Ilgos auksinės grandinės šiais laikais tampa mados simboliu. Įžymybės ir net paprasti žmonės mėgsta įspūdingą papuošalų dizainą su paprastomis blaiviomis, tačiau dinamiškomis drąsiomis auksinėmis ilgomis grandinėmis. Anksčiau moterys dėvėdavo plonas dizainerių grandines su pakabučiais, kabančiais ant iškirptės, tačiau šiandien madingi vyrai ir moterys nusprendžia dėvėti storas ir dideles ilgio grandines ir didelį pakabuką, kabantį virš drabužių, kad pabrėžtų savo madą.

Graži & Naujausios ilgos aukso grandinės:

Ilgos auksinės grandinėlės atrodo nuostabiai prie bet kokios aprangos. Čia pažvelkite į mūsų 9 populiariausias skirtingų dizainų ilgas auksines grandines.

1. „Figaro“ aukso grandinė:

„Figaro“ auksinė grandinė

„Figaro“ auksinės ilgos grandinės yra labai gražios. Aukso grandinės dizainas populiariai vadinamas aukso arba sidabro grandinėmis. Dizainas pagamintas naudojant nuo 2 iki 3 mažų apskritimų saitų su pailga ovalia jungtimi. „Figaro“ grandines gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys

2. Aukso dėžutės grandinė:

Auksinės dėžės grandinė

Dėžutės grandinė su ilga auksine 18 colių grandine atrodo žavingai tiek vyrams, tiek moterims. Vyrai renkasi storas dėžių grandines, o ponios – plonas ir subtilias. 18 colių auksinė grandinė moterims atrodo žavingai. Šio modelio forma susipina su keturiomis ar dviem auksinėmis nuorodomis, kurios sujungia ir sudaro dėžutės formą.

3. Singapūro bangų grandinė auksu:

Singapūro bangų grandinė auksu

Singapūro auksinių ilgų grandinių dizaino modelis laikomas populiariausiu vyrų ir moterų dizainu. Dizainas yra šiek tiek panašus į susuktus bortelius, kurie sukasi aplink tą patį siūlą ir sukuria nuostabų dizainą. Sūkuriai ir posūkiai išryškina iškirptę. Paprastai grandinė pagaminta iš 18 karatų ir gali būti matoma tiek ilgose auksinėse grandinėse, tiek kituose metaluose.

4. Sraigių grandinė auksu:

Sraigių grandinė auksu

Ilgos grandinėlės aukso spalvos taip pat neįtikėtinos dėl sraigių grandinės modelio. Neįtikėtinas dizainas yra susietas su klasikinėmis nuorodomis, kurios yra sukurtos anksti ir vėliau susietos viena su kita. Kiekviena dalis suprojektuota sukant, panaši į sraigę, todėl žinoma kaip sraigių grandinės konstrukcija.

5. Spiga sunkioji auksinė grandinė:

Spiga sunkioji auksinė grandinė

Spigalių grandinės laikomos sunkiomis grandinėmis, kurioms reikia daug aukso, kad būtų sukurta ilga grandinė. Naujausia aukso grandinės konstrukcija paryškinta dvigubu tarpusavyje sujungtu raštu, todėl ji taip pat atrodo didelė ant kaklo linijos. Vyrai, turintys auksinių papuošalų aistrą, tikrai patiks tokiam dizainui, o moterys gali turėti trumpas to paties dizaino grandines.

6. Auksinė kviečių grandinė:

Auksinė kviečių grandinė

Kviečių grandinės taip pat žinomos kaip spiga grandinės ir yra plokščios ir apvalios formos. Kviečių grandinės dizainas atrodo panašus į ūkio grūdus. Visas ilgas auksinės grandinės raštas primena įžemintą kviečių dirželį. Moterys atrodo gražiai su tokiu dizainu, nes grandinės modelis yra subtilus ir blaivus.

7. „Flat Mariner“ auksinė grandinė:

Plokščia marinerio auksinė grandinė

Marinerio modelis auksinėje ilgoje dizainerių grandinėje atrodo nuostabiai. Taip pat yra plokščių jūrininkų grandinių ir pūstų arba apvalių jūrininkų grandinių. Jis pavadintas taip dėl dviejų skylių ovalo formos nuorodoje, kuri padalija viena kitą ir sudaro modelį. Forma panaši į valtį naudojamą takelažą.

