Ar indėnams reikia ypatingos priežasties pirkti auksinius papuošalus? Žinoma ne! Auksas laikomas statuso simboliu ir klestėjimo ženklu. Tai taip pat turi didelę emocinę vertę ir taip pat yra protinga investicija. Tarp daugelio papuošalų, pagamintų iš šio tauriojo metalo, aukso grandinės dizainas yra gana populiarus visų amžiaus grupių vyrams ir moterims. Ar tai būtų kasdienis naudojimas, ar ypatingomis progomis, šios grandinės yra įvairių modelių. Taip pat galite nusipirkti vieną grandinę ir nešioti ją įvairiais būdais, kad sukurtumėte skirtingą išvaizdą. Šiandien mes pristatome jums nuostabią auksinių grandinių dizaino kolekciją moterims, atitinkančią visas jūsų nuotaikas ir mados poreikius.

35 Šiuolaikinė auksinių grandinių dizaino kolekcija moterims 2020 m

Ką reikia apsvarstyti prieš perkant auksinę grandinę:

Nesvarbu, ar tai būtų bet kokios formos auksiniai papuošalai, prieš investuodami sunkiai uždirbtus pinigus turite nepamiršti tam tikrų dalykų:

  • Visada patikrinkite, ar kūrinys yra įspaustas BIS Hallmark logotipu. Tai labai svarbu norint įvertinti aukso kokybę ir grynumą.
  • Reikalaukite, kad jūsų svoris būtų patikrintas priešais jus, ir patikrinkite jį sąskaitoje esančiais skaičiais.
  • Derėtis dėl kaltinimų. Dauguma parduotuvių vidutiniškai apmokestina nuo 12% iki 20%. Dizainerių ir firminių prekių parduotuvėse tai gali siekti net 40%. Taigi, prieš pasirinkdami vietą, turėkite tai omenyje.
  • Jei žvelgiate iš investicijų per se, venkite grandinėlių su akmenimis. Vien gryno aukso grandinės suteiks jums didesnę mainų vertę.
  • Patikrinkite grandinės ilgį ir plotį. Įsitikinkite, kad jis nėra nei per trumpas, nei per ilgas. Taip pat įsitikinkite, kad grandinės markė yra tvirta ir venkite subtilių konstrukcijų, nes jos gali lengvai nutrūkti.

Įvairių tipų aukso grandinės modeliai Indijoje su vaizdais ir pavadinimais:

Pasigirti tuo teiginiu kaklo papuošalu ir vienas geras eiti! Čia pateikiamas 35 aukso grandinių dizaino sąrašas.

1. Paprasta auksinė grandinė:

Paprasta auksinė grandinė

PIRKTI DABAR

Pradėkime nuo pagrindinės grandinės, kuri veikia keliais būdais. Galite dėvėti jį atskirai arba derinti su kitomis grandinėmis, kad sukurtumėte sluoksniuotą išvaizdą. Taip pat galite pabandyti pridėti spalvingą pakabuką, atitinkantį jūsų aprangą. Atidžiai apžiūrėję galite pastebėti, kad mažesnės nuorodos sklandžiai susilieja viena į kitą, kad gautųsi lygi tekstūra. Ši grandinė sveria apie 30 gramų ir yra pagaminta iš 22 tūkst.

2. Išgalvota auksinė grandinė:

Išgalvota auksinė grandinėlė

PIRKTI DABAR

Ši dizainerio auksinė grandinėlė tinka tiek vyrams, tiek moterims, mėgstantiems pasisakyti tik su vienu papuošalu. Jis yra 5 mm pločio, kad jis būtų matomas ant jūsų kūno. Geriausia tai, kad jums nereikia jaudintis, kad prie jo pridėsite daugiau priedų. „W-hook“ auksinę grandinėlę galima dėvėti ant vakarinių ir oficialių drabužių, kad atrodytų stilingai.

3. „Foxtail“ auksinė grandinė:

„Foxtail“ auksinė grandinė

PIRKTI DABAR

Ši klasikinė aukso grandinė pagaminta iš 22 kt geltono aukso, kad suteiktų jums elegantišką pojūtį. Galite dėvėti kaip atskirą grandinę arba su pakabuku ir bet kokiu būdu atrodyti sensacingai. Gražiai pagamintas lapės uodegos dizainas iškelia jūsų iškirptę ir atkreipia į tai dėmesį. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip šiuolaikinė „Mangalsutra“ grandinės versija, skirta sarees ir etninei aprangai.

