Europos moterys visada buvo apsėstas gražios išvaizdos. Tuo metu, kai moterys iš kitų žemynų buvo užsiėmusios kitais dalykais, Europos moterys buvo labiau sąmoningos dėl savo figūrų ir išvaizdos ir ėjo taip toli, kad dėvėjo tuomet garsųjį korsetą, kuris buvo įniršis norint gauti siauresnį juosmenį ir švelnias kreives. dažytas gyvsidabrio veidas. Nors grožio manija vis dar išlieka, šiandienos Europos moterys ieško natūralesnių gydymo būdų, kurie yra raktas į Europos grožio paslapčių šulinį. Štai keletas pagrindinių, tačiau nuostabiai veikiančių Europos sprendimų, kaip atrodyti natūraliai gražiai.

Europos grožio paslaptys:

Europos moterys prisiekia valydamos, drėkindamos ir tonizuodamos. Nors glicerinas yra labai pageidautinas kaip intensyvus drėkinamasis kremas kovojant su sausa, suskilinėjusia oda, kurią atnešė atšiaurios žiemos, daugelyje Europos šalių medus taip pat yra mėgstamas dėl jo naudingos odos senėjimo prevencijos. Tinkamai pripažįstama, kad svarbu gerti daug vandens, taip pat svarbu kiekvieną naktį miegoti 8–10 valandų.

Europos grožio patarimai

Europos grožio paslaptys dar kartą pabrėžia kas savaitę atliekamą šveitimą ir veido procedūras, kad jūsų veidas spindėtų. Tarp populiarių Europos veido priežiūros priemonių yra aromaterapijos ir deguonies veido procedūros, skirtos kruopščiai valyti, drėkinti ir šviesinti odą, o vis populiaresnis Kaolino veidas yra labai geidžiamas dėl savo stebuklingo poveikio spuoguotai odai..

Europos moterų grožio paslapčių užbaigimas – tai savo kūno lepinimas garsiajai jūros dumblių kūno procedūrai, apimančiai jūros dumblių kaitinimą iki kūno temperatūros ir viso kūno uždusinimą. Ši procedūra yra labai naudinga mažinant stresą ir atgaivinant kūną.

Akių priežiūros procedūros:

Akių priežiūros procedūros

Patinimas, tamsūs ratilai, maišeliai po akimis ir raukšlės sukėlė nerimą daugumai moterų. Geros naujienos yra tai, kad jums nereikia keliauti į Europą, kad išspręstumėte problemą, nes visame pasaulyje yra įvairių Europos akių stangrinančių ir detoksikuojančių procedūrų, kurios geriausiai apsaugo jus nuo senėjimo požymių.

Plaukų priežiūra:

Plaukų priežiūra

Kaip atšiaurios žiemos kenkia odai ir plaukams, Europos moterys ypač stengiasi išlaikyti savo šukuosenas, gydydamos jas šampūnais, kurie, kaip žinoma, apsaugo nuo sausumo ir kitų su klimatu susijusių plaukų problemų, o alyvuogių aliejus naudojamas daugelyje žemyno dalių. plaukų kaukė giliai kondicionuoja plaukus. Daugelis Europos moterų nusprendžia sutaupyti problemų, išlaikydamos trumpus ar pečius siekiančius plaukus ir atrodydamos skustuvais, kad suteiktų jiems formą, išlaikydamos savo patrauklumą.

Europos fitneso ir dietos paslaptys:

Jaustis gerai yra taip pat svarbu, kaip atrodyti gerai, todėl Europos žmonės turi daug būdų, kaip išlikti sveikiems ir sveikiems, net jei jie mėgsta laisvą gyvenimo būdą.

Laiko praleidimas garų vonioje turi nuostabų poveikį, kaip mes visi žinome, todėl europiečiai, ypač Skandinavijos šalyse, naudojasi didžiulėmis saunomis ir garų pirtimis, kurios suteikia daug atjauninančių ir gydančių privalumų..

Europos fitneso ir dietos paslaptys

Turite pripažinti Europos žmones, kad jie pirmenybę teikia arbatai, o ne kavai. Žinoma, kad arbata turi daug naudos sveikatai, ypač juodoji ir žolelių arbata. Manoma, kad tai puikus vandens pakaitalas, o kai kurie tyrimai netgi parodė, kad gėrimas yra supakuotas su flavonoidais, kurie gali padėti išvengti tam tikrų vėžio ir širdies ligų.

Probiotiniai gėrimai ir maisto papildai gali būti niekur negirdėti, tačiau europiečiai jau seniai juos mėgsta. Šiuose maisto produktuose ir gėrimuose esančios sveikos bakterijos padeda imuninei sistemai ir padeda gydyti daugelį įprastų negalavimų.

Daugumos Europos žmonių mitybos įpročiai prilygsta gėrimo įpročiams. Jų skonio receptoriai labiau prisitaiko prie sveikų ir šviežių maisto produktų, o ne perdirbtų maisto produktų, kurie, nors ir patogūs, yra kenksmingesni ilgainiui.