Tankūs vaisiai, pavyzdžiui, bananai
 • Krakmolingas maistas, pavyzdžiui, bulvės
 • Nesveikas maistas
 • Sodas
 • Alkoholis
 • Vaisių sultys
 • Konservuoti vaisiai
 • Mėsa
 • Ryžiai, grūdai ar grūdai
 • Pienininkystė

Kodėl tai veikia?

Taigi, kaip jums padeda ši vaisių dieta 1-osios GM dietos dieną? Pasak šalininkų, kurie daug kalba apie šią dietą,

 • Vaisiai yra pripildyti natūralaus cukraus, kuris gali sumažinti alkio troškimą
 • Didelis ląstelienos kiekis vaisiuose gali pagreitinti virškinimo procesą ir paskatinti geresnį tuštinimąsi.
 • Vaisiai yra mažai kaloringi maisto produktai ir ilgą laiką gali jaustis sotūs
 • Vartojant didelius kiekius vandens, galima išplauti toksinus, drėkinti kūną ir išvalyti visą sistemą

Savo ruožtu, šie aspektai palaiko greitesnius svorio metimo rezultatus, taip pat paruošia kūną kitoms 6 GM dietos dienoms.

Kaip jausitės GM dietos pabaigoje- 1 diena?

Pasibaigus 1 dienai, dėl staigaus mitybos pasikeitimo galite jaustis šiek tiek vangiai. Be to, įprasta patirti dietos monotonijos jausmą, tačiau nesusigundykite įsilieti į kitus maisto produktus! Kai kurie žmonės taip pat skundžiasi lengvu galvos skausmu, energijos praradimu ir potraukiu įprastam maistui. Šiuos jausmus galite lengvai įveikti likdami ryžtingi ir susitelkę į savo tikslus.

Taigi, tokia bus jūsų pirmoji GM dietos diena! Pasibaigus šiai dienai, jums bus malonu žinoti, kad pasiekėte šios 7 dienų programos etapą ir esate pasirengęs rytoj sutikti kitą dieną. Jei jaučiate kitus simptomus, tokius kaip vėmimas, viduriavimas ir tt, prieš tęsdami pasitarkite su gydytoju!

ATSISAKYMAS: Šiame straipsnyje parašytas turinys yra skirtas tik informaciniais tikslais ir nėra skirtas profesionalių medicinos patarimų pakaitalui. Prieš išbandydami bet kokį naują mitybos planą, įskaitant šiame straipsnyje paminėtą, turite pasitarti su gydytoju arba apmokytu gydytoju.

DUK:

1. Ar žolelių arbata leidžiama pagal Gm dietos planą- 1 diena?

Ans: Taip! Kai kurie žmonės nori pridėti žolelių arbatų į GM dietos planą. Įsitikinkite, kad arbatoje nėra pieno, nėra pridėta cukraus ar kvapiųjų medžiagų. Taip pat apribokite jų suvartojimą iki 2 puodelių per dieną, kad išvengtumėte rūgštingumo ir virškinimo trakto diskomforto. Bet kokiu atveju laikykitės atokiau nuo kavos ar juodos kavos!

2. Tarp valgymų jaučiu alkį. Ar galiu ką nors suvalgyti?

Ans: Kai laikotės GM dietos plano, turite laikytis tos dienos maisto grupės. Taigi, jei esate alkanas tarp valgių, tarkime, 1 dieną, galite pridėti dar vieno vaisiaus. Jūs neturite rizikuoti virš nurodyto maisto produktų sąrašo, nes tai gali pakenkti medžiagų apykaitai ir jūsų tikslams pabaigoje.

3. Ar galiu valgyti sausus vaisius Gm Diet-1 dieną?

Ans: Šioje dietoje griežtai draudžiama naudoti džiovintus vaisius ar net konservuotus vaisius. Jie yra daug kalorijų turintys maisto produktai, todėl jų reikia vengti visos programos metu. Rekomenduojama valgyti tik šviežius vaisius, nesmulkintus arba supjaustytus. Vaisių sultys taip pat nerekomenduojamos, nes jose, palyginti su vaisiais, yra mažiau skaidulų.