Vasara yra problema visoms gražioms moterims, kurios dažniausiai nerimauja dėl to, kad išeina po saule ir įdega odą. Karštis, drėgmė ir šviečianti saulė suteikia mums visų priežasčių būti visiškai nusiminusiems, tačiau šiek tiek sudėtinga ir tinkamai ją išspręsti galite padėti pasiruošti artėjančiam sezonui.

Geriausi naminiai grožio patarimai vasarai

Naminiai grožio patarimai vasarai:

Toliau pateikiami naminiai grožio patarimai vasaros sezonui.

1. Veido grožio patarimas vasarai:

Veido pradžioje atrodyti natūraliai būtų teisingas sprendimas. Visų pirma, norint pašalinti įdegį ant odos, reikia sumaišyti puodelį avižinių dribsnių su pienu ir užvirinti. Po to, kai jis atvės, tepkite jį ant odos ir negyvos ląstelės greitai nuplaunamos.

Veido grožio patarimas Vasaros nuobodžiai odai

Namuose pagamintos natūralios veido pakuotės yra geriausios priemonės, leidžiančios atjauninti veidą po šiuo dirginančiu prakaitu, taip pat suteikia odai žavingo efekto. Galite naudoti alavijo gelį, agurkų sultis, sandalų ir varškės mišinį, pomidorų sultis ir kt. Turėtumėte sužinoti tinkamą SPF, reikalingą jūsų odai, ir gauti gerą apsaugos nuo saulės losjoną, kuris leistų makiažui nusistovėti, kai jis įsigers. Užtepkite kompaktišką apsauginį kremą nuo saulės, kuris padėtų jūsų veidui atokiau nuo prakaito.

2. Rankų ir kojų grožio patarimas vasarai:

Rankų ir kojų grožio patarimas vasarai

Jei planuojate, kad išeidami rankos ir kojos būtų plikos, labai svarbu pasirinkti gerą kūno apsaugos nuo saulės priemonę, kuri tikrai turėtų turėti kūno sviesto, kad jūsų oda būtų drėkinama. Jūsų rankos ir kojos yra labiau linkusios įdegti, todėl užkirskite kelią, o ne imkitės kenksmingų įdegio procedūrų.

3. Akių grožio patarimas vasarai:

Akių grožio patarimas vasarai

Vasarą akių spalvos gali šiek tiek šviesėti. Turėtumėte išbandyti neperšlampamą kohl kajal, geriausios spalvos būtų nefritas ir turkis. Užtepkite jį ant viršutinės ir apatinės dangčių išorinės pusės. Jei norite būti kūrybiškesni, galite įtepti juos į blakstienas medvilne, kuri suteiktų akvarelės efektą. Daug tušo visada padeda atrodyti gražiau net ir su minimaliu makiažu. Išbandykite ir naudokite vandeniui atsparų tušą, kuris išlieka ilgai. Tai geriausi naminiai grožio patarimai vasarai.

4. Vasaros lūpų grožio patarimas:

Lūpos Grožio patarimas vasarai

Pasirinkite ryškius ir blizgius dažus lūpoms dažyti. Kartais namuose ar darbe mes kenčiame nuo oro sąlygų, kurios išdžiovina lūpas, todėl galite nusipirkti drėkinančių lūpų balzamų, kurie ne tik išgydytų jūsų lūpų problemą, bet ir suteiktų sultingą efektą. Jei norite ilgalaikio lūpų makiažo, pirmiausia nubrėžkite lūpas pieštuku, tada užpildykite norima spalva. Putlioms lūpoms tepkite spalvą iš vieno galo į kitą, tada į vidurį įdėkite lūpų balzamą ir paskleiskite, suspausdami abi lūpas.

5. Plaukų priežiūros grožio patarimas vasarai:

Plaukų priežiūros grožio patarimas vasarai

Plaukų priežiūra yra tokia pat svarbi vasarą, kaip ir žiemą. Plaukus turite palaikyti bent du kartus per savaitę, kad jie būtų atokiau nuo prakaito ir nešvarumų. Drėkinkite plaukus reguliariai masažuodami plaukus ir naudodami tinkamą šampūną. Tai gali sumažinti jūsų kritimą. Netvarkinga bandelė yra geriausia vasaros šukuosena. Užtepkite serumo ir tvarkingai susukite plaukus, tai apsaugotų plaukus nuo kaklo ir pečių prakaito.

6. Dietos grožio patarimas vasarai:

Dietinis grožio patarimas vasarai

Mes nekeičiame savo mitybos pagal sezonus, bet, žinoma, yra dalykų, kuriuos reikia padaryti, ir ko ne. Svarbiausia, kad vasarą turėtumėte gerti daug vandens. Venkite šalto vandens, nes jie yra kenksmingi ir riebūs. Laikykite atokiau nuo šalto ir riebaus maisto ir stenkitės, kad jis būtų lengvas. Valgykite vaisius, kuriuose yra vandens. Valgykite sveikai ir maistingai, o ne daug įtempkite. Tai vienas iš natūralių grožio patarimų vasarai.

naminiai grožio patarimai vasarai