Güneş gözlükleri hem erkek hem de kadın gardırobunda önemli bir aksesuar haline geldi, ancak dikkatli kullanılmalıdır, aksi takdirde çizilebilir ve hatta bozulabilir. Bu nedenle, böyle bir durumdan ve güneş gözlüklerinin dağınık kullanımından kaçınmak için, güneş gözlüklerinin küçük bir boyuta hoş bir şekilde katlanabildiği ve küçük bir kese veya ceplere kolayca yerleştirilebildiği katlanır güneş gözlükleri icat edildi. Başlangıçta güneş gözlükleri atletizm veya sporcular için tasarlanıyordu, ancak şimdi birçok marka herkes için havalı ve şık görünümlü katlanır güneş gözlüğü tasarlamaya başladı..

Kadınlar İçin Katlanır Tasarımlarda Şık ve Trend Güneş Gözlüğü:

O halde en iyi 10 erkek ve kadın katlanabilir güneş gözlüğü tasarımına bir göz atalım..

1. Erkekler için Kristal Kahverengi Lens Katlanır Güneş Gözlüğü:

Erkekler için Kristal Kahverengi Lens Katlanır Güneş Gözlüğü

Nihai ve klas bir görünüm, erkekler için bu güneş gözlükleridir. Kahverengi çerçeve tonlarıyla birlikte kristal kahverengi camlar, erkeklerin kişiliğine muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Bunlar herhangi bir açık hava etkinliği için mükemmeldir.

2. Erkekler için Metal Kaplama Katlanır Güneş Gözlüğü:

Erkekler için Metal Kaplama Katlanır Güneş Gözlüğü

Metal kaplama çerçevesi ile birlikte mavi lens tonlarında, erkek aksesuar listesinde ideal bir katlanır güneş gözlüğü olarak duruyor. Bu tip yuvarlak katlanır güneş gözlüğü lensi, geniş alın ve elmacık kemiklerini kapladığı için kare yüz kesimlerinde harika görünüyor ve bu tür güneş gözlükleri kullanıcıya yumuşak bir görünüm kazandırıyor..

3. Vintage Polarize Erkek Katlanır Güneş Gözlüğü:

Erkekler için Vintage Polarize Katlanır Güneş Gözlüğü

Bu tür vintage polarize katlanır güneş gözlükleri modada yüksek ve bize dikkat çekici ve çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Mor lensli siyah çerçeve, herhangi bir açık hava sporu veya başka bir aktivite için ideal bir seçimdir..

4. Erkekler için Kare Şekilli Katlanır Güneş Gözlüğü:

Erkekler İçin Kare Şekilli Katlanır Güneş Gözlüğü

Erkekler için bu siyah kare şeklinde katlanır güneş gözlüğü asla modası geçmeyecek. Çekici siyah renkli güneş gözlükleri cesur bir görünüm verir ve her durumda ve her yaşam alanında herhangi bir aksama olmadan takılabilir..

5. Erkekler için Ray Ban Aviator Katlanır Güneş Gözlüğü:

Ray Ban Aviator Erkekler İçin Katlanır Güneş Gözlüğü

Şık ve akıllı görünümlü bir diğer havacı tarzı katlanır güneş gözlüğü, Ray Ban tarafından altın rengi metalden tasarlanmıştır. Klasik yeşil camlar çarpıcı bir görünüm sağlar ve kot pantolon, gündelik giyim veya takım elbise gibi hemen hemen her tür kıyafetle eşleştirilebilir..

6. Kadınlar için Büyük Boy Çerçeve daha az Katlanmış Güneş Gözlüğü:

Kadınlar için Büyük Boy Çerçeve daha az Katlanmış Güneş Gözlüğü

Kadınlar aksesuarlarında asla hataya düşmezler ve her zaman kişiliklerini ve tarzlarını birçok kat artıranları seçerler. Bu nedenle, bu tür çerçeveli daha az büyük güneş gözlükleri klas olanlardır ve mükemmel seksi ve akıllara durgunluk veren bir görünüm verir, her kadını yapar.

7. Kadınlar için Klasik Kırmızı Wayfarer Katlanır Güneş Gözlüğü:

Kadınlar için Klasik Kırmızı Wayfarer Katlanır Güneş Gözlüğü

Klasik kırmızı yolcular şeklinde yaz için güzel ve mükemmel bir katlanır yolcu güneş gözlüğü geliyor. Güneş gözlükleri günlük kullanım için mükemmeldir ve baş döndürücü görünümler için hem gündelik hem de resmi kıyafetlerde gösteriş yapabilir..

8. Kızlar için Sevimli Kalp Şeklinde Katlanır Güneş Gözlüğü:

Kızlar için Sevimli Kalp Şeklinde Katlanır Güneş Gözlüğü

Bir başka sevimli ve hoş görünümlü pembe kalp şekli de bu katlanır güneş gözlüğü. Plastik bir çerçevesi var ve genç kızlarda çok hoş görünüyor. Bu tür katlanır güneş gözlükleri partiler için mükemmeldir ve plaj mekanlarında da havalı görünür..

9. Kadınlar için Serin Tasarımcı Katlanır Güneş Gözlüğü:

Kadınlar için Serin Tasarımcı Katlanır Güneş Gözlüğü

Çift ciltli bu havalı tasarımcı katlanır güneş gözlükleri ve güneş gözlüklerinin uç kısmında asılı sevimli maymunlar çok havalı görünüyor ve bu tür güneş gözlüklerini takan her kadına korkak ve şık bir görünüm kazandırıyor..

10. Kadınlar için Sportif Katlanır Güneş Gözlüğü:

Kadınlar için Sportif Katlanır Güneş Gözlüğü

Spor tutkunu ve aynı zamanda görünüşüne tutkuyla bağlı olan kadınların en çok tercih ettiği katlanır güneş gözlükleridir. Müthiş renk kombinasyonu mavi ve siyah çerçeve ile birlikte koyu mavi lens, kullanıcıya olağanüstü bir görünüm kazandırır..

Katlanır güneş gözlükleri çok çekici görünüyor ve küçük torbalarda saklandığı için taşıması da oldukça rahat. Taşımak ve korumak için bile çok uygundurlar. Her sporcu gardırobu için bir zorunluluktur ve hatta şık görünümleri Accenture’a getirebilirler. Katlanır güneş gözlükleri geniş bir yelpazede ve tarzlarda mevcuttur, bu nedenle artık baktığınız sıkıntıları giderebilir ve gözleriniz için farklı tonlar elde edebilirsiniz..