4. „Bilwa“ aukso grandinė:

„Bilwa“ aukso grandinė

PIRKTI DABAR

Jei ieškote lengvos auksinės grandinėlės, mažesnės nei 10 gramų arba 1 Tola, šis modelis gali būti puikus pasirinkimas. Puikiai pagamintas dizainas pasižymi 22 tūkst. Dėl sumanaus meistriškumo grandinė atrodo sunki ir didinga, nepaisant mažo metalo svorio. Jis idealiai tinka kasdieniam dėvėjimui ir tinka abiem lytims.

5. Dvigubos eilės auksinė grandinė su aukso karoliukais:

Dviejų eilių auksinė grandinėlė su aukso karoliukais

PIRKTI DABAR

Šis išskirtinai sukurtas auksinės grandinėlės dizainas yra specialiai sukurtas jaunoms merginoms, norinčioms išlikti mados žaidimo priekyje. Subtilus raštas turi dvi grandines, sujungtas auksiniais karoliukais, puošiančius jūsų iškirptę. Įkvėptas tradicinio kulkšnies modelio, ši grandinė yra viskas, ko jums reikia jūsų „Salwars“ ir „sarees“, kad atrodytumėte eteriškai!

6. Plokščia auksinė grandinė su nuorodomis:

Plokščia auksinė grandinė su nuorodomis

PIRKTI DABAR

Tiems, kurie mėgsta dėvėti plačią auksinę grandinėlę, šis modelis gali būti geriausias pasirinkimas! Madingas dizainas suteikia neapsakomą žavesį ir eleganciją jūsų aprangai. Net ir be papildomo pakabuko, ši grandinė gali jums skirti visą jūsų vertą dėmesį. Šį blizgantį papuošalą galima dėvėti prie daugumos drabužių, pakeitus stiliaus stilių!

7. Dizainerių auksinė grandinė moterims:

Dizainerio auksinė grandinė moteriai

PIRKTI DABAR

Pasiruoškite pasakyti šiam šedevrui Oho! 22 tūkst. Aukso grandinė yra tobulai pagaminta rankų darbo mados klientams. Jis yra 10 g metalo svorio ir 38 cm ilgio, o tai yra tai, ko jūs ieškote! Pakaitinis aukso strypų ir saitų išdėstymas suteikia šiai grandinei išgalvotą išvaizdą, o tai šiame segmente yra neįprasta.

8. Auksinė mangalsutros grandinė:

Auksinė Mangalsutros grandinė

PIRKTI DABAR

Juoda karoliukų auksinė Mangalsutra grandinė yra būtina ištekėjusiai moteriai. Nesvarbu, ar tai dėvėti kasdien, ar retkarčiais, investuoti į gražų dizainą būtina. Peržiūrėkite šią labai išsamią grandinę, pagamintą iš 22 000 aukso aukso ir papuoštų juodos spalvos karoliukais. Pakabui pritaikyti yra dvi nuorodos, kurias reikia įsigyti atskirai.

9. Subtili „Twirl“ auksinė grandinė:

Subtili „Twirl“ auksinė grandinė

PIRKTI DABAR

Šis žavingas grandinėlės dizainas skirtas merginoms, studijuojančioms kolegijoje, kurioms patinka kažkas elegantiško ir prašmatnaus! Dėl trumpo ilgio grandinės ji yra šiek tiek žemiau apykaklės kaulo, kad pabrėžtų jūsų nuostabų kaklą. Galite pasirinkti blizgantį deimantinį pakabuką ir pririšti jį aukščiausios klasės išvaizdai. Turėdamas beveik 10 gramų svorio, tai gali būti geriausias pasirinkimas kasdieniniam naudojimui.

