Džoko niežėjimas yra dažnas niežtintis bėrimas kirkšnių dalyse. Tai odos liga, kuri dažniausiai pasireiškia vyrams, susijusiems su vyrų lytiniais organais. Yra keletas tokių niežtinčių ligų gydymo būdų. Tai daugiausia sukelia drėgmės perteklius ir grybelinės infekcijos. Gydymas yra priešgrybelinių kremų naudojimas kelias savaites. Štai keletas plačiai naudojamų niežėjimo kremų.

Geriausi priešgrybeliniai kremai, padedantys atsikratyti žandikaulio niežėjimo Indijoje:

Kai kurie Indijoje esantys kremai nuo niežėjimo yra,

1. Jock niežėjimo kremas:

Jock niežėjimo kremas

Vienas iš geriausių rinkoje esančių kremų yra lotrimin. Tai geriausias jock niežėjimo kremas. Šiuo kremu užtepkite užkrėstą vietą. Tai geriausias priešgrybelinis kremas nuo niežėjimo. Tai nedelsiant palengvins deginimą, pleiskanojimą, niežėjimą ir tt. Jis yra bekvapis ir ramina odą. Jis yra kliniškai išbandytas ir palengvino visus vartotojus.

2. Priešgrybelinis kremas nuo niežėjimo:

Kremas nuo grybelio Jock Itch

Tai geriausias priešgrybelinis kremas Indijoje nuo niežėjimo. Jei jus kankina niežulys, turite išbandyti švelnų kremą. Naudokite kremą, kad atsikratytumėte įtrūkimų, niežėjimo ir pan. Jis suteikia greitą palengvėjimą. Pašalinkite nemalonų niežulį tepdami šį kremą. Tai gali būti dėl grybelio. Nuplaukite ir išdžiovinkite vietą ir patepkite kremu. Jūs jausitės patogiai Tai geriausias priešgrybelinis kremas nuo niežėjimo..

3. „Canesten“ priešgrybelinis kremas Indijoje:

„Canesten“ kremas nuo grybelio Indijoje

Tai plačiai naudojamas kremas, tepkite šį kremą 2–3 kartus per dieną. Po 2 savaičių galite pastebėti, kad niežėjimas ir įtrūkimai būtų visiškai išgydyti. Tai yra grybelio gydymas. Tai geriausias priešgrybelinis kremas Indijoje. Prieš tepdami, išdžiovinkite plotą. Įsitikinkite, kad aplinkui nėra drėgmės.

4. Niežulys-geriausias žinomas kremas:

Niežėjimo apsauga-geriausias žinomas kremas

PIRKITE ČIA

Tai yra saugiausias turimas kremas. Tai geriausias jock niežėjimo kremas Indijoje internete. Kainos yra labai pagrįstos. Tai suteikia greitą palengvėjimą. Tai efektyviausias niežėjimo gydymo būdas. Galite nusipirkti internetu. Taikykite pagal instrukcijas, pateiktas ant mėgintuvėlio. Laikykite plotą sausą. Dėvėkite nuplautus vidinius drabužius. Per trumpą laiką galite atsikratyti bėrimo.

5. Lamisil niežėjimo kremas:

Lamisil niežėjimo kremas

Tai dar vienas veiksmingas kremas. Jei jus kankina niežulys ir bėrimas, jums bus įdomu, kokį kremą naudoti nuo niežėjimo. Čia yra geriausias būdas. Taikykite tai savaitę. Galite tikėtis palengvėjimo. Užtepkite kremą ir palikite kurį laiką atvirą. Tai labai sumažintų infekciją. Geriausias niežėjimo kremas be šalutinio poveikio.

6. „Terrasil Female Jock Itch“ kremas:

„Terrasil Female Jock Itch“ kremas

Tai veiksmingas būdas atsikratyti niežulio moterims. Puikus kremas, kuriuo galima išvalyti užkrėstą vietą. Tai gali būti dėl bakterijų ar grybelių. Naudokite šį švelnų kremą ir kruopščiai tepkite. Nuvalykite ir išdžiovinkite makšties sritį. Tai išgydys moterų niežėjimą. Tai geriausias moteriškas jock itch priešgrybelinis kremas.

7. „Cortizone Jock“ niežėjimo kremas:

Kremas „Cortizone Jock“

Tai geriausias moterų priešgrybelinis kremas. Tai labai lengva pritaikyti. Nuplaukite makšties vietas. Išdžiovinkite ir patepkite kremu. Naudokite šį kremą 2 savaites ir atsikratykite niežtinčių bėrimų ir bakterinių infekcijų. Tai veiksmingas kremas moterims.

