Güneş gözlüğü önemli bir aksesuardır. Tasarımcı güneş gözlükleri ayrı bir sınıftır. Onlar bir moda ifadesidir. Her parça stil ile yapılır. Trend, şık ve kaliteli güneş gözlükleri kadın ve erkeklerin tercihi oluyor. Bir güneş gözlüğü sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda gözlerinizin korunmasına da yardımcı olur. Yaz sezonunda plaj gibi bir gezi planlanıyorsa, kadın ve erkeklerin ilk şartı güneş gözlüğüdür. Ayrıca sevdiklerinizin veya arkadaşlarınızın da dikkatini çekmenize yardımcı olur..

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi 15 Tasarımcı Güneş Gözlüğü

İhtiyacınıza göre, alışveriş yapmayı planladığınızda marketten tasarımcı güneş gözlüklerini seçebilir, internetten alışveriş yapmayı da deneyebilirsiniz. Bütçenize göre daha fazla çeşit bulabilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafete uygun olanları seçin. Size avantaj sağlamak için bu güneş gözlüklerinden herhangi birini seçin. Görünümünüzden asla ödün vermeyin. Profesyonel ya da dışa dönük bir insan olsanız da, güneş gözlüğü kesinlikle size daha önce kendinizde bulamadığınız benzersiz ve farklı bir görünüm kazandıracaktır..

Erkekler ve Kadınlar için Tasarımcı Güneş Gözlüğü:

İşte Hindistan’daki tasarımcılardan en son güneş gözlüğü tasarımları ve stilleri.

1. Erkekler için Tasarımcı Güneş Gözlüğü:

Erkekler için Tasarımcı Güneş Gözlüğü

Erkekler için tasarlanan bu tasarımcı güneş gözlükleri oldukça şık. Çerçeve işi karmaşıktır. Jantlardaki ve yan çerçevelerdeki metal detaylar çok şık. Çerçevenin kendisi, bazı altın lekeleriyle birlikte siyah renklidir..

2. Tasarımcıya Göre Erkek Yuvarlak Güneş Gözlüğü:

Tasarımcıdan Erkek Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri her yerde çok talep görüyor. Bu erkek tasarımcı güneş gözlükleri polarize lens ile gelir. Yan çerçevelerdeki karmaşık altın detaylar resmi bir görünüme katkıda bulunur.

3. Altın Çerçeve Tasarımcı Güneş Gözlüğü:

Altın Çerçeve Tasarımcı Güneş Gözlüğü

Erkekler için tasarlanan bu büyük boy güneş gözlüğü, düz bir yüzeye sahip olduğu için klasiktir. 18K altın çerçeve, göze çarpacak bir şeydir. Bu, güneş gözlüklerini pahalı aralıkta yapar. Hala herhangi bir moda adamı memnun edecek bir şey. İyi bir bütçeniz varsa ve pahalıya ödemeye hazırsanız, bu güneş gözlüğü ile gitmelisiniz. Arkadaşlarınız arasında benzersiz olmanıza yardımcı olur.

4. Gözlük Stili Tasarımcısı Güneş Gözlüğü:

Gözlük Stili Tasarımcısı Güneş Gözlüğü

Gözlüklerini ve verdiği görünümü seven her erkek için bu, mevcut en iyi güneş gözlüğü türüdür. Havalı ve şık bir tasarımcı görünümü için bu stili seçin. Bu güneş gözlüğündeki metal detaylar ona harika bir his veriyor..

5. Metal Çerçeve Tasarımcısı Güneş Gözlüğü:

Metal Çerçeve Tasarımcısı Güneş Gözlüğü

Metal çerçevesi ile bu trend tasarım güneş gözlüğü çok şık bir görünüm kazandırıyor. Hem günlük hem de resmi görünümle eşleştirilebilir. Lens ve çerçeve uçlarının renkleri kıyafetlerinizle tamamlanabilir..

6. Ayna Polaroid Güneş Gözlüğü:

Ayna Polaroid Güneş Gözlüğü

Araba sürerken veya herhangi bir spor aktivitesi yaparken sizi güvende tutacak bir şey seçin. Bu aynalı Polaroid tasarım güneş gözlükleri, açık hava etkinliği için çok uygundur. Geniş çerçeveli lens, göz bölgesini geniş bir şekilde kaplar ve böylece tozu ve parlamayı uzak tutar.

7. Kadın İnci Tasarımcı Güneş Gözlüğü:

Kadın İnci Tasarımcı Güneş Gözlüğü

Parti çılgın kadınlar için, bir gardırobun şık görünmesini sağlayan çeşitli tasarım güneş gözlükleri var. Bu inci çivili lensli çerçeve, moda öncüsü kadın için mükemmel bir aksesuardır. Çerçevedeki detaylar, bayanlar tarafından anında vurulmasını sağlıyor..

