Şık koleksiyonlarına yeni ve trend bir görünüm kazandırmak için gömlek tasarımları artık gündelik ve resmi giyim için kadınlar tarafından da benimseniyor. Alışveriş merkezlerine ve pazarlara taşınırken, kadınların artık geniş bir renk yelpazesine sahip ekose gömlekleri tercih ettiği görülüyor. Neredeyse her yaştan kadının alışveriş sepetlerinde bulunan en önemli seçimdir..

kadınlar için ekose gömlekler

Ekose Kadın Gömleklerinde Son Trendler:

İşte profesyonel bir resmi görünüm ve ayrıca modaya uygun bir parti giyimi için kadınlar için birkaç ekose gömlek tasarımı..

1. Kadınlar için Üç Renkli Ekose Gömlekler:

Üç renkli ekose gömlek

Üç seçkin renge sahip kadın ekose gömlek koleksiyonu, birçok kurumsal şirkette resmi bir giyim için seçilecek en iyisidir. Gömlek, kare tasarımlı düğmelerle birlikte kırmızı, siyah ve beyaz renkli şeritlerde kare tasarımlar veren saf pamuktan yapılmıştır..

2. Kemer Katmanlı Ekose Gömlek Bayan:

Kemerli ekose gömlek

En yeni gömlek tasarımları kesinlikle bu kemer katmanlı gömlek için gidecekti. Gömlek, yanlarında beyaz bir şerit bulunan mavi renkte küçük kare tasarımlara sahiptir. Gömleğin sol tarafı, benzer malzemeye sahip kemer katmanlarından oluşur..

3. Bayan Sıska İç Ekose Gömlek:

Dar iç ekose gömlek

Hem günlük hem de resmi giyim için uygun olan yeni ekose kadın gömlek tasarımına skinny bir kesim kazandırıldı. Gömleğe ayrıca kısa uzunlukta ve uzun kollu beyaz bir iç kısım verilir..

4. Kadın Çift Desenli Ekose Gömlek Tasarımı:

Çift desenli ekose gömlek - Kopya

Bir gömlek ve t-shirt kombinasyonu olan bir tasarım, kolej gençleri tarafından oldukça beğeniliyor. Üst kısmı önden tişört görünümü verilirken arkadan gömlek görünümünde tasarlanmıştır. Sırt ve kollara kırmızı ve açık mavi renkte büyük kareler içeren ekose bir tasarım verilmiştir..

5. Kadınlar için Rop Tasarımlı Ekose Gömlek:

Rop desenli ekose gömlek

Üst kısmı gömleğe, alt kısmı frakı andıran bu şık ekose tasarımı deneyin. Güzelliğini arttırmak için, sonunda birkaç katman kusuru olan bel için bir yay kemeri verilir..

6. Şerit Omuz Bayan Ekose Gömlekler:

Şeritli Ekose Gömlek 8

Kapalı omuz, tasarımlar da akıllı bir ekose gömlek için alışveriş yaparken cesaret vericidir. Tasarıma elastik boyunlu iki omuz şeridi verilir. Üst kısım şeritler ile iki farklı şekilde ve elastik yaka ile omuz dışı şekilde giyilebilir..

7. Off-Omuz Yakalı Ekose Gömlek:

Omuzları açık ekose gömlek - Kopya

Yaka yakalı, ancak omuzları açık kol tasarımına sahip ekose kadın gömlekleri, bir plaj kıyafeti veya kot pantolon ve şort üzerine yazlık giyim için cömert görünüyor. Mavi ve siyah kare tasarımlarla, gömleğe omuzları çıplak bırakan tam kollar verilir..

8. Kadınlar için Uzun Ekose Gömlekler:

Uzun ekose gömlek

Dizlere kadar uzanan ve yanları kesik olan ekoseli bayan gömleklerine bir göz attınız mı? Bu uzun ekose gömlekler, arkasında beyaz baskı bulunan uzun kolludur. Boyuna oturan yaka harika bir görünüm verir.

9. Bayan Büyük Boy Ekose Gömlekler:

Büyük beden ekose gömlek

Ekose gömlekler kadın kategorisinde lüks bir tasarım, gri tonlarıyla siyah ve beyazın en sevilen rengi olan oversize modeldir. Gömlek, herhangi bir parti veya konser için en iyi şekilde kalın pamuklu bir blazer veya üst kat olarak taşınır..

10. Kadınlar için Kısa Kollu Ekose Gömlekler:

Kısa kollu ekose gömlek

Kısa kollar ve omuz çalışmaları, ekoseli kadın gömlek tasarımlarından herhangi birini süsleyecektir. Gömleğe ayrıca iki cepli boyunda yama işi verilir. Gömleğin kısa uzunluğu, ofislerde şort ve yüksek bel kot pantolonlar için en iyisidir..

Ekose gömleklerin sade tasarımları artık farklı kesimlerle modernize edilerek bayanlara daha keyifli ve konforlu bir görünüm kazandırılıyor. Bazı gençler, partiler için rahat bir görünüm için tişörtlerin üzerine omuz silkme gibi gömlekler giymeyi de tercih ediyor. Gömlek, vücut dokusuna uygun tasarıma göre seçim yapmak için tartan, şemsiye, tazı dişi vb. kare desenlerde gelir..