Erkekler, kişiliklerine eklenen modaya uygun bir renk tonuyla kendilerini cesur bir şekilde yansıtmak isterler. Kendilerini sergilemenin bu tür bir yolu, parlak güneşli bir gün için herhangi bir açık hava etkinliğinde giyilen bir çift gözlüktür. Bu oymalı gözlük parçası, bu kentsel moda dünyasına tanıtılan yenilikçi moda tasarımı ile özel olarak tasarlandı. Büyük teknolojik gelişmeler nedeniyle çerçeve ve camın tasarımları her yıl değişse de, erkekler için güneş gözlüklerinin arkasındaki teknoloji hala hemen hemen aynı..

Erkekler için Güneş Gözlüğü

Zararlı UV ışınlarına karşı korunmak için kaliteli bir erkek güneş gözlüğü satın almaya değer. Bir tanesine sahip olmadan önce, piyasada bulunan türler ve tasarımlar hakkında bilgi sahibi olmak daha iyidir. Erkekler için en uygun olan en yeni ve en iyi 30 şık güneş gözlüğü hakkında bilgi edinmek, günlük yaşamlarına sofistike ve estetik bir dokunuşun bir karışımını getirmeye yardımcı olacak zaman ayırmaya değer..

Trenddeki Erkekler İçin En İyi 30 Güneş Gözlüğü:

İşte trend olan erkekler için en yeni 30 güneş gözlüğü listesi. En iyisini seç ve onu seç.

1. Wayfarer Erkek Güneş Gözlüğü:

Wayfarer Erkek Güneş Gözlüğü

Kare şeklinde şekillendirilmiş kalın plastik çerçeve veya ilk kez erkekler için Ray-Ban güneş gözlükleriyle ortaya çıkan kedi gözü çerçeve. Çerçeve sağlamdır, ancak ağır değildir, kullanımı daha rahat hale getirir – Lensin rengi açık siyahtır. Çerçevenin rengi genellikle siyahtır, son yıllarda siyah veya kahverengi camlı renk kombinli çerçeve şimdi mağazada.

2. Aviator Erkek Güneş Gözlüğü:

Aviator Erkek Güneş Gözlüğü

Aviator güneş gözlükleri önceleri göz hasarını önlemek için Pilot için tasarlanmıştı, daha sonra aviator çerçevesinin tasarımı ve stili nedeniyle erkekler arasında popüler hale geldi. Havacılar, oval bir yüze çok yakışacak boyutu ve şekli nedeniyle oval yüzlü erkeklere uzun süre daha iyi gider. Batılı havacılar gibi piyasada bulunan diğer havacı türleri de aynı gözyaşı merceği şekline sahiptir..

3. Retro Keyhole Aviator Erkek Güneş Gözlüğü:

Retro Keyhole Aviator Erkek Güneş Gözlüğü

Anahtar deliği tasarımında çerçeve, köprü bölgesinde herhangi bir tomurcuk tutucusu olmadan tasarlanır, bunun yerine çerçevenin şekli köprü bölgesinde rahat bir uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tip havacı camları genellikle kalın kalıplanmış plastikten yapılır. Bu şekilde anahtar deliği desteği, burun köşelerinde iz oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Diğer gözlüklerin en büyük dezavantajlarından biri burun köprüsüne çarpan ve ağrıya neden olan burun tomurcuğu desteğidir..

4. Yuvarlak Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü:

Yuvarlak Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü

Yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri, sofistike görünümü nedeniyle şu anda piyasada en çok satılan çerçevelerden biridir. Yuvarlak çerçeve, genellikle siyah renkli olan farklı lens tiplerine sahip plastik ve metal çerçevelerde mevcuttur. Yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri, yüz hatlarını rahatlatan Kare yüze iyi gider..

5. Ahşap Çerçeveli Erkek Güneş Gözlüğü:

Ahşap Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü

En yaygın olarak gençler arasında parti giyimi ve yarı günlük giyim olarak giyilir. Ahşap çerçeve cilalı veya pürüzlü olabilir. Çerçevenin şekli genellikle kare veya dikdörtgen şeklinde olup, parlak renkli veya ince renkli bir mercekle uyumludur..

6. Kaplumbağa Kabuğu Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü:

Kaplumbağa Kabuğu Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü

Kaplumbağa kabuğu çerçeve 1900 yılında piyasaya çıktı ve o zamandan beri giyim trendi bir stil ifadesi haline geldi. Çerçeve, ince ama çarpıcı bir görünüm veren kaplumbağa kabuğu özelliğini tekrarlar. Lens herhangi bir renkle veya şeffaf lens olarak renklendirilebilir.