10. Susukta auksinė grandinė:

Susukta auksinė grandinė

PIRKTI DABAR

Pažvelkite į šią dramatišką grandinę, kurioje yra susukti aukso pluoštai, susipynę su kaiščiais. Unikalus dizainas suteikia ornamentui tvirtumo ir atsparumo, kad būtų išvengta lūžių ar elastingumo praradimo. Geriausia dėvėti kaip atskirą grandinę, kad būtų rodomos detalės, kitaip galite pridėti akmeninį pakabuką. Ši grandinė, turinti daugiau nei 20 gramų metalo svorio, patenka į brangią pusę!

11. „Figaro Link“ auksinė grandinė:

„Figaro Link“ auksinė grandinė

PIRKTI DABAR

Tai dar viena aukso grandinės konstrukcijos rūšis, kurią sudaro plokščios nuorodos. Šis modelis dažniausiai yra populiarus tarp vyrų, tačiau moterys taip pat teikia pirmenybę jiems dėl įžūlios išvaizdos. Jame yra mažesnių saitų grupė, pritvirtinta prie didesnės, kuri sukuria dekoratyvinę išvaizdą. Jei norite kuo daugiau komplimentų iš draugų, derinkite tai su vakarietiškais drabužiais.

12. Kerala stiliaus auksinė grandinė:

Kerala stiliaus auksinė grandinėlė

PIRKTI DABAR

Čia yra nuostabus dizainas, įkvėptas Kerala paveldo papuošalų. Grandinėje yra kintamos apvalios jungtys su tuščiaviduriais auksiniais karoliukais, kad būtų sukurtas šis nuostabus modelis. Norėdami išryškinti šį grožį, dėvėkite jį savo arba kartu su paprasta auksine grandine, kad iškirptė būtų sluoksniuota.

13. Aukso rutulio grandinė:

Auksinio rutulio grandinė

PIRKTI DABAR

Jei ieškote gražios auksinės grandinėlės, kuri derėtų su visais jūsų drabužiais, rinkitės šią karoliukų auksinę grandinėlę. Apvalūs karoliukai, pagaminti iš 22 tūkst. Ši grandinė idealiai dėvima su pakabuku, bet jei norite ją laikyti vieną, pasirinkite grandinę su didesnio dydžio rutuliais.

14. „Curb Style“ auksinė grandinė:

„Curb Style“ auksinė grandinė

PIRKTI DABAR

Kadangi daugelis moterų nori sulaužyti lyčių stereotipus, šis teiginys nenuostabu! Apvado grandinė, paprastai pagaminta vyrams, dabar yra moterų papuošalų segmente. Jame yra sunkios, ilgos grandys ir susuktas bortelis, turintis šviesą atspindinčių savybių, kad spindėtumėte kaip žvaigždė!

15. Dviejų pakopų juodo karoliuko auksinė grandinė:

Dviejų pakopų juoda karoliukų auksinė grandinė

PIRKTI DABAR

Kai išleidžiate turtus auksui pirkti, kodėl reikia daryti kompromisus dėl pasenusio dizaino? Patikrinkite šią nervingą grandinę dviejų pakopų modelyje. Puošnus dizainas dekoruotas juodais ir spalvotais karoliukais, atitinkančiais daugumą jūsų suknelių. Turėdami šį papuošalų dėžutėje, jums nereikės nerimauti kiekvieną kartą pasirinkus ornamentą dėl jo neklystančio stiliaus!

16. „Cable Strands“ auksinė grandinė su perlais:

„Cable Strands“ auksinė grandinė su perlais

Mes žinome, kad ši daugiapakopė auksinė grandinė tikrai pavogs jūsų širdį! Sudėtingai padarytos grandinės kabelių grandinės yra susipynusios su subtiliais gėlo vandens perlais, kad pabrėžtų jūsų tikrąjį vidinį grožį. Šią grandinę geriausia dėvėti kartu su svajingomis nėrinių sarees ir šifono salvarais, kad atrodytų nuostabiai. Jūs netgi galite pritaikyti sluoksnių skaičių pagal savo poreikius.

17. Pintinė aukso grandinė:

Pintinio stiliaus auksinė grandinėlė

PIRKTI DABAR

Pagaminta iš gryno 22 tonų aukso, ši pinta aukso grandinė suteikia liekną išvaizdą jūsų iškirptei. Įmantrus dizainas pasižymi trimačių jungčių išdėstymu, kurios tarsi teka viena iš kitos. Nors atrodo stambus, metalo svoris yra tik 14 gramų ir tinka dėvėti kasdien. Norėdami patobulinti jo išvaizdą, prie spalvoto emalio darbo pridėkite pakabuką.

