Jų kraštų žmonės buvo kovotojai, ir tai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl jie paprastai turi liekną figūrą ir nori mirti. Maroko moterys dažniausiai renkasi jaukias ir natūralias savo grožio priemones, o ne kosmetines versijas, kaip šiuolaikinės moterys. Jie išlaiko savo išvaizdą dar labiau pasakišką, o jų grožis išlieka ilgai.

Maroko grožio patarimai ir paslaptys:

Pažvelkime į geriausius Maroko grožio patarimus ir paslaptis.

1. Natūralus grožis:

Maroko grožio patarimai

Maroko žmonės naudoja natūralius būdus, kad visas kūnas būtų gražesnis. Marokas garsėja specifiniais augalais, kurie naudojami grožio režimuose. Tai buvo perduodama iš motinų iš kartos į kartą, o moterys šiais laikais vis dar seka šiuos procesus.

• Raudonasis molis: raudonasis Maroko molis dažnai naudojamas kaip grožio kaukė. Kaukė turi būti padaryta kartu su medumi ir alyvuogių aliejumi. Palaikykite 15 minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu. Tai labai svarbus ingredientas, naudojamas losjonuose ir muiluose.

• Rhassoul Clay: Rhassoul molis yra išgaunamas Maroko kalnų uolienoms. Šis molis yra naudingas veido kaukėms ir kūno kaukėms. Jie naudojami kaip šampūnų ir muilo sudedamosios dalys.

• Ghassoul Clay: Šis molis naudojamas odai išlaikyti minkštą. Šis molis dažniausiai naudojamas kaip kaukės ir padeda Maroko moterų odai išlikti jaunatviškai. Ši amžinojo grožio priemonė buvo paslaptis ir buvo naudojama amžiams.

2. Makiažas:

Maroko grožio patarimai Makiažas

Maroko moterys dažniausiai turi tamsų ar tamsų veido atspalvį, ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl pamatai joms yra gana reikalingi. Kalbant apie makiažą, jie išlaiko šviesą, nes jiems labiau patinka natūrali grožio esmė. Jie giriami dėl apsirengimo jausmo ir dažniausiai dėvi ryškias spalvas.

3. Plaukų priežiūra:

Maroko grožio patarimai Plaukų priežiūra

Argano aliejus arba Maroko aliejus šiuo metu yra labai populiarus grožio elementas tarp žvaigždžių. Jis gaunamas susmulkinant argano medžio branduolius ir gaminamas tik Maroke. Riebalų rūgštys ir vitaminas E įsiskverbia į plaukus ir daro juos žvilgančius bei glotnius. Vaistinės ožragės naudojamos pleiskanoms mažinti. Jums reikia suvartoti 1000 mg kasdien, o tai padėtų jūsų dribsniams sumažėti 60%. Jis gamina aliejų ir skatina kraujotaką.

4. Akių makiažas:

Maroko grožio patarimai Akių makiažas

Yra Maroko tradicija, kai akių kontūrams naudojamas juodasis kohlis. Tai susiję su šventu juodu islamo akmeniu, vadinamu Kaaba, Mekoje. Šis laineris, kurį vis dar naudoja moterys, yra ne tik grožio paslapties dalis, bet ir dvasinis prisirišimas bei tikėjimas ja.

5. Oda:

Maroko grožio patarimai Oda

Maroko moterys savo odai pasikliauja alyvuogių aliejumi. Jie naudoja paprastą alyvuogių aliejų, kad palaikytų drėgmę, o paskui maudosi. Yra specialus kumštinės pirštinės tipas, vadinamas Kessa, kuris yra naudojamas šveitimui tradiciniu būdu. Turite jį naudoti pušų deguto muilui, kad gautumėte tobulą SPA jausmą ir atjaunintumėte odą.

6. Dietos paslaptys:

Maroko grožio patarimai Dietos paslaptys

Maroko žmonės turi specialias salotas, kuriose yra daug vaisių ir daržovių. Taip jie išlieka sveiki. Žalioji arbata yra labai populiarus gėrimas, kurį moterys dažniausiai geria, kad oda švytėtų. Marokas yra daug žuvų kraštas ir jiems patinka žuvies suflė, kurią jie gali virti su šiek tiek mažiau aliejaus.

7. Fitneso paslaptys:

Maroko grožio patarimai „Fitness Secrets“

Maroko žmonės mėgsta valgyti, todėl ten, kur yra meilė maistui, bet kokiu atveju kaupiasi papildomos kalorijos. Moterys linkusios priaugti šiek tiek daugiau nei įprasta, todėl jos stengiasi subalansuoti tai reguliariai mankštindamos sporto salėse ar per jogą. Plaukimas yra svarbi sporto šaka, nes sausumoje yra nemažai vandens telkinių.