Showroomlarda kişiliğinize mükemmel şekilde uyan bir seçeneğiniz yoksa ve istediğiniz mükemmel gömlek hakkında tam bir fikre sahipseniz, onu kişiye özel hale getirmek en iyi seçenektir. Terziden yapılan seçim, sadece renk ve kumaşta değil, aynı zamanda egzotik ve şık tasarımlarda da geniş bir çeşitlilik elde eder. Gözlerinde özel bir bakış varsa, onu kendin tasarlayabilir ya da uzman terzinin bunu bilmesini sağlayıp istediğin gömleği alabilirsin. Kişiye özel gömlekler, benzersiz olmanın ve yalnızca bir kez yapılan özel tasarımın avantajına sahiptir..

Erkekler ve Kadınlar İçin En Son Kişiye Özel Gömlekler:

Yeni Stillerle Trenddeki En İyi 10 Kişiye Özel Tişört’e göz atın. Sevdiğinizi seçin ve ardından terzi tarafından isteğinize göre kendiniz tasarlayabilirsiniz..

1. İnce Erkek Kişiye Özel Gömlekler:

Slim Tailor Made Erkek Gömlek

Vücut şeklindeki stil gibi kişiye özel gömlekler, görünümünüzü daha yüksek bir standart haline getirir. Özellikle beyaz uzun kollu smokin tarzı düz dikiş inanılmaz görünüyor. Bu tür gömleklere sahip bir papyon klasik olarak şık görünüyor.

2. Kişiye Özel İş Kadın Gömleği:

Kişiye Özel Kadın Gömlek -2

Kadınlar özellikle vücut biçimli stilleri için mükemmel dikişlere ihtiyaç duyarlar. Mükemmel beden ve stile sahip mükemmel bir slim fit gömlek ancak uzman terziler tarafından yapılabilir. İş yerinde kişiye özel gömlek ihtiyacı için harika bir dikiş gereklidir.

3. Düğmeli Yaka Terzi Dikişli Erkek Gömleği:

kişiye özel gömlekler

Moda mağazalarında ve hazır giyim yığınlarında bazen düğmeli yakalı gömlek bulmak zordur. Böyle zamanlarda kumaş, renk ve dikişin mükemmel kombinasyonu ancak özel dikim gömleklerle getirilebilir..

4. Özel Düğmeli Kol Kadın Gömlek:

Özel Düğmeli Kolsuz Kadın Gömlek

Kadınlar için özel dikim gömlekler kaçınılmaz olarak vücuda mükemmel uyum sağlar. Çok gevşek ve çok sıkı olmayan gömlekler vücutta mükemmel bir şekilde rahat durur. Kadınlar gömleğinin dikişini tercih edecekleri şekilde yapabilirler..

5. Yuvarlak Yaka Uzun Kollu Erkek Gömlek:

Yuvarlak Yaka Uzun Kollu Erkek Gömlek

Tüm dikişinde geleneklerin dokunuşunu taşıyan özel dikim erkek gömlekleri, istediğiniz şekilde mükemmel bir şekilde yapıldığında harika görünüyor. Yüksek yakalı düğme ve kollardaki ters çevrilmiş iki renkli manşetler, sizin için inanılmaz bir şekilde yapılmış görünüyor.

6. Kokteyl Tarzı Kadın Gömleği:

Kokteyl Tarzı Kadın Gömlek

Tutumunuzla tam bir uyum sağlayan ve vücudunuzda rahat bir duruş için mükemmel bir şekilde tasarlanmış, kişiye özel gömlekler herkesin aradığı şeydir. Tarzınızda mükemmel görünen mükemmel bir kumaş ve dikiş kombinasyonu harika görünüyor.

7. Desenli Cepli Şık Yaka Erkek Gömlek:

Desenli Cepli Şık Yaka Erkek Gömlek

Tasarım cepli yaka ve manşetlere sahip desenli gömlekler markalı gömleklerden beklenenler arasındadır. Aynı kişiye özel gömlekler tercihinize göre yapılabilir..

8. Kadın Kısa Gömlek Elbise:

Kadın Kısa Gömlek Elbise

Hatta kadınlar, terziden mükemmel bir dikişle uzun gömlek tarzı üstleri en iyi şekilde seçebilirler. Tasarım cepli ve düğmeli özel bir gömlek, isteğinize göre yapılabilir..

9. Kontrast Manşet ve Yaka Erkek Kişiye Özel Gömlekler:

Kontrast Manşet ve Yaka Erkek Gömlekleri

Tam olarak kişinin ölçü ve vücut şekline göre yapılan kişiye özel gömlekler inanılmaz ve şık görünüyor. Kişi istediği kumaş ve renk manşet ve yakasını seçebilir ve istediği tarzda diktirebilir..

10. Erkekler için Terzi Fit Elbise Gömlek:

Benim için Terzi Fit Gömlek

El işçiliğinin özellikleri veya tasarımcı cepleri gibi özel desenler veya seçtiğiniz düğmeler veya birden fazla renk ile bile kişiye özel desenler ancak kişiye özel gömlekler olduğunda olabilir..

İnsanlar showroomlarda ve büyük moda evlerinde kendi seçtikleri tasarımcı gömlekleri aramaya gidiyor ve bazı fedakarlıklar ve stilden ödün verdikten sonra çok büyük bir fatura ile geri dönüyorlar. En iyi seçim için dolaşmak ve bunun için yüksek bir fiyat vermek size yorucu bir süreç verebilir. Bunun yerine, kendinize istediğiniz kumaşı getirin ve terzinizi tam olarak istediğiniz tasarım için tarif edin, özel dikim gömlekleriniz için mükemmel dikiş ve mükemmel ölçülü gömlek sizin için hazır olacaktır. Yaklaşık aynı fiyata hatta bazen daha azına hazır gömleklerden tercih ettiğiniz gömleği terziden alabilirsiniz..