8. Inkaro auksinė grandinė:

Inkaro auksinė grandinė

Naujausi inkaro modelio ilgų grandinių dizainai yra nuostabūs. Nuorodos yra taip pagamintos ir pritvirtintos viena prie kitos, kad dizainas yra gražios formos ir laikomas labai patvariu. Panašiai kaip ir jūrininkų grandinės, inkarų grandinės atrodo panašiai, bet yra storos.

9. Paprasta gyvatės auksinė grandinė:

Paprasta gyvatės auksinė grandinė

Populiariausios ir labiausiai dėvėtos gyvatės ilgos auksinės grandinės laikomos mėgstamiausiu vyrų ir moterų grandinės dizainu. Vyrai ir moterys gali dėvėti pasirinktą storą ir ploną grandinės formą. Ji vadinama gyvačių grandine, nes raštas primena gyvatę, grandinės grandinė yra glaudžiai sujungta viena su kita apvaliu arba kvadratiniu arba plokščiu skerspjūviu. Tai sukuria zigzago modelį.

10. Sunkiųjų virvių auksinė grandinė:

Sunkioji virvė auksinė grandinė

Sunki virvių grandinėlė iš dizainerio ilgų auksinių grandinių atrodo ne tik dinamiška, bet ir papuošalas, kurį nori turėti kiekvienas. Virvė, primenanti susietą grandinę, pagaminta iš vieno aukso siūlo ir susukta su tos pačios rūšies kitu aukso siūlu. Siūlas gali būti storas arba plonas pagal jūsų pasirinkimą. Ilga virvės grandinės grandinė yra paplitusi tarp žmonių.

11. „Foxtail“ auksinės grandinės dizainas:

„Foxtail“ auksinės grandinės dizainas

Lapės uodegos ilgos auksinės grandinėlės yra vienas iš naujausių ilgų auksinių grandinių dizaino. Dizainas pagamintas pagal modelį, primenantį aštrią lapės uodegą. Apskritos jungtys yra pritvirtintos keturiomis ar trimis jungtimis, naudojant V formos jungtį. Grandinės modelis yra toks padorus ir įspūdingas, kad jį mėgsta dėvėti tiek vyrai, tiek moterys.

12. Geltono aukso saitas ir juostos grandinė:

Geltono aukso saitas ir juostų grandinė

Ilgos auksinės grandinėlės su jungtimi ir juostos raštu taip pat yra puikus dizainas, kurį galima dėvėti ilgą laiką įprastomis dienomis. Šio dizaino lankstumas yra žinomas dėl jo patvarumo. Jis pagamintas iš dviejų saitų, po kurių yra stačiakampis aukso strypas, sujungtas vienas su kitu. Gražus šios grandinės dizainas leidžia ją dėvėti atskirai.

13. Dapped Bar Gold Chain:

„Dapped Bar“ auksinė grandinė

Aukso spalvos aukso ilgų grandinių dizainas yra naujausi papuošalų mados modeliai. Taip pat naudojamas apyrankėms, šį modelį plačiai dėvi moterys. Modelis pagamintas iš pusiau apskritų saitų, sujungtų su suplėšytomis suprojektuotomis širdimis arba apskrito formos žiedais. Pusiau apskritos nuorodos yra ilgos ir spaudžiamos centre, kad būtų sukurtas unikalus dizainas. Tokias ilgas grandines galima nešioti ir be pakabuko.

14. Silkių aukso grandinė:

Silkių aukso grandinė

Silkių kaulų auksinės ilgų grandinių dizainas yra unikalus modelis, kurį plačiai pasirenka dėvėti žmonės, mylintys drąsų dizainą. Paprastai grandinė būna storio ir ilgio. Auksinės nuorodos yra labai glaudžiai susipynusios viena su kita, todėl tarpas tarp dviejų jungčių yra labai nedidelis. Sujungtų saitų forma sudaro labai mažą V formą.

15. Senovinė Bizantijos grandinė:

Senovinė Bizantijos grandinė

Bizantiškas ilgos auksinės grandinėlės dizainas yra labiau mėgstamas tarp senų žmonių. Tačiau jaunuoliai lėtai renkasi trumpo stiliaus dizainą. Gražus didelis pakabukas atrodytų dinamiškai su tokiu elegantišku ilgos auksinės grandinėlės dizainu. Grandinė pagaminta iš apskrito aukso žiedų, supintų vienas su kitu puikiu metodu.