7. Manda Boynuzu Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü:

Buffalo Horn Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü

Eşsiz bir çerçeve deseni oluşturmak isteyen bu bilgi tasarımcısı ile çatal bıçak takımı yapmak için kullanılan Asya ülkelerinden manda boynuzları, hayvanın boynuzunu kullanarak en iyi güneş gözlükleri için zengin ve dengeli görünümlü çerçeveler yaratır. Pahalı olmasına rağmen sert bir malzemeye sahip olmaya değer.

8. Persol 649 Erkek Güneş Gözlüğü:

Persol 649 Erkek Güneş Gözlüğü

Person, markalı Güneş Gözlüğü denilince Oakley, RayBan gibi ünlü markalardan biridir. Sırt kompozit malzemeden ve lensten yapılan bu erkek güneş gözlüğü tipinde de yaklaşık 54 mm genişliğe sahiptir. Çerçeve rengi genellikle gri veya siyah lens ile siyah ve kahverengidir..

9. Legend Lens Erkek Güneş Gözlüğü:

Legend Lens Erkek Güneş Gözlüğü

Satılan bu tür güneş gözlüğü sınırlı sayıda cama sahiptir. Lens, UV ışınlarına karşı koruma sağlayan yüksek kaliteli kristal yapılarla eski moda bir işleme tabi tutulur. Bu desen vintage olarak sınıflandırılmıştır ancak yine de eski moda bir aksesuar değildir. Bu lens her türlü çerçeveye takılabilir.

10. Kare Lensli Erkek Havacı:

Kare Lensli Erkek Havacı

Havacılar, kare yüzlere çok yakışan gözyaşı damlası şeklindeki lensleriyle tanınırlar, kısa yüzler için de kare lensli güneş gözlükleri kullanılır. Açık mor, mavi ve hatta kahverengi gibi renklerle renklendirilebilen kare kesim lensli metal bir çerçeve.

11. Şeffaf Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü:

Şeffaf Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü

Şeffaf çerçeve basittir ancak çok yönlülüğünü ortaya çıkarır. Eşsizliği nedeniyle kalabalıkta ayırt edilir. Lens, bireysel tercihe bağlı olarak herhangi bir renkte olabilir. Lens ayna kaplı veya aynasız kaplamalı olabilir. Lensin renginin, şeffaf çerçeveyi tamamlayacak şekilde parlak olması önerilir..

12. Geometrik Erkek Güneş Gözlüğü:

Geometrik Erkek Güneş Gözlüğü

Geometrik tasarımlı çerçeveler son yıllarda kamuoyunun talebiyle gündeme gelmiştir. Genç erkekler ve erkekler bunu bir parti veya gündelik bir buluşma için bir çift jean ve gömlekle birlikte giyerler. Çerçevenin şekilleri sekizgen, altıgen veya metal veya telden yapılmış rastgele sıralı bir çerçeve gibidir. Dairesel tel çerçeve, geometrik çerçeveler söz konusu olduğunda en yaygın tasarımlardan biridir..

13. Hepsi Bir Arada Erkek Güneş Gözlüğü:

Hepsi Bir Arada Erkek Güneş Gözlüğü

Hepsi bir arada en iyi erkek gözlükleri tek parça plastik malzemeden yapılmıştır. Şakak uzunluğu kısa olduğu için çerçeve ve lens tek olarak birleştirilmiştir. Bu tek parça güneş gözlüğünün bakımını yapmak zorlu bir iştir. Çok kırılgandır ve kırılma olasılığı daha fazladır.

14. Katlanabilir Erkek Güneş Gözlüğü:

Katlanabilir Erkek Güneş Gözlüğü

Bu tür güneş gözlüklerinin ana avantajı, katlanabilme özelliğidir. Çerçeve kolayca katlanabilir ve taşınabilir. Gözlükleri kaybetme şansı önemli ölçüde daha azdır. Çerçeve asetat lensten yapılmıştır ve çerçevenin ortasında bir anahtar deliği deseni ile kahverengi veya siyah renkle renklendirilmiştir. Persol 714 Sunglass, katlanabilir güneş gözlüğü için ünlü bir marka türüdür..

