Visame pasaulyje korėjietės moterys yra žinomos dėl nepriekaištingo grožio, aiškios odos ir švytinčios veido. Moterys iš visų kultūrų pavydi ir taip pat labai nori gauti tokią odą kaip korėjiečiai, kuri neturi odos problemų. Remiantis tyrimais, daugelis Korėjos gražuolių daugelyje savo knygų taip pat atskleidė savo grožio paslapčių pupeles. Tačiau odos, tokios kaip korėjiečiai, pasiekimas nėra pyragas ir reikalauja atsidavimo bei pastangų.

Korėjos grožio paslaptys 2

Norėdami parodyti jums teisingą kryptį, šiame vadove gausu veiksmingų ir gerai peržiūrėtų korėjietiškų grožio paslapčių, kurios padės žengti didelį žingsnį į priekį. Kitas-tiesiog išsirinkite 3-4 idėjų derinį ir reguliariai jų laikykitės. Čia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad korėjiečių oda taip pat yra pažangių odos gaminių, atsiradusių dėl sparčiai besivystančių technologijų, rezultatas. Norėdami sužinoti daugiau apie šį aspektą, toliau skaitykite šį Korano grožio paslapčių, skirtų baltesnei odai, sąrašą-

1. Medaus naudojimas kasdieniame režime:

Korėjiečiai ant veido užtepia žalio ir nefiltruoto medaus kaip pagrindinės kaukės, kuri pagerina jų grožį. Tai reikia laikyti tik 5 minutes, o po to nuplauti kreminiu valikliu. Tai padeda odai maitinti. Tai taip pat padeda drėkinti odą ir padaryti ją minkštą ir elastingą. Tai yra paprastas ir prieinamas procesas, kurio reikia laikytis kasdien.

2. Trijų žingsnių kasdienybė:

Tarp korėjietiškų paslapčių ir tvarkos, kaip išlaikyti gražią išvaizdą, valymas, tonizavimas ir drėkinimas naudojant aukščiausios klasės produktus tikrai yra privalomi. Tiesą sakant, po drėkinimo korėjiečiai naudoja odos serumą ir ketvirtą žingsnį. Tai papildomai maitina odą ir palaiko ją sveiką bei spindinčią.

3. Hidratacijos reikšmė:

Pasak korėjiečių, geriant daug sveikų skysčių, oda švyti ir išlaiko drėgmę. Jis išplauna iš odos toksinus, nešvarumus ir bakterijas, gerai atjaunina ir atgaivina odą. Paprastai jie pradeda savo dieną išgerdami stiklinę paprasto vandens, o ankstų rytą taip pat apšlakstykite veidą šaltu vandeniu. Drėkinimui jų patiekalai yra pilni vaisių ir daržovių, o šiam tikslui – mažai natrio.

4. Reguliarus veido paketų naudojimas:

Korėjiečiai naudoja daug odos produktų, kuriuos jų šalyje gamina įvairūs aukščiausios klasės prekių ženklai. Vienas iš odos produktų, kuriais jie visiškai tiki, yra veido kaukės ir pakuotės. Kiekviena Korėjos moteris naudoja dviejų tipų kaukes- valomą ir maitinančią. Tai padeda jiems atnaujinti veidą ir sumažinti patinimą. Jie net labai tiki naminėmis kaukėmis, ypač tomis, kurios pagamintos iš medaus ir kiaušinio baltymo. Kita Korėjoje paplitusi kaukė yra ta, pagaminta iš šilkaverpių kokono miltelių.

5. Grožio miego svarba:

Maždaug 6–8 valandos miego yra svarbios norint išlaikyti odos grožį, kaip teigia korėjiečiai ir viso pasaulio profesionalai. Šia paslaptimi visiškai tiki tos šalies moterys. Pastebėta, kad miegas atjaunina odos ląsteles, pašalina negyvą odos sluoksnį ir suteikia švytinčią odą.

6. Odos priežiūros priemonių naudojimas:

Korėjiečiai turi daugybę odos priežiūros produktų, kuriuos jie naudoja kiekvieną dieną, kad oda būtų nepriekaištinga ir be problemų.

7. Veido pratimai:

Viena paprasta ir labai įprasta veido mankšta, kurią seka visos Korėjos moterys, yra kartoti „Ma Me Mi Mo Mu“, kuri padeda skruostams ir lūpų raumenims, o bruožai tampa aštrūs. Gilus kvėpavimas yra dar viena įprasta praktika, kurios jie laikosi geros odos.

8. Mažiau makiažo:

Dauguma korėjiečių moterų tiki natūraliu grožiu ir todėl mažiau makiažo, palyginti su kitomis pasaulio šalimis.

9. Akių kremo naudojimas:

Kasdien po akimis naudojamas geros kokybės paakių kremas yra viena iš Korėjos grožio paslapčių.

10. Naktinio kremo pranašumas:

Norėdami turėti nuostabią odą, būtina naudoti gerą firminį naktinį kremą. Tai padeda užrakinti odos drėgmę visai nakčiai. Jūs tikrai atsibusite švieži ir gražūs.

Čia išvardinsime dar keletą korėjietiškų veido patarimų:

  • Masažas garais: Korėjietės prisiekia veido masažais ir nuo tokių masažų priklauso nuo rasos. Kiekviename Pietų Korėjos kampelyje yra veido masažo odos klinikų, kurios yra labai prieinamos. Kitas variantas yra masažuoti veidą sukamaisiais judesiais, pradedant nuo kaktos, skruostikaulių, skruostų ir smakro. Norėdami papildomai švytėti, galite pabandyti pridėti aliejinį valiklį.
  • Karštu vandeniu įmirkyta rankšluostė: Norite atsikratyti raukšlių ir atitolinti senėjimo požymius? Štai ką galite padaryti – naudokite rankšluostį, suvilgytą karštu vandeniu, švelniai nušveiskite ir nuvalykite veidą.
  • Suliejimas iki tobulumo: Išbandykite jų suliejimo techniką, kuri yra slapta gudrybė paslėpti nepageidaujamas dėmes. Parašyti korėjietiški gaminiai yra labai lengvi ir išblukina dėmes kaip profesionalas.
  • Pagerinkite natūralų lūpų toną: Pagerinus natūralų lūpų toną ir odos atspalvį, atrodysite gyvybingai ir metais jaunesnė. Šios priemonės drėkina ir spindi jūsų lūpas ir odą.
  • Miežių arbata: Štai dar vienas slaptas patarimas – ši arbata patiekiama kūdikiams ir suaugusiems. Tai pagerina jų odos kokybę ir bendrą jų sveikatą. Skrudintoje miežių arbatoje yra daug antioksidantų, kurie pagerina kraujotaką ir padeda numesti svorio.
  • Kaukės miego metu: Kai ilsitės, jūsų oda taip pat veikia. Tai geriausias laikas drėkinti ir pagerinti odą. Korėjiečiai, eidami miegoti, naudojasi miego kaukėmis ir pabunda su atjaunėjusia ir atnaujinta oda.

Šiame straipsnyje mes išvardinome patarimus, kurie skiriasi nuo grožio rutinos; patarimai apie Korėjos grožio paslaptis – natūralios gudrybės, gyvenimo būdas ir dietos, padedančios Korėjos moterims pasiekti savo svajonių odą be dėmių ir nuobodumo. Korėjiečių patarimai susiję ne tik su produktų naudojimu, bet ir su tuo, kuo jie palaiminti, išsaugojimu ir jų grožio gerinimo metodų naudojimu. Ko lauki? Pritaikykite šiuos įsilaužimus ir jūsų oda akimirksniu virsta nuobodu iki nuostabios.