UV radyasyonu, mavi ışık radyasyonu ve görünür ışığın katarakt, cilt kanseri ve görünürlük sorunlarına neden olduğunu duydunuz. Kare güneş gözlükleri, kendinizi dışarı çıkmanızdan korumak için kesinlikle gereklidir. Bu yaz mevsiminde gözler için en iyi aksesuar.

Hindistan’daki En Yeni ve Şık Kare Şekilli Güneş Gözlüğü:

İşte kare tasarımlı en iyi 10 güneş gözlüğü:

1. Retro Siyah Lensler Kare Güneş Gözlüğü:

Retro Siyah Lensler Kare Güneş Gözlüğü

Bu Retro siyah lensler, büyük boy kare güneş gözlükleri olarak kabul edilir. Gözlükler siyah ve beyaz renk tonuna sahiptir. Bu güneş gözlükleri dayanıklı plastik çerçevelere monte edilmiştir. İlginç bir şekilde yüze oturan çerçeve, Burun Köprüsü ve göz yuvası koyu renkli plastikten yapılmıştır. Gözlerin ötesindeki kısım altın metale dönüştürülür ve kullanıcının arka yanaklarına oturur. Metal kulakların arkasına ulaştığında, dayanıklı plastikler var. Bu destek için kulakların arkasına ulaşır.

2. Asos Düz Kare Güneş Gözlüğü:

Asos Düz Kare Güneş Gözlüğü

Asos düz kare güneş gözlüklerinin siyah rengi mevcuttur. Bu kare güneş gözlükleri çok moda. Bu gözlüklerin koyu mavi bir tonu var. Sofistike görünüyorlar. Gözlükler dayanıklı, kare, siyah renkli plastik çerçeve üzerine monte edilmiştir..

3. Armani Exchange Unisex Kare Güneş Gözlüğü:

Armani Exchange Unisex Kare Güneş Gözlüğü

Armani Exchange Unisex kare güneş gözlüklerini hem erkekler hem de kadınlar kullanabilir. Koyu güneş gözlüklerinin koyu siyah bir tonu var. Gözlükler koyu kahverengi dayanıklı kare plastik çerçeve üzerine monte edilmiştir. Yanaklara oturan çerçeve kalındır ve destek sağlar.

4. Unisex Kare Güneş Gözlüğü:

Unisex Kare Güneş Gözlüğü

Unisex kare siyah güneş gözlüklerini hem erkekler hem de kadınlar kullanabilir. Gözlükler grimsi bir renk tonuna sahiptir. Bu gözlükler dayanıklı, siyah, kare plastik çerçeve üzerine monte edilmiştir. Çerçevenin üst kısmı kesinlikle düzdür ve kaşlarla aynı hizadadır..

5. Alexander McQueen Kare Güneş Gözlüğü:

Alexander McQueen Kare Güneş Gözlüğü

Alexander McQueen kare, kahverengi bir güneş gözlüğüdür. Adından da anlaşılacağı gibi, camın bitişi kahverengidir. Bu gözlükler koyu kahverengi ün üzerine monte edilmiştir. Alexander McQueen kare güneş gözlükleri özellikle bayanlar üzerinde çok şık duruyor..

6. Şerif ve Kiraz Monte Carlo Kare Güneş Gözlüğü:

Şerif ve Kiraz Monte Carlo Kare Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, koyu ve beyazın bir tamamlayıcısıdır, bu nedenle gri görünürler. Bu gözlükler, Burun Köprüsü yakınında plastik burun dolgulu altın metalik çerçeveye monte edilmiştir. Ayrıca çerçeve bir burun köprüsüne ve iki göz parçasını birbirine bağlayan bir köprüye sahiptir. Göz parçalarının ötesindeki çerçeve rengi, göz parçalarıyla uyum sağlamak için siyah ve beyazdır..

7. Büyük Boy Kadın Köşeli Kare Güneş Gözlüğü:

Büyük Boy Kadın Köşeli Kare Güneş Gözlüğü

Büyük boy güneş gözlüğü. Modern çağda son derece moda olan düz üst kare çerçeveli. Cam, sarı ve kahverengi tonlarında bir kaplamaya sahiptir. Bu nedenle, gözlükler dayanıklı plastik kare çerçeveye monte edilmiştir. Çerçevenin rengi koyu kahverengi ve açık kahverengi ile gölgelenmiştir..

8. Erkekler/Kadınlar Şık Kare Güneş Gözlüğü:

Erkekler ve Kadınlar Şık Kare Güneş Gözlüğü

Kare güneş gözlükleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir. Gözlükler koyu renkli dayanıklı plastik çerçeve üzerine monte edilmiştir. Çerçevenin renk aldığı gözlerin arkasında beyaz renkli bir çerçeve vardır. Çerçevenin yanağa değdiği göz parçasında çok az beyazlık var.

9. Kare Çerçeveli Erkek Güneş Gözlüğü:

Kare Çerçeveli Erkek Güneş Gözlüğü

Gözlükler alacakaranlık mavimsi bir renk tonuna sahip. Koyu siyah renkli kare dayanıklı plastik çerçeve üzerine monte edilirler. Çerçeve ve yanakların üzerindeki destek her zamanki Klasik tarzdır. Bu nedenle, güneş gözlükleri çok moda ve erkekler içindir..

10. Düz Üst Büyük Boy Kare Güneş Gözlüğü:

Flat Top Büyük Boy Kare Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri çok şık bayanlar ve bayanlar için son trend. Bu güneş gözlüklerinin özelliği üst kısmının düz olmasıdır. Bu gözlüklerin boyutları gereğinden büyük olduğundan gözlükler ince yanakların her iki yanından dışarı taşmaktadır. Üst kısım kaşlarla aynı hizadadır, böylece alında değişiklik olmaz. Gözlükler dayanıklı kare plastik üzerine monte edilmiştir.

En son moda kare güneş gözlüklerini veya klasik stili satın alabilirsiniz. Seçiminize uygun birkaç seçenek var. Bu tür kare güneş gözlükleri çevik görünümüyle ünlüdür..