18. 18 kilonų karoliukų auksinė grandinė:

18 kilonų auksinė grandinėlė

PIRKTI DABAR

Ši grandinė turi mažą biudžetą ir didelę madą! Jis pagamintas iš 18 000 aukso, išskirtinio karoliukų stiliaus jaunoms merginoms ir paaugliams. Skanus gabalas suteikia kaklui blizgesio, todėl jis neatrodo pernelyg gaivus. Šis grandinės stilius dažnai naudojamas su šunų stiliaus pakabučiais, pagamintais iš aukso arba sidabro. Taip pat galite pabandyti pridėti žavesio tarp rutulių, kad gautumėte individualų ornamentą.

19. Dviejų tonų auksinė grandinė:

Dviejų tonų auksinė grandinė

PIRKTI DABAR

Padovanok savo panelei šią nuostabią auksinę grandinėlę ir priversk ją vėl įsimylėti! Toks yra šio ornamento grožis, pasižymintis retu dviejų spalvų aukso dizainu. Maži geltono ir balto aukso diskai yra tarpusavyje sujungti, o abu galai yra sujungti omarų ir nagų kabliu. Mašinoje pagamintas ornamentas apytiksliai sveria 13 gramų.

20. Šiuolaikinė vamzdžių karoliukų auksinė grandinė:

Šiuolaikiniai vamzdžių karoliukai Auksinė Chai

PIRKTI DABAR

Ši auksinė grandinė pasižymi dviejų tonų stiliumi, tačiau yra sunkesnė ankstesnės versijos. Tekstūruota auksinė grandinėlė yra apvyniota balto ir geltono aukso vamzdžių karoliukais, kad jūsų kaklas būtų stilingas. Jo apytikslis metalo svoris yra 27 gramai, o tai gali kainuoti daugiau nei vieną laką. Taigi, jei ieškote aukščiausios klasės grandinės, tai gali būti nenugalimas pasirinkimas!

21. Auksinė grandinė su pritvirtintais gėlių pakabukais:

Auksinė grandinėlė su pritvirtintais gėlių pakabukais

Ši auksinė grandinėlė daugeliui mados mylėtojų yra meilė iš pirmo žvilgsnio! Šis egzotiškas kūrinys yra kažkur tarp paprastos auksinės grandinėlės ir karolių. Keturi lazeriu supjaustyti pakabučiai yra pritvirtinti prie subtiliai pagamintos grandinės, du šonuose ir du priekyje. Tai galite dėvėti mažiems vakarėliams kartu su atitinkamais auskarais, kad pavogtumėte pasirodymą.

22. Persikreipusi auksinė grandinė:

Susukta auksinė grandinė

PIRKTI DABAR

Ši unisex grandinė yra klasikinis kūrinys, kuris prideda šilumos ant kaklo. Ornamente yra auksinės stygos, susuktos į mažus sujungimus. Šis odai draugiškas dizainas gali būti dėvimas toks, koks yra, arba su senoviniu pakabuku, kad įgautų senojo pasaulio žavesio. S kabliukas pritvirtina grandinę vietoje, nebūdamas griežtas odai.

23. „Fusion Style“ auksinė grandinė:

Fusion stiliaus auksinė grandinė

PIRKTI DABAR

Čia yra dar viena graži auksinės grandinės versija, kuri kartu su dizainu sujungia įprastas nuorodas su kamuoliais. Sintezės stiliaus grandinė yra maždaug 4 mm pločio, kad padengtų jūsų iškirptę blizgančio aukso sluoksniu. W-kablys taip pat papildo bendrą šio ornamento išvaizdą, išskyrus dviejų galų sujungimą. Šis stilius taip pat yra puiki dovanų galimybė mažiems vaikams.

24. Rudraksha stiliaus aukso karoliukų grandinė:

Rudraksha stiliaus aukso karoliukų grandinė

Rudrakšos karoliukų svarbos induizme nereikia atskirai paminėti. Čia pateikiama auksinė grandinė, įkvėpta šių šventų karoliukų, kad jūsų drabužiai būtų dvasingi. Keturi dideli, ovalūs auksiniai karoliukai yra aprišti apvaliais rutuliais, kurie savo dizainu ir tekstūra primena Rudrakshas. Ar jums tiesiog nepatinka idėja?