8. Polarize Tasarımcı Güneş Gözlüğü:

Polarize Tasarımcı Güneş Gözlüğü

Kadınlar için özel tasarım güneş gözlükleri arasında bu muhteşem parça geliyor. Yan çerçevelerdeki marka detayı çok belirgindir ve göz alıcı kılmaktadır. Basit bir giysi, sadece bu klasik aksesuar parçasının eklenmesiyle güçlendirilebilir..

9. Koyu Pembe Tasarımcı Güneş Gözlüğü:

Koyu Pembe Tasarımcı Güneş Gözlüğü

Kadınların tasarım güneş gözlükleri, pembe renk dahil edilmeden eksik kalacaktır. Hafif pembe tonuyla bu tasarımcı güneş gözlüğü, modaya önem veren kadınların gözdesi. Yan çerçevelerdeki geniş detay, yalnızca seçkinliğine katkıda bulunur.

10. Barok Tasarımcı Güneş Gözlüğü:

Barok Tasarımcı Güneş Gözlüğü

Bu sınırlı sayıda kadın güneş gözlüğü bir sınıf ayrıdır. Barok tarzı güneş gözlükleri tasarımcı yapımıdır ve oldukça pahalıdır. Kavisli çerçeve kenarları çok zor kabul edilen bir şeydir. Bu, bu sınırlı sayıdaki parçayı sahip olunması gereken bir şey yapar.

11. Retro Gözlük Güneş Gözlüğü:

Retro Gözlük Güneş Gözlüğü

Retro hissi veren bayan tasarımcı güneş gözlükleri, oldukça yüksek bir pazarın yüksek moda ifadesidir. Bu tip güneş gözlüğü, büyük boy yarı çerçevesi ile birlikte metal bir zincir ile birlikte gelir. Markalı güneş gözlüğü, çerçeve merceğinin üstünde karmaşık metal ayrıntılara sahiptir..

12. Kedi Çerçeve Tasarımcısı Güneş Gözlüğü:

Kedi Çerçeve Tasarımcısı Güneş Gözlüğü

Bu enfes aksesuar parçası için ölmek üzeresiniz. Bu güneş gözlüğü yapımındaki basit yaklaşım, onu bu kadar özel yapan şeydir. Açık yan uçları olan kedi çerçeve tasarımcısı güneş gözlüğü bir moda ifadesi yapar. Lensin rengi tüm parçaya drama katıyor.

13. Tasarımcı Touch Dior Tasarımcı Güneş Gözlüğü:

Dior Tasarımcı Güneş Gözlüğü

En iyi tasarımcılar arasında sayılan Dior’un tasarımcı güneş gözlüğü koleksiyonu size tam bir cazibe faktörü sunuyor. Çerçeve çalışmasındaki modaya uygun detaylandırma, var olanın en iyisidir. Dior’un dokunuşunu her çalışmasında görebilirsiniz..

14. Fendi Markalı Güneş Gözlüğü:

Fendi Markalı Güneş Gözlüğü

Fendi markası, tasarımcı güneş gözlüğü endüstrisinde büyük bir isimdir. Hem erkekler hem de kadınlar için en iyi ve en şık güneş gözlüklerini yaparlar. Güneş gözlükleri çok eklektik bir his veriyor ve retro görünüm de vurgulanıyor.

15. Gucci Tasarımcı Güneş Gözlüğü:

Gucci Tasarımcı Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü için bir diğer önemli tasarımcı ise Gucci markasıdır. İnce ve temiz çizgileri ve bir parça incelikleriyle tanınırlar. Güneş gözlükleri, sadece bir dokunuşla minimal detaylara sahip olacak.

Herkesin tercihine bağlı olarak, her yerde bulabileceğiniz markalı güneş gözlükleri. Bu yaz arkadaşlarınızla gezi için bir şeyler planlarken tereddüt etmeyin ve elbette bütçenize göre bisiklet sürmek için de herhangi bir tasarım güneş gözlüğü satın alabilirsiniz. Hanımlar, yüzünüzü parlatmak istiyorsanız, o zaman bu tasarımcı güneş gözlüğü koleksiyonunu seçin. Size avantaj sağlamak için bu geniş koleksiyon yelpazesinden seçim yapın. Markalı güneş gözlükleri, giydiğiniz herhangi bir kıyafeti tamamlayacak ve gözleriniz için de serin bir his ve koruma elde ettiğinizden emin olacaksınız..