Iranietiško grožio patarimai ir paslaptys

Nors daugumai musulmonų moterų tenka visą laiką praleisti viešumoje, nuo galvos iki kojų padengtas burkomis, jos vis tiek turi keletą patarimų, kaip išlaikyti savo grožį. Musulmonai yra žinomi dėl lygios dramblio kaulo odos, gražių akių ir tamsių plaukų. Nors burkos dengia didžiąją jų veidų dalį, jos vis tiek palieka akis, o musulmonės, kaip ir moterys visose kitose pasaulio dalyse, negali nesinaudoti makiažu, kad įsitikintų, jog ir po burkha jos atrodo tobulai ! Čia yra straipsnis, apibendrinantis visus geriausius Irano grožio patarimus, kuriuos turi Irano moterys.

Akių makiažas:

Akių makiažas

Šioms Irano moterims akių makiažas yra pats svarbiausias. Ant dangtelio jie padengia gruntą, o po to – juodą skystą įdėklą, kurį jie paprastai išplečia už dangtelių galų ir galų gale susuka, kad suteiktų dramatišką efektą. Jie naudoja matinius vokų šešėlius ant viršutinių vokų, o kartais ir auksinius ar sidabrinius. Jie taip pat naudoja apatinio dangtelio Kohl įdėklus. Blakstienų tušas, kad blakstienos būtų ryškesnės, yra dar vienas privalomas dalykas. Kai kurios moterys tam naudoja net netikras blakstienas. Galiausiai, tiesiai po antakiu naudojami šviesesnės spalvos akių šešėliai, kad jie būtų geriau išlenkti.

Plaukų siūlai:

Plaukų sriegimas

Irano moterys turi unikalią techniką, kaip pašalinti nepageidaujamus plaukus nuo veido. Kosmetologai naudoja siuvimo siūlus, perkeltus specialiu judesiu, kuris ištraukia plaukus iš jų folikulo. Jie naudojami pašalinant nepageidaujamus ūsus, kurie gali išaugti, taip pat bet kokius kitus nepageidaujamus veido plaukus. Tai veiksminga priemonė, geriau nei balinimas ir mažiau skausminga nei vaškavimas. Tačiau jūsų kosmetologas turi žinoti šį metodą, kad galėtumėte juo mėgautis. Kartais sriegimas gali sukelti bėrimus ir niežėjimą. Jis netgi gali užsikrėsti, nebent tai padarytų profesionalas.

Nosies darbai:

Nosies darbai Irane yra labai paplitę. Ten tai daugiau statuso pareiškimas nei madingas. Moterys dažnai gauna nosies darbus net tada, kai jų nereikalauja tik tam, kad parodytų, jog gali jas sau leisti.

Antakių nubraukimas:

Antakių čiulpimas

Antakių siūlai ar pešiojimas taip pat yra įprasta Irano moterų grožio režimo dalis. Jie net kiekvieną dieną dantų šepetėliu valosi antakius!

Henna dažai:

Henna dažai

Irano moterys nenaudoja firminių dažų plaukams dažyti. Jie patys gamina dažus su chna augalu. Citrinų sultys, pridėtos prie kai kurių susmulkintų chna lapų, atlieka savo darbą. Jums tiesiog reikia tepti pastą ant plaukų ir palikti kelias valandas. Nuplovę plaukus, gausite gražią vario rudą spalvą. Šiais laikais yra net šviesių, juodų, rudų ir raudonų chna dažų! Jei norite, kad jūsų plaukų dažymas būtų profesionalus, galite paprašyti savo stilisto, kad jis jums paruoštų chna dažus.

Aromatiniai kūno aliejai:

Aromatiniai kūno aliejai

Irano sklandžiai švytinčios odos raktas yra jų apsauga nuo dulkių ir nešvarumų po burkomis, taip pat gausus kūno aliejų naudojimas. Nors pirmasis nebus patrauklus nė vienai moteriai, antrasis yra tai, ką gali išbandyti kiekvienas. Efektyvus kūno aliejų naudojimas padeda sugerti drėgmę ant odos, išlaikant ją elastingą ir lygią.

Natūralios priemonės:

Moterys Irane taip pat nepritaria natūralioms priemonėms! Į vonios vandenį jie prideda džiovintų rožių žiedlapių. Jie netgi verda puoduose vandens su džiovintais rožių žiedlapiais ir tada naudoja šį rožių vandenį plaukams plauti. Taip pat žinoma, kad Artimųjų Rytų žmonės higienai naudoja miswak lazdą. Moterys dažnai naudoja tai, kad suteiktų lūpoms oranžinės spalvos. Lazda reaguoja su žmogaus iešmu, kad sukurtų tą spalvą.