25. Ilga auksinė grandinė:

Ilga auksinė grandinėlė

PIRKTI DABAR

Šis išskirtinis kūrinys tikrai pavogs jūsų širdį savo sudėtingomis detalėmis. Ilga grandinėlė yra būtent tai, ko jums reikia norint išryškinti jūsų aprangos grožį. Šis universalus kūrinys dirba su moderniais ir etniniais ansambliais. Taip pat galite jį pasukti, kad sukurtumėte trumpo ilgio grandinę, kad stilingai atrodytumėte. Produktas pagamintas iš tik 16 g aukso, tačiau turi neišsakytą teisingumą.

26. Paprasta auksinė grandinė:

Paprasta auksinė grandinė

Pats žodis auksas reiškia grynumą, palankias progas, festivalius ir tt Geltonas metalas yra toks labai populiarus, kad žmonės plačiai naudoja auksą savo papuošalų drabužių spintoje. Aukso kolekcija tiesiog niekada neišeina iš mados ir nebrangi. Su bet kokiais auksiniais papuošalais spalva, blizgesys, spindesys ir vertė gali būti saugūs. Vertė tik didėja. Moterims ir vyrams skirtos auksinės grandinėlės nuostabiai atrodo su tradiciniais drabužiais vestuvėse, festivaliuose ar bet kokiu atveju. Jie dera prie bet kokios aprangos. Dėvėti gryno aukso grandinę taip pat labai naudinga dėl sveikatos.

27. Aukso grandinės su deimantais:

Nešioti deimantus yra madinga ir stilinga. Jie sustiprina bendrą asmenybę. Vyrai ir moterys gali stilingai ir elegantiškai nešioti papuošalus iš deimantų. Vyrai gali puikuotis deimantinėmis grandinėlėmis, žiedais, smeigėmis ir pan., O moterys turi atviras deimantų papuošalų sandėlio galimybes. Deimantai yra geriausias moterų draugas. Jie yra vertingas turtas ir puiki galimybė dovanoti.

Auksinės grandinėlės su deimantais

Jie gali būti brangūs, tačiau jų negalima priderinti prie savo blizgesio, įpjovų ir blizgesio prie kitų papuošalų. Šis aukso spalvos kaklo grandinėlės dizainas su deimantu puikiai tinka bet kokiai progai, vestuvėms, vakarėliams, vakarienėms ir pan.!!

28. Aukso ir sidabro grandinė kartu:

Aukso ir sidabro grandinė kartu

Populiariausias elementas po aukso yra sidabras apdailai ir išvaizdai. Auksas su sidabro papuošalais yra klasikinis derinys, kurį gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Jos gali būti storos arba plonos grandinėlės, kaip labiau patinka dėvėti. Oksiduotos sidabro grandinės, sidabro grandinės arba juodas sidabras gali būti derinami su auksu, kad būtų suteikta atsitiktinė, ne pernelyg gausi, bet žemiška išvaizda. Šios unikalios auksinės sidabro grandinėlės puikiai dera prie atsitiktinių drabužių. Šis aukso grandinės stilius yra geras pasirinkimas kasdieniam dėvėjimui.

29. Trumpa auksinė grandinėlė su mažais perlais moterims:

Trumpa auksinė grandinėlė su mažais perlais moterims

Moterys ir perlai yra populiarūs nuo neatmenamų laikų. Perlai yra karališkumo ir malonės simbolis. Perlai yra statuso simbolis ir suteikia madingą išvaizdą. Auksinės grandinėlės su tokiomis spalvomis kaip balta, rožinė ir kreminė perluose atrodo danguje kakle. Perlų grandinės elegantiškai apibrėžia iškirptę su kritimu. Viena gali būti mados ikona su perlų papuošalais. Prie perlų derės bet kokia apranga, pavyzdžiui, etniniai indų drabužiai, chalatai, vakariniai drabužiai, vakarėlių apranga ir kt. Tai taip pat gali būti puiki dovanų galimybė. Ši paprasta grandinė išties yra madingas teiginys.