16. Susuktų grandinių grandinė:

Susuktų grandinių grandinė

Auksinės ilgos grandinės yra vienos iš paprasčiausių ir blaiviausių auksinių grandinių. Grandinę gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Nuorodos yra pavienės ir matomos plika akimi.

17. Pėdsakų grandinės:

Pėdsakų grandinės

Auksinis ilgų grandinių dizainas yra vienas blaiviausiai atrodančių išskirtinių ir išskirtinių visų auksinių grandinių dizaino. Paprasta padaryti grandinę labiau tinka moterims. Pėdsakų grandinės yra sujungtos apskritimais ir pritvirtintos priešingomis kryptimis.

18. Rolo grandinės:

Rolo grandinės

Mažos rolo naujausios auksinės ilgų grandinių konstrukcijos yra panašios į pėdsakų grandines, tačiau turi apskritus žiedus su kraštais. Šios nuorodos yra sujungtos taip pat, kaip ir pėdsakų grandinės. Gražus rolo grandinių suformuotas modelis atrodo neįtikėtinai tiek vyrams, tiek moterims.

19. Velso princo grandinės:

Velso princo grandinės

Velso princas yra viena geriausių kolekcijų juvelyrikos pasaulyje, ypač grandinės. Naujausias auksinių ilgų grandinių dizainas gali būti vienas iš Velso princo grandinių. Vienetiniai aukso siūlai susisuko tarpusavyje ir neįtikėtinai įrėmina gražią grandinę.

20. Belcher grandinės:

Belcher grandinės

Aukso ilgio belcherio grandinės yra geriausi ir sunkiausi aukso grandinių modeliai. Apskrito formos žiedai yra storo dydžio ir raštuoti skirtingai, kaip gėlių atspaudai ar bet koks kitas dizainas. Šios apskritos jungtys yra sujungtos viena su kita ir sudaro spalvingą turtingą grandinę.

21. Briolette grandinės:

Briolette grandinės

Brioletės grandinės yra vienos rūšies karoliai su pakabuku, pridedamu prie grandinės. Kamuoliai yra malonūs, jei tarpusavyje sujungtos nuorodos sudaro visą ilgą auksinę grandinę. Dažniausiai šias grandines laimėjo moterys, nes jos yra labai patvarios.

22. Karoliukų grandinės:

Karoliukų grandinės

Karoliukų grandinės pagamintos iš dekoruotų tuščiavidurių karoliukų, kaip perlai, austi aukso siūlais ir pagaminti grandinę. Karoliukai iš auksinių ilgų grandinių yra labai žinomi Indijos moterims. Grandinė atrodo patraukli ir didelė.

23. Kabelių grandinės:

Kabelių grandinės

Kabelių grandinės paprastai yra ilgos ir dažniausiai matomos, kaip moterys reguliariai dėvi namuose. Grandinė yra sunkiai pagaminama ir kokybiška, taigi ir patvari. Stačiakampės jungtys yra sujungtos kabelių grandinių projektavimo grandine.

24. Tinklinės grandinės:

Tinklinės grandinės

Tinklinės grandinės yra viena iš turtingai atrodančių auksinių ilgų grandinių. Grandinės pagamintos labai sandariai ir dailiai, atrodo kaip auksinių siūlų tinklelis, sujungtas vienas su kitu. Auksines tinklines tinklelius dėvi tiek vyrai, tiek moterys.

25. Apvado grandinės:

Bordo grandinės

Bortelių grandinės yra labai mėgstamas vyrų dizainas. Dizainas atrodo drąsus ir suteikia vyrišką jausmą. Nuorodos turi ypatingą formą, kuri daro plokščią poveikį. Ilgos auksinės grandinės, esančios pažabotos grandinės modeliu, taip pat naudojamos kitiems dizainams kurti.

Ilgos auksinės grandinėlės moterims su plonomis grandinėmis ir didelėmis grandinėmis puikiai apšviečiamos unikaliais būdais. Storos bizantiškos siūlų grandinės atrodo neįtikėtinai, kai dėvimos su atvira kaklo suknele ar tradicine saree. Gyvačių ir virvių grandinės taip pat atrodo fantastiškai su ilgomis auksinėmis grandinėmis, kai jos dėvimos tradicinėse ceremonijose. Nors plonos dėžės grandinės ir plokščios „Figaro“ ar jūrininkų grandinės yra tos, kurias įprastai galima dėvėti kasdieniame gyvenime.