15. Spor Erkek Güneş Gözlüğü:

Spor Erkek Güneş Gözlüğü

Sporcular yansıma, güneş ışınları ve parlamayı önlemek için gerçekten iyi ve kaliteli bir güneş gözlüğüne ihtiyaç duyarlar. Tüm bu özellikleri bir araya getirmek için, rahat bir uyum sağlayan ve esnekliği ve tasarımı sayesinde güneş gözlüğünün düşme riskini azaltan özel olarak tasarlanmış güneş gözlükleri mevcuttur..

16. Çerçevesiz Erkek Güneş Gözlüğü:

Çerçevesiz Erkek Güneş Gözlüğü

Çerçevesiz erkek güneş gözlükleri hafiftir ve taşınabilirlik avantajına da sahiptir. Lens herhangi bir biçimde tasarlanabilir ve lensin kenarları parlatılır ve çoğu zaman altın veya gümüş astarla kaplanır. Çerçevesiz çerçeveler, küçük yüzlü erkekler için uygun bahislerdir.

17. Yarı Kenarlı Erkek Güneş Gözlüğü:

Yarı Jantlı Erkek Güneş Gözlüğü

Yarı lens sınıfı, lens çerçevesinin üst kısmı serbest veya lensin alt kısmı çerçeveden bağımsız yapılabilir. Her iki durumda da, konu cazibe ve moda olduğunda oturma yerinin modaya uygun ve erkek çocuklar için çekici görünmesini sağlayın. Mercek rengi mavi veya çok renkli olabilir. Çerçevesiz çerçeve her tür yüze iyi gider.

18. Yeşil Lensli Erkek Güneş Gözlüğü:

Yeşil Lensli Erkek Güneş Gözlüğü

En çok beğenilen erkek güneş gözlüklerinin lens rengi. Yeşil renkli, metal bir çerçeve veya sert bir plastik çerçeve ile harmanlanmış parlak ila mat olabilir. En yaygın olarak kullanılan lens şekli, havacılar için tipik olan gözyaşı damlası şeklidir..

19. Beyaz Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü:

Beyaz Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü

Beyaz, diğer renklerle öne çıkma yeteneğine sahip nötr bir renk olarak kabul edilir. Beyaz çerçeve, kesinlikle canlı bir kombinasyon olacak renkli bir lens ile birleştirilebilir. Beyaz çerçeveli gözlükler her türlü ten rengine çok yakışır.

20. Klipsli Yuvarlak Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü:

Klipsli Yuvarlak Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü

Normal camlı güneş gözlüğü üzerindeki klips modası eski bir modaydı ve piyasada patlamayla geri döndü. Bu tasarım, gün ışığını ve güneşli bir günde erkekler için güneş gözlüklerini kırpmanın avantajını görmemize yardımcı olur. Kısa ve kare yüzlü kişiler için yuvarlak çerçeve önerilir..

21. Kare Çerçeveli Klipsli Erkek Güneş Gözlüğü:

Klipsli Kare Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü

Bu Charleston jant, en iyi klipsli güneş gözlüğü olarak kabul edilir. Bu para harcamaya ve Instagram’a fotoğraf göndermeye değer. Lens çiftini çıkarmanın ve sabitlemenin kolay bir yöntemi, her erkeğin bir lense sahip olarak deneyimlemesi gereken harika bir sanattır..

22. Polarize Erkek Güneş Gözlüğü:

Polarize Erkek Güneş Gözlüğü

Polarize erkek güneş gözlüğü, sürüş gözlüğü olarak da adlandırılır. Yüzeyden geri yansıyan yatay ışık ışınlarını emerek kamaşmanın önlenmesine yardımcı olur. Lens rengi siyah veya kahverengi.

23. Bisiklete Binme Erkek Güneş Gözlüğü:

Bisiklete binme Erkek Güneş Gözlüğü

Bunlar erkekler için rahat oturan güneş gözlükleridir. hangi gözlük gibi davranır. Bu tür güneş gözlükleri, vücudu saran bir uyumla çerçevesizdir. Uzatmanın uzunluğu, plastik bir perçin ile orta uzunluktadır. Bisiklete binen güneş gözlükleri, toz parçacıklarının göze girmesini önlemeye yardımcı olur ve ayrıca bir kaza veya düşme sırasında koruyucu bir bariyer görevi görür..

24. Yarı Saydam Çerçeveli Erkek Güneş Gözlüğü:

Yarı Saydam Çerçeveli Erkek Güneş Gözlüğü

Şeffaf ve beyaz çerçeveli güneş gözlüklerinden sonra. Erkeklerin en çok getirdiği güneş gözlüğü yarı saydam çerçevedir. Çerçevenin e rengi mat görünmesini sağlar ki bu da arkasındaki çarpıcı özelliktir. Bu çerçeve, yeşil bir lens veya herhangi bir renkli lens ile eşleştirilebilir. Parti kıyafeti ile iyi gidecek.

