Angelina Jolie, kedi gözü makyajı görünümüyle tanınır. Makyajını oldukça basit tutuyor ve onu Kırmızı Halı’da gördüyseniz, koyu dudak renkleri kullanmayı seviyor..

Bazen hafif dumanlı gözler ve bu durumlarda hafif dudak makyajı yapmayı sever. Yüz hatları çok konturlu. Bu yüzden onları daha keskin hale getirmek için çok fazla bronzlaştırıcı sürmeye zahmet etmesine gerek yok..

Göz makyajı görünümü genellikle kasabanın konuşması olmuştur. Makyaj sanatçıları ve makyaj seven kızlar, göz makyajı görünümünü denemeyi çok seviyor.

angelina jolie göz makyajı

Görünüm nasıl elde edilir:

  • Yüzü hafif bir Ph dengeli yüz yıkama ile temizleyin.
  • Daha sonra gece ise güneş kremi veya nemlendirici kullanın. 1 dakika ciltte bekletin. Bu, cildi nemli tutacaktır. Bu özellikle yaşlanan bir cildiniz mi var yoksa ince çizgileriniz ve kırışıklıklarınız mı var?.
  • Şimdi varsa bir göz kapağı astarı kullanın veya yüzün tamamına bir yüz astarı kullanın. Bu makyajınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır..
  • Herhangi bir noktayı, mavimsi damarları, lekeleri veya koyu halkaları kapatmak için bir kapatıcı ile devam edin. Daha sonra bir temel kullanın.
  • Et tonlu bir göz farı ile başlayın. Göz farı fırçası ile göz kapağının her yerine uygulayın ve kaş kemiklerine kadar uzatın..
  • Angelina Jolie’nin göz kapaklarını her zaman nötr ve bazen dışta hafif bir dumanlı dokunuşla tuttuğunu hatırlamalıyız. Bu yüzden şimdi üst göz kapağının kıvrımına ve dış kısmına bir Gri gölge kullanmalısınız. Bunu, alt kirpik çizgisine çok yakın açılı bir fırça ile de kullanın..
  • Şimdi hafif bir dumanlı dokunuş istiyorsanız, biraz kahverengi alın ve gri rengin üzerindeki kıvrımı kullanın. Üst göz kapağının dış kısmının 1/3’üne kadar aynı rengi kullanın. Hafif kanatlı bir desen oluşturun.
  • Gümüş renginde küçük bir fosforlu kalem kullanın ve üst kaş kemiklerinde kullanın. Göz farı ile işiniz bitti.
  • Şimdi Angelina’nın spor yapmayı sevdiği o kedi gözü görünümünü çizelim. Açılı bir fırça ve jel göz kalemi ile başlayın. Üst göz kapağının iç köşesinden başlayın. Göz kaleminin genişliğini göz kapağı boyunca hemen hemen aynı tutarak diğer uca kadar ilerleyin. Kedi gözü görünümünün kanat desenini oluşturmak için hafifçe yukarı eğimli bir şekilde bitirin.
  • Alt göz kapağı için kanat yapmayın. Aynı kedi gözü görünümünü normal likit eyelinerınızla da yapabilirsiniz. Seçim senin. Şimdi daha açık bir göz görünümü oluşturmak için alt kirpiklerin altına bir sürme kalem kullanın. Dumanlı bir etki için gidiyorsanız, bu çizgiyi Q uçlu bir fırça ile biraz lekeleyin..

Şimdi gelelim göz makyajının olmazsa olmazı olan Jolie gözlerinin olmazsa olmazı. Evet, doğru tahmin ettiniz; bu ünlüler bir çift sahte olmadan yapamazlar. Bu yüzden kirpik kıvırıcınızı alın. Doğal kirpiklerinizi kıvırın. Hem üst hem de alt kirpiklere biraz rimel kullanın..

Takma kirpiklere hemen yapıştırıcı sürün ve cımbızla sabitleyin. Düzeltmeleri için gerekirse bir dakika tutun. Sahtelerinizi yerleştirdikten sonra daha fazla maskara kullanmayın..

İşte! Angelina Jolie göz makyajınız tamamlandı. Ama unutmayın, bir Jolie görünümü için kaşlarınızın düzgün bir şekilde kavisli olması gerekir ve ayrıca o dudak dolgunlaştırıcıyı atmayın..