8. „Ring Guard Jock“ niežėjimo kremas:

„Ring Guard Jock“ niežėjimo kremas

PIRKITE ČIA

Geriausias būdas gydyti niežėjimą yra šis kremas. Jis prieinamas visur. Tai geriausias priešgrybelinis kremas nuo niežulio Indijoje. Lengvoms infekcijoms naudoti šį kremą du kartus per dieną 15 dienų. Jis lengvai išgydomas. Dėl nuolatinių niežėjimų kreipkitės į gydytoją. Laikykite lytinių organų sritis sausas ir švarias. Laikykite jį be prakaito. Venkite nehigieniškų tualetų. Tai geriausias būdas gydyti infekciją.

9. „Quadriderm“ kremas nuo niežėjimo:

Quadriderm kremas nuo niežėjimo

Grybelinių infekcijų ir niežėjimo gydymas yra paprastas. Nuvalykite vietą šampūnais ar vaistiniais muilais ir tepkite kremą du kartus per dieną. Tai sumažintų infekciją. Šis kremas yra labai patikimas vaistas daugelį metų. Tai padeda kontroliuoti infekciją. Kai įdomu, koks kremas yra naudingas niežuliui, tai būtų tinkamas atsakymas.

10. Ketokonazolo kremas nuo niežėjimo:

Ketokonazolo kremas nuo niežėjimo

Tai geriausia priemonė nuo niežėjimo. Jis palengvina nudegimus, bėrimus ir grybelines infekcijas. Užtepkite ant paviršiaus ir pamatysite, kad infekcija sumažėja. Tai geriausias čia esantis kremas, skirtas infekcijoms gydyti. Šiuose kremuose naudojami kai kurie priešgrybeliniai vaistai, kurie naikina grybelį. Laikykite vietas sausas, kad gijimas būtų greitesnis.

11. Tinactin nuo Jock niežulys:

Tinactin nuo Jock Itch

Pagrindinis Tinactic ingredientas yra priešgrybelinis preparatas, vadinamas tolnaftatu. Tai stiprus kremas „Jock Itch“. Jis yra lengvai prieinamas visose medicinos parduotuvėse be recepto.

12. Exoderm nuo Jock niežėjimo:

Exoderm nuo Jock Itch

PIRKITE ČIA

„Exoderm“ yra dar vienas Indijoje labai dažnai randamas kremas „Jock Itch“. Jame yra chemikalų natrio tiosulfato ir salicilo rūgšties, kurie kovoja su grybelio sukeltomis infekcijomis. Salicilo rūgštis padeda odai absorbuoti natrio tiosulfatą.

13. Nizoral nuo Jock Itch:

Nizoral dėl Jock Itch

Veiklioji Nizoral medžiaga yra ketakonazolas. Nizoral kovoja su infekcijomis, kurias sukelia grybelis. Tačiau jis negali būti naudojamas grybelinėms rankų ar kojų nagų ligoms gydyti. Jis veiksmingai gydo infekcijas, tokias kaip Jock niežėjimas. Nizoral galima įsigyti tik pagal gydytojo receptą.

14. Lulibritas Jockui niežulys:

„Lulibrit“, skirtas „Jock Itch“

Lulibrit kremas turi Luliconazole Topical, kuris yra galingas priešgrybelinis vaistas ir labai veiksmingas gydant odos infekcijas, tokias kaip Jock Itch. Vietinis kremas “Luliconazole” gydo grybelių ar mielių sukeltas infekcijas. Jis naikina grybelį ar mieles ir neleidžia jiems augti.

15. Mikonazolas nuo Jock niežėjimo:

Mikonazolas nuo Jock Itch

Mikonazolo veiklioji medžiaga yra mikonazolo nitratas. Jis vartojamas gydyti paviršines odos infekcijas, kurias sukelia Candida Albicans – paprastai žinomas kaip mielės. Tai palengvina niežėjimą, pleiskanojimą, įtrūkimus, deginimą, paraudimą, skausmą, sudirginimą ir diskomfortą, kurie dažniausiai yra susiję su jock niežuliu.

Galiausiai, Džoko niežėjimas yra grybelinė ar bakterinė infekcija, atsirandanti lytinių organų srityse. Šių niežėjimų ir bėrimų galite atsikratyti tepdami priešgrybelinius kremus. Nuvalykite vietas ir tinkamai pritaikykite. Naudojant šiuos kremus būtų lengviau. Dėvėkite švarius drabužius ir venkite nehigieniškų sąlygų. Ši būklė gali pasireikšti ir moterims.