Vyriški grandininiai karoliai dabar yra įvairių stilių ir dydžių, todėl labai svarbu žinoti, kokius sprendimus jie pasirenka jums. Dabar egzistuoja dešimtys ir dešimtys modelių, skirtų pagražinti vyro vyriškumą. Visi gali nustebti išgirdę, kad šie grandininiai karoliai egzistavo prieš daugelį šimtmečių.

vyriškos grandinės

Yra daugybė vyriškų grandinių, tokių kaip kabelių grandinė, „Rolo“ grandinė, „Figaro“ grandinė, virvių grandinė, kviečių grandinė, „Lapės uodegos grandinė“, „Serpentine“ grandinė, pažabota grandinė, „Silkių“ grandinė, Bizantijos grandinė, Venecijos ar dėžutės grandinė, „Omega“ grandinė, „Omega“ grandinė, gyvatės grandinė ir kt.

Vyrų grandinių papuošalų dizainas:

Čia pateikiame 15 paprastų ir naujausių grandinių modelių vyrams.

1. 14K kieto geltono aukso vyriška grandinė su deimanto pjūviu:

14K kieta geltono aukso vyriška grandinėlė su deimanto pjūviu

Ši klasikinė Italijos Kubos grandinių grandinė suteikia tvirtą išvaizdą ir tinka tiek kasdieniam, tiek dalykiniam drabužiui, kuris ilgai tarnauja ir yra geriausios kokybės. Jis pagamintas rankomis iš 14 k geltono aukso su deimantu iškirptu metalu, suteikiančiu blizgančią apdailą ir patrauklų akį. Jis turi omaro užsegimą, kuris yra labai elegantiškas, ir tvirtą užraktą, kuris geriausiai tinka tiek prie oficialios, tiek prie atsitiktinės aprangos.

2. Rankų darbo sidabrinės vyrų grandinės:

Rankų darbo sidabrinės vyriškos grandinėlės

Grandinėlė pagaminta rankomis iš klasikinio matinio sidabro, puikiai derina vyriškumą, puikų stilių ir gerą svorį ir bus klasikinė su saugiai užsidarančiu omaro užsegimu. Jis pasižymi aukščiausios kokybės apdirbimo metalais ir rankų darbo darbais.

3. Juodos spalvos nerūdijančio plieno lynų grandinė vyrams:

Nerūdijančio plieno lynų grandinė vyrams

Ši virvių grandinė pagaminta iš nerūdijančio plieno metalinės virvės, kuri yra labai poliruota ir padengta juoda danga. Įmantriai susukta virvių grandinė turi madingą ir elegantišką išvaizdą, tinkančią visiems drabužiams ir progoms. Prie jo taip pat galima pritvirtinti pakabuką, kuris suteikia jam papildomos išvaizdos ir turi omarų nagus, pavyzdžiui, užsegimą, kurie užbaigia šį vyriškų grandinėlių karolių dizainą.

4. Juodos odos vyriškos grandinės su plieniniu povo ragu:

Juodos odos vyriškos grandinėlės su plieniniu povo ragu

Šis odinis povo ragų pakabukas sukurtas įkvėpus šių dienų karių švelniu laiku. Tai rankų darbo meistras, pagamintas iš aukščiausios kokybės papuošalų. Jame yra reguliuojama juoda odinė grandinėlė su povo įkvėptu raštu, išraižyta rago formos pakabu. Tai įtakoja fetišizmas ir juodųjų etikečių jūsų neapdorotų mados aksesuarų įtaka. Tai modernus, tačiau senovinis papuošalų dizainas.

5. Sukta sidabro grandinėlė vaikinams su žvaigždės pakabuku:

Sukta sidabrinė grandinėlė vaikinams su žvaigždės pakabuku

Minimalistinė grandinė pagaminta rankomis, atsižvelgiant į šiuolaikinių vyrų reikalavimus ir madingą dizainą su aukščiausios kokybės papuošimais. Prie jo pridedamas sidabrinis pakabukas, kurį meistrai gamina rankomis. Jos yra blizgios, pagamintos iš aukščiausios klasės sidabro, suteikiančios elegantišką išvaizdą ir geriausiai tinkančios visiems kasdieniams drabužiams. Jis turi reguliuojamą metalinę grandinę ir omarų užsegimą, kuris suteikia papildomos naudos naudotojui.

6. Vyrų stora nerūdijančio plieno grandinė:

Vyriška stora nerūdijančio plieno grandinė

Stora nerūdijančio plieno karolių grandinėlė vyrams buvo sukurta taip, kad atitiktų visus drabužius ir atitiktų šiuolaikinių žmonių, nusipelniusių kokybės ir geriausio dizaino, poreikius. Šis dizainas yra specialiai sukurtas iš „Black label“ kolekcijų ir rankų darbo, kurį sukūrė elegantiškos išvaizdos ekspertai su 5 mm pločio grandine, kuri yra ilgaamžė..

7. Poliruoto nerūdijančio plieno 30 colių lynų grandinės vyrams:

Poliruoto nerūdijančio plieno 30 colių lynų grandinės vyrams

Ši grandinėlė pagaminta iš nerūdijančio plieno, klasikinio dizaino virvių, su daugybe mažų stygų, susuktų, kad būtų suformuota elegantiška ir elegantiška virvių grandinė, o poliruota apdaila suteikia geriausią išvaizdą su marškinėliais ir džinsais. Ši grandinė yra 30 colių ilgio, todėl suteikia gerą išvaizdą, dėvėtą iš drabužių su pakabuku, kuris bus puikus roko žvaigždė.