25. Büyük Boy Erkek Güneş Gözlüğü:

Büyük Boy Erkek Güneş Gözlüğü

Bu, kaş çizgisinin üzerinde güneş gözlüğü takan erkeklerin görülebildiği çağdır. Bu camların çerçevesi genellikle asetat veya plastik kalıplı malzemeden yapılır. Küçük yüz için büyük gözlükler çok büyük görünür ve tüm yüzü kapladığı için çekicidir. Uzun yüz profili için büyük çerçeve, gelinin alnını ve uzun çene kemiklerini güçlendirdiği için harika görünüyor..

26. Shutter Erkek Güneş Gözlüğü:

Shutter Erkek Güneş Gözlüğü

Plastik lensli plastik çerçeve, son yıllarda bir trend haline geldi, bu renkli çerçeveler ve lens, deklanşör kalkanı gibi görünüyor. En çok gençler tarafından partiler sırasında giyilir. Deklanşör lensi de LED ışıklarla başlatılır. Bu ışıklı güneş gözlüğü dans gösterileri veya doğum günü partileri için kullanılır..

27. Çift Malzeme Erkek Güneş Gözlüğü:

Çift Malzeme Erkek Güneş Gözlüğü

Plastik çerçevelerin metal çubukla kombinasyonu, iki malzeme ve stil güneş gözlüğünün en iyi kalitesini ortaya çıkarabilir. Jantlar genellikle kare veya yuvarlak bir şekle sahiptir ve her iki tarafta da tapınak adı verilen metal bir uzantı bulunur..

28. Mavi-Turuncu Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü:

Mavi-Turuncu Çerçeve Erkek Güneş Gözlüğü

Canlı renkler Turuncu ve lacivert güneş gözlüğü olarak en iyi ikili renk olabilir. Bu tür güneş gözlüğü yaz mevsiminde plaj kıyafeti olarak kullanılır. Turuncu veya lacivert renkte olabilen plastik perçinler. Bu hafif güneş gözlüğü takıldığında kolay ve rahattır. Renk kombinasyonu, çerçevenin dışında turuncu renkte ve çerçevenin iç yüzeyinde görünüşte incelikli mavi renkte de olabilir..

29. Mat Finish Erkek Güneş Gözlüğü:

Mat Finish Erkek Güneş Gözlüğü

Erkek mat yüzeyli güneş gözlükleri, uzun süre giyildiğinde herhangi bir cilt kızarıklığına neden olmadığı için kullanıcı dostudur. Mat kaplama çerçevesi çeşitli renklerde gelir. Erkekler arasında en ünlü ve tercih edilen renklerden biri siyahtır. Boyut ve şekil bireysel seçimlerdir. Uzun bir yüz için dikdörtgen çerçeveli mat kaplamalı güneş gözlükleri şiddetle tavsiye edilir. Kısa bir yüz için kare bir çerçeve yüz hatlarını tamamlayacaktır..

30. Bayrak Baskılı Erkek Güneş Gözlüğü:

Baskılı Erkek Güneş Gözlüğü ile ilgili şikayetler

Genç erkekler ve erkekler, ülkelerinin adını kalabalık arasında birçok yolla paylaşmayı severler, bu kadar ilginç bir yöntemle, ülkenin kendi bayrağını sembolize edilmiş bir güneş gözlüğü olarak takabilirler. Bu tür güneş gözlüğü, her türlü spor sırasında destekledikleri ülkelerini sergilemek için işaret edilebilir..

Erkeklerin yüz ölçülerine uyan iyi bir güneş gözlüğü hakkında biraz bilgi sahibi olmaları gerekir. Güneş gözlüğünün tipi ve şekli erkeklerin kişiliğini ortaya çıkaracaktır. Dış etkenlerden korunma ve korunma amacına hizmet etmeyen bir güneş gözlüğüne sahip olmak, hiç sahip olmamak olarak değerlendirilmelidir. Lens seçiminin türü de önemli bir faktördür. Aslında doğru olmayan UV ışınını önlemeye yardımcı olan koyu lensi düşünmek yerine. Lensin kaplaması ve malzemesi, kullanılan doğru cam türünün anahtarıdır. Polarize ve parlama önleyici lensler, bu tür durumlar için en uygun lenslerdir. Erkekler için verimli bir güneş gözlüğü için iyi bir miktar harcamak anlaşmaya değer!!