30. Antikvariniai auksiniai ilgų grandinių dizainai:

Antikvariniai auksiniai ilgų grandinių dizainai

Senovinės auksinės grandinės, perduotos iš daugelio kartų, simbolizuoja pasididžiavimą, kultūrą, šeimą ir paveldą. Šios brangios grandinės turi tiek piniginę, tiek emocinę vertę. Jie tikrai yra ypatingas ir vertinamas turtas. Ant jų yra gražūs piešiniai, šventyklos, deivės, brangakmeniai, taurieji metalai ir kt. Palaiminti tie, kurie paveldą ir senovinius papuošalus paveldėjo iš kartos į kartą. Jie yra gražūs ir paprastai yra šiek tiek sunkūs.

31. Auksinės grandinės su Swarovski kristalais:

Auksinės grandinėlės su Swarovski kristalais

„Swarovski“ kristalai yra labai populiarūs ir šiais laikais madingi su žiedais, apyrankėmis, grandinėmis ir pan. Šie nuostabiai atrodantys kristalai taip pat naudojami įvairiuose kituose aksesuaruose, pavyzdžiui, laikrodžiuose, drabužiuose, krepšiuose ir tt. „Swarovski“ kristalų ir perlų nustatymas auksinėje grandinėje gali būti tiesiog gražiai pagamintas papuošalas, kuris suteiks visą išvaizdą su kitu atitinkamu priedų rinkiniu.

32. Auksinės rodžio grandinės:

Auksinės rodžio grandinės

Labai populiarus elementas po sidabro puošniuose ir madinguose papuošaluose yra rodis ir rodis. Jie savo išvaizda ir apdaila yra labai panašūs į sidabrą. Jie atrodo labai elegantiški ir prabangūs. Netgi rodis yra naudojamas aukso ir sidabro papuošaluose, taip pat dėl ​​to unikalaus blizgesio. Šis moterų auksinės grandinėlės dizainas yra paprastas ir prieinamas.

33. Plunksnuotos aukso grandinės:

Plunksnuotos auksinės grandinėlės

Plunksnuotos auksinės grandinės nėra tos pačios senos, nuobodžios grandinės. Jie atrodo gražiai moterims dėl tokio atsitiktinio išvaizdos. Plunksnos yra už laisvę, o paukščiai – laisvės ir sparnų simbolis. Moterys yra labai nepriklausomos, todėl jos turi pasirinkimo laisvę. Pasipuoškite šiomis mielomis grandinėmis, visos mielos ponios!!

34. Auksinės grandinės su raidėmis:

Auksinės grandinės su raidėmis

Unikalios vieno žodžio grandinės arba abėcėlė, kaip nurodyta pirmoje jūsų vardo raidėje, sutuoktinio vardas, vaiko vardas ir kt., Tiks kasdieniam dėvėjimui. Grandinė gali būti priminimas apie visas geras žmogaus mintis mūsų gyvenime ir taip pat gali būti mūsų kasdienis įkvėpimo šaltinis. Šis naujausias moteriškos aukso grandinės modelis yra tikrai suasmenintas.

35. Auksinis pakabukas su kryžiumi:

Auksinis pakabukas su kryžiumi

Šis naujausias auksinės grandinėlės modelis su kryžiumi įkvėptas tikėjimo. Grandinės korpusas yra aukso spalvos ir tikrai lengvas, labai trumpas. Galai surišti kryžiaus simboliu. Kai kurie iš jų yra sidabro, o kiti – aukso.

Mada tapo simboliška tiek vyrams, tiek moterims, todėl jiems reikia laiko, kad mados dienoraštis būtų nuolat atnaujinamas. Senyvo amžiaus žmonės, net mažyliai ir naujagimiai puikuojasi savo stiliumi ir išvaizda. Puikiai atrodanti auksinė grandinėlė gali būti geriausias sprendimas jūsų madai. Eksperimentuokite ir nusiteikite, kad ištirtumėte naujus geriausius aksesuarus, skirtus kaklams, kurie yra grandinėlės iš įvairių metalų ir aukso, tapusios akį traukiančia ir populiaria. Nedidelis tos nuobodžios spintos posūkis gali būti visiškai naujas auksinių papuošalų rinkinys. Eik susigrąžink tai!!