8. Vyrų juodo nerūdijančio plieno rutulinė grandinė:

Vyrų juodo nerūdijančio plieno rutulinė grandinė

Šis vėrinys pagamintas iš juodos spalvos nerūdijančio plieno, klasikinio rutulio dizaino. Yra du 24 colių ir 30 colių ilgio variantai, kurie gali būti naudojami kaip asmens tapatybės diržas ir plaukiant, tai gali būti saugesnė raktų vieta. Jis atrodys gerai su visais laisvalaikio drabužiais ir dėl savo kietos medžiagos gali atlaikyti stresą.

9. Nerūdijančio plieno „Spiga“ grandinės vyrams:

Nerūdijančio plieno „Spiga“ grandinės vyrams

Šis karoliai pagaminti iš sunkios nerūdijančio plieno medžiagos ir poliruotos „Spiga“ grandinėlės ir gali būti dėvimi kartu su pakabuku, kad būtų mėgstamiausias. Jis gali būti dėvimas su visais drabužiais ir suteikia vyrišką išvaizdą. Jame yra omaro užsegimas, kuris gerai užspaudžiamas ir pridėtas pakabukas suteikia papildomą patrauklų vaizdą.

10. Fremada 14 k geltono aukso virvių grandinės vyrams:

Fremada 14k geltono aukso virvių grandinės vyrams

Ši geltono aukso vyriška virvė turi didingą šviesų laką su daugybe 14k geltono aukso stygų, susuktų į klasikinę virvių grandinę, kuri suteikia gražią tekstūrą. Geriausiai atrodys be pakabuko, bet pakabukas gali būti pridedamas pagal dėvėtus drabužius ir turi omaro užsegimą, skirtą laikyti frim.

11. 925 sidabro Figaro grandinės vyrams:

925 sidabro Figaro grandinės vyrams

Šis 30 colių ilgio „Figaro“ karoliai yra pagaminti iš didesnio pločio sidabro, kuris suteikia didingą išvaizdą su kai kuriais dideliais pakabukais. Ši elegantiška sidabrinė vyriška kaklo grandinė pagaminta rankomis, meistriškai meistriškai ir klasikiniu užsegimu su omaro užsegimu. Jis buvo pagamintas naudojant sunkų 925 sterlingų sidabrą, kuris užtikrina ilgesnį patvarumą.

12. Vyrų nerūdijančio plieno rutulinė grandinė su kryžminiu pakabuku:

Vyrų nerūdijančio plieno rutulinė grandinė su kryžminiu pakabuku

Nerūdijančio plieno rutulinė grandinėlė vyrams su aukšta lako apdaila pritvirtinta prie sidabrinio kryžiaus, į kurį įterptas aukso geltonos spalvos kryžius, o auksinis kryžius į sidabrą pritvirtintas nerūdijančio plieno varžtais, kurie suteikia jai puikią išvaizdą. Jis turi naują madingą dizainą, kaip to reikalauja šiuolaikiniai vyrai, su omarų nagų užsegimu, kurį lengva nešioti.

13. Juodos spalvos nerūdijančio plieno pažabotos grandinės vyrams:

Juodos spalvos nerūdijančio plieno bortelis vyrams

Juodai dažytas nerūdijančio plieno karoliai su pažabota grandine, kuri suteikia drąsią išvaizdą ir yra įprasto dizaino, tačiau poliruota juoda – elegantiška. Jį gamina geriausi dizaineriai, jis turi paslėptą užsegimą, kuris yra labai patikimas ir lengvai sulankstomas, pasižymintis dideliu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Dėl savo elegantiškos išvaizdos jis labiausiai tinka prie visų tipų drabužių ir visoms progoms.

14. Juodo nerūdijančio plieno skustuvų grandinės karoliai vyrams:

Juodo nerūdijančio plieno skustuvų grandinės karoliai vyrams

Nerūdijančio plieno juodos kaklo grandinės vyrams yra sudėtingas ir madingas aksesuaras, turintis unikalų skustuvų stiliaus saito dizainą, kuris papuošalams suteikia papildomos išvaizdos. Šis karoliai yra labai patvarūs, o dizainas madingas, sukuriant gerą visų laikų geriausią dizainą.

15. Vyrų sidabro karoliukų grandinė:

Vyriška sidabro karoliukų grandinė

Šio tipo vyriškos grandinėlės pagamintos iš kokybiško sidabro su aukšta lako apdaila, todėl yra paprastos ir elegantiškos, tai rutulinė grandinė, turinti daug sidabrinių rutuliukų, sudarančių grandinę, uždarymas yra spyruoklinio žiedo užsegimas, kurį lengva nešioti ir saugus

Yra vyrų, kurie neatsižvelgia į specifiškumą ir labai nedaugelis kruopščiai tiria produktą, remdamiesi reikiamomis specifikacijomis. Įsitikinkite, kad perkate konkretų produktą, kuris geriausiai atitinka konkretų tikslą. Nepriklausomai nuo stiliaus, jei turite idėją apie tai, kas jums patinka, skirkite kelias minutes ieškodami kelių palyginimų ir raskite patrauklų pakabuką. Turėsite rasti karolius, kurie ne tik gerai atrodo, bet ir tuo, kuo didžiuojatės.