Auksinės grandinėlės yra vienas iš paprasčiausių ir elegantiškiausių papuošalų, kuriuos galima nešioti. Mūsų kultūroje auksinė grandinėlė ant kaklo buvo jūsų šeimos ir namų gerovės ir taikos simbolis. Tiesą sakant, daugelis šeimų vis dar turi ritualą- padovanoti savo vaikams auksines grandines, nesvarbu, ar tai vyrai, ar moterys, sulaukus pilnametystės. Tačiau aukso grandinės šiandien tampa pernelyg populiarios. Nauja tendencija pasislinko link rožinio aukso grandinių. Rožinės aukso grandinės yra ne tik elegantiškos, bet ir labai gražios.

Naujausi ir patrauklūs rožinio aukso grandinės dizainai:

Čia pateikiame 9 populiariausias rožinio aukso grandines, kurias galite pasirinkti.

1. Kviečių rožių auksinė grandinė:

Kviečių rožių auksinė grandinė

Kviečių grandinė yra lengviausia, bet patvariausia grandinė, kurią galite nusipirkti. Prasidėjo nauja tendencija pirkti šias nuostabiai dailiai atrodančias kviečių grandines. Tai viena populiariausių vyriškų rožių aukso grandinių.

2. Dėžutės rožinė aukso grandinė:

Dėžutė rožinė auksinė grandinė

„Rose Box“ auksinės grandinėlės yra dar viena patvari, tačiau lengva vyriška rožinio aukso grandinė, kuri gali pasirodyti esanti gera pirkinys. Idealu gauti ir pakabuką su tokio tipo grandinėmis, nes jie pakabukams suteikia subtilaus blizgesio, todėl jie atrodo geriau. Šios grandinės yra aptakių ar smulkių dizainų, taip pat didesnio ir stambesnio dizaino.

3. Virvės rožių auksinė grandinė:

Virvė rožinė auksinė grandinė

Jei ieškote 14K rožinio aukso grandinėlių, sustiprinkite savo stilių įsigydami šią išskirtinai vyrišką rožinio aukso grandinę su virvių jungtimis. Šiais laikais nauja tendencija pirkti aptakesnes ar plonesnes virvių grandines taip pat padidino auksines grandines moterims.

4. „Figaro Rose Gold“ grandinė:

„Figaro“ rožių aukso grandinė

„Figaro“ stiliaus „Rose Gold Chains“ yra gana populiarus pirkinys, kai kalbama apie vyrus. Ilgos rožinės aukso grandinėlės su sunkiomis ir storomis „Figaro“ saitomis aplink kaklą išlaiko jūsų stilių ir nerizikuoja jūsų dailiu vyriškumu. Eikit, vyrai!

5. pažaboti rožių aukso grandinę:

Riboti rožinę aukso grandinę

„Curb“ rožių aukso grandinė yra dar vienas populiarus pasirinkimas tarp vyrų. Tai klasikinis vaizdas, kuris seka, kai vyras ant kaklo nešioja pažabotą grandinę. Bortelio jungtis yra tokia pat patvari kaip ir „Figaro“; jis neatrodo toks didelis.

6. Silkių rožių aukso grandinė:

Silkių kaulų rožinė auksinė grandinėlė

Silkių grandinės yra labiau plokščios, nei kitos. Storesnis dizainas, kurį dažniausiai dėvi moterys, pradėjo domėtis ir vyrų madingais papuošalais. Tačiau pakabučiai paprastai nenori dėvėti silkės rožinės aukso grandinės.

7. Omega rožių aukso grandinė:

Omega rožių aukso grandinė

Rožinio aukso grandinė „Omega“ yra kita, kurią dažniausiai naudojo tik moterys, tačiau lėtai, bet užtikrintai pradėjo plisti į vyrų madą. „Omega“ jungtis yra žinoma dėl susisukimo ir paprastai rekomenduojama jos nesulenkti. Tačiau žvilgsnis, kurį ant kaklo gali nešioti ilga rožinė aukso grandinė, pagaminta iš omega saitų, yra „skoninga“.

8. „Snake Rose“ auksinė grandinė:

„Snake Rose“ auksinė grandinė

„Snake“ rožių aukso grandinė yra dar viena silpnai susisukančių grandinių rūšis; tačiau jis yra populiaresnis tarp vyrų. Gyvatės grandinės kartais naudojamos ir kaip apyrankės.

9. Kubos rožių aukso grandinė:

Kubos rožių aukso grandinė

Kubos rožinio aukso grandinė yra supamas klubų grandinės grandinės brolis. Didesnis skersmuo suteikia gangsterio išvaizdą šioms grandinėms. Dėvėdami jie atrodo tikrai šauniai, tiek aplink kaklą, tiek ant riešo!

„Rose Gold“ grandinės vyrams ir moterims yra paprasčiausių ir elegantiškiausių papuošalų, kuriuos galima nusipirkti, forma. Daugelis šeimų ir kultūrų turi ritualą padovanoti savo sūnums ir dukrai rožių aukso grandines kaip pilnametystės simbolį. Tai labai puikios dovanos, kurias galima įteikti vestuvėms ir gimtadieniams.