Lūpos yra viena iš tų veido bruožų, kuri sulaukia daug aplinkinių dėmesio. Tikėkite ar ne, lūpos taip pat yra vienas iš dalykų, galinčių labai paveikti žmogaus patrauklumą ir išvaizdą. Sausos ir suskeldėjusios lūpos, be abejo, yra išjungimas priešingos lyties atstovams, o veidas tampa nuobodus. Tačiau, kita vertus, jei turite minkštas, glotnias ir putlias rožines lūpas, žmonės linkę atrodyti labiau nei bet kada. Norint tai pasiekti, reikia stengtis įvairiais žingsniais ir stengtis prižiūrėti lūpas. Yra keletas paprastų, lengvų ir „pasidaryk pats“ būdų, kaip gerai prižiūrėti lūpas. Šis sąrašas parodys, kaip:

Kaip prižiūrėti lūpas

Štai keletas patarimų, kaip natūraliai prižiūrėti lūpas.

Suteikite jam apsaugą:

Oras ir besikeičiantys metų laikai turi daug įtakos lūpoms ir jų gerovei. Reikia juos gerai apsaugoti tiek vasaros, tiek žiemos mėnesiais. Lūpų balzamai su apsauga nuo saulės yra svarbūs šiltuoju metų laiku, o drėkinamieji kremai – sausomis ir šaltomis žiemomis. Sausos ir įtrūkusios lūpos yra šių dviejų mėnesių rezultatas, todėl lūpų balzamai visada turėtų būti po ranka. Tai sulaiko lūpų drėgmę ir padaro jas minkštas, kaip norite.

Naudokite lūpų dažus minimaliai:

Lūpų dažai yra vienas iš makiažo elementų, tačiau ar kada pagalvojote, kad tai yra vaško, aliejaus, spalvos ir net daug chemikalų mišinys. Kad ir kaip būtų, lūpų dažai turi įtakos gerosi lūpų būklei, jei naudojami dažniau nei dažnai. Reikia nepamiršti, kad lūpų dažų naudojimas yra minimalus. Jie turėtų būti naudojami tik tada, kai to reikia. Reguliariai naudojant, lūpų balzamai su šiek tiek spalvos yra geriausias pasirinkimas. Įsitikinkite, kad jis pagamintas iš natūralių ingredientų, tokių kaip taukmedžio sviestas, vitaminas E, simondsijų ir kt.

Juos nušveisti:

Kaip odai reikia šveitimo, kad būtų pašalintas negyvų odos ląstelių sluoksnis, ir atnaujinant naują odos sluoksnį, tas pats pasakytina ir apie lūpas. Lūpoms labai rekomenduojama kartą per savaitę naudoti šveitimą. Tai taip pat padeda pašalinti teršalus ir pašviesina tamsų lūpų toną. Paprastas cukraus šveitiklis gali būti naudojamas namuose arba tam tikslui skirtas dantų šepetėlis. Skaidrios ir gražios lūpos dabar yra tavo!

Naudokite vitamino E aliejų:

Rinkoje yra vitamino E aliejaus kapsulių, kurias galima nudurti ir naudoti ant lūpų. Tai giliai maitins lūpas ir užtikrins, kad jos būtų minkštos ir lygios, be sausumo ir įtrūkimų. Tai turėtų būti daroma kasdien, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Yra daug kitų namų gynimo būdų, pavyzdžiui, migdolų pasta, naudojant pieno kremą ar vazeliną. Visų šių tikslų tikslas yra sudrėkinti lūpas, kad jos būtų nepriekaištingai prižiūrimos.

Drėkinkite juos:

Svarbu ne tik drėkinti lūpas iš išorės, bet ir iš vidaus. Tai įmanoma tik gerai drėkinant lūpas. Kad šis tikslas būtų pasiektas, kiekvieną dieną reikia išgerti 10–12 stiklinių paprasto vandens. Be to, kad suteiksite minkštas ir glotnias lūpas, ji turi daug kitų privalumų. Lengva ir prieinama procedūra yra labai efektyvi.

Laikykitės sveikos lūpų dietos:

Į dietą įtraukite daug vaisių ir daržovių, kuriose gausu vitaminų ir mineralų. Tai vienas iš geriausių būdų ne tik lūpoms, bet ir odai bei plaukams suteikti gerą sveikatą. Tai taip pat palaiko kūną tinkamomis darbo sąlygomis.