Güneş gözlükleri gözümüzün kurtarıcısıdır. UVA-B ışınlarının miktarı gözlerimize zarar verir. Bu yüzden güneşli bir günde güneş gözlüğü takmak zorunludur. Geleneksel güneş gözlükleri kahverengi veya siyahtır. Koyu gözlüklerin ışınları önlediğine inanılıyor. Aslında bu doğru değil, ancak tüm koyu renkli camlar zararlı ışınları filtrelemez..

Erkekler ve Kadınlar için Klasik Sarı Güneş Gözlüğü Stilleri

Hindistan’da Sarı Renkli Güneş Gözlüğünün Farklı Tonları:

Birçok renkli gözlük gözleri korur. Sarı güneş gözlükleri en çok beğenilen seçeneklerden biridir. İşte sarı renkli çerçeveli ve lensli 10 şık ve markalı güneş gözlüğü listesi.

1. Ray ban Güneş Gözlüğü Sarı Çerçeve:

Ray ban Sarı Çerçeve Güneş Gözlüğü

Sarı çerçeveli güneş gözlükleri elyaftan yapılmıştır. Yumuşak ve kolay uyum sağlarlar. İyi yapılandırılmış yüzlerle iyi giderler. Bu çerçeveler korkak ve tüm şekillerde gelir. Genç kalp her zaman renkleri sevdiği için her gencin tercihidir..

2. Koruyucu Sarı Lens Güneş Gözlüğü:

Koruyucu Sarı Lens Güneş Gözlüğü

Lens, güneş gözlüğündeki camdır. Onlar en önemli kısımdır. Gözlerinizi zararlı güneş ışınlarından korurlar. Sarı lens bu konuda oldukça iyidir. Hardal sarısı gibi koyu sarıdan açık sabah sarısına kadar olabilir. Onlar çok güzel ve havalı.

3. Şeffaf Lens Sarı Güneş Gözlüğü:

Şeffaf Lens Sarı Güneş Gözlüğü

Sarı şeffaf lens güneş gözlüğü sarının çok az tonuna sahiptir. Renk tonu hafif ve serin. Akşam yürüyüşleri için idealdir. Şeffaf olduğu için güneşi tamamen engellemeyebilir. Beyaz ve açık renkli gözlüklerle iyi gider..

4. Metalik Çerçeve Sarı Güneş Gözlüğü:

Metalik Çerçeve Sarı Güneş Gözlüğü

Çerçeveler metalden yapılmış hafif çerçevelere sahiptir. Paslanmazdırlar. Metalik çerçeveler sarı güneş gözlükleriyle iyi gider. Altından siyaha renklidirler. Üniversiteye ya da işe giderken havalı görünüyorlar.

5. Yuvarlak Şekil Sarı Güneş Gözlüğü:

Yuvarlak Şekil Sarı Güneş Gözlüğü

Yuvarlak sarı güneş gözlükleri daire şeklinde lense sahiptir. 1970’lerde giyildiler. Ama bir geri dönüş yaptı. Bunlar havalı ve çok moda. Yuvarlak lens gölgede sarıdır. Rahat bir görünüm verir ve çok rahattır.

6. Sarı Aviator Güneş Gözlüğü:

Aviator Sarı Güneş Gözlüğü

Aviator güneş gözlükleri pilotlar tarafından giyilir. Bu yüzden havacı olarak adlandırılır. Bu güneş gözlüklerinin renkli camları vardır. Degrade gölgeleri var. Resmi ve gündelik kıyafetlerde havalı görünüyor. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilir.

7. Erkekler için Polarize Sarı Güneş Gözlüğü:

Polarize Sarı Güneş Gözlüğü

Polarize lens, zararlı güneş ışınlarının göze girmesine izin vermeyen özel lenslerdir. Işınları tamamen yansıtırlar. Sadece ışınları filtrelemezler. Gözler üzerinde serin bir etkisi vardır. onlar unisex giyim.

8. Büyük Boy Sarı Güneş Gözlüğü:

Büyük Boy Sarı Güneş Gözlüğü

Büