Senovės Egipto grožio paslaptys ir patarimai

Visuomenėje paplitusi grožio manija. Nuo neatmenamų laikų, tačiau jokia kultūra grožio ir puošnumo nepriėmė taip karštai, kaip tai darė senovės egiptiečiai. Civilizacija, kuri didžiavosi savo novatorišku mąstymu ir kūrybiškumu. Jie buvo tendencijų kūrėjai grožio ir kūno priežiūros srityje.

Senovės Egipto grožio paslaptys

Senovės Egipto grožio paslaptys:

Senovės Egipto moterys didžiavosi, kad pasiekė gražią odą ir plaukus ir apskritai pagerino savo fizinę išvaizdą. Šiuolaikinė civilizacija yra skolinga daug grožio patarimų ir paslapčių. Senovės egiptiečiai naudojo natūralias medžiagas ir išteklius, kad sukurtų veiksmingus grožio receptus ir procedūras. Šiandien mes gilinamės į praeitį, kad atskleistume natūraliausias senovės Egipto grožio paslaptis.

Odos priežiūra:

Senovės Egipto odos akras

Susidūręs su karštu ir sausu Viduržemio jūros klimatu, Senovės Egiptas labai rimtai rūpinasi kūnu. Odos grožio procedūros iš pradžių buvo naudojamos kaip apsauga nuo karštos saulės. Jis buvo priimtas dėl savo išankstinio ir grožinio poveikio. Pastos, pagamintos iš vandens ir natrono (soda), buvo naudojamos aukščiausiam kūno valymui. Taip pat žinoma, kad apsaugo nuo nemalonių kūno kvapų. Negyvosios jūros druskos įvairios naudos taip pat buvo pripažintos ir plačiai naudojamos, ypač Kleopatros. Legendinė Egipto karalienė ir garsus grožio simbolis į vonią įpiltų 1–2 puodelius druskos. Žinomas kaip raminantis poveikis ir kovojantis su stresu bei odos problemomis, tokiomis kaip egzema ir psoriazė. Negyvosios jūros druska taip pat veikė kaip natūralus odos atjauniklis ir sulėtino odos senėjimą.

Maudymasis pienu ir medumi buvo labai populiarus tarp aukščiausios klasės moterų. Kas taip pat naudojo šį derinį, taip pat medaus ir Natrono mišinį kaip veido kaukę. Aloe Vera buvo nepaprastai svarbi odos išlyginimui ir smulkių pjūvių bei nudegimų gydymui. Eteriniai ir aromatiniai aliejai, tokie kaip rozmarinas, alyvuogių aliejus ir migdolų aliejus, buvo pagrindiniai ingredientai net žemesnės klasės moterų grožio procedūrose, o kvapieji aliejai, tokie kaip smilkalai ir miros, buvo naudojami vertingiems kvepalams kurti..

Plaukai:

Senovės Egipto plaukų priežiūra

Senovės Egipto moterys mėgo storus plaukus ir labai stengėsi išlaikyti savo storą plaukų šluostę, valydamos ir kondicionuodamos jas kokosų pienu ir šiltu aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejumi. Plaukų augimui skatinti buvo naudojami aliejai, tokie kaip rozmarinas, ricinos aliejus ir migdolų aliejus. Henna buvo labiausiai pageidaujama dažomoji medžiaga, o kakava ir taukmedžio sviestas buvo naudojami kaip plaukų geliai, siekiant formuoti ir išlaikyti savo įmantrias šukuosenas. Moterys, turinčios aukštesnį socialinį statusą, pasirinko perukus ir priaugintus plaukus, kurie buvo pinti ar pinti, taip padidindami jų išskirtinį grožį. Tačiau kūno plaukai buvo laikomi nepatraukliais ir juos pašalino senovės Egipto kūno cukravimo menas, apimantis cukraus, pastos, pagamintos iš vandens, cukraus ir citrinų sulčių, naudojimą..

Akių makiažas:

Senovės Egipto akių makiažas

Didelį dėmesį akims skyrė tiek vyrai, tiek moterys, kurie akių makiažą laikė esminiu reikalavimu ne tik siekiant pagerinti grožį, bet ir dėl jo stebuklingų savybių. Žalia ir juoda kalja, pagaminta iš malachito (vario rūdos) ir galenos (švino rūda), turėjo dvejopą tikslą. Jis buvo naudojamas antakiams dažyti, blakstienoms patamsinti ir akims kontūruoti, tuo pačiu apsaugant akis nuo saulės ir dulkių. Patinimas aplink akis buvo gydomas taikant avokadą.

Senovės egiptiečių kūno rengyba ir dieta:

Senovės egiptiečių kūno rengyba ir dieta

Daugelis šių dienų sporto šakų buvo pramogų ir kūno rengybos derinys senovės Egipte. Su malonumu buvo žaidžiamos tokios sporto šakos kaip plaukimas, svorio kėlimas, imtynės, žvejyba, šuoliai į tolį, irklavimas, medžioklė, šaudymas iš lanko ir įvairūs kamuoliniai žaidimai, kurių tikslas – sustiprinti jų kūną ir sustiprinti jų sportinį meistriškumą..

Apžvalga:

Kalbant apie jų mitybos įpročius, duona ir javai buvo jų pagrindinė dieta. Valgykite daržoves, tokias kaip pupelės, avinžirniai, žalieji žirniai ir lęšiai, taip pat paukštienos ir laukinių žvėrienos mėsą bei valgomąją žuvį iš Nilo. Senovės egiptiečiai vartojo nedaug žinomų vaisių, datulės buvo populiariausios, kurios taip pat buvo naudojamos kaip natūralus saldiklis ir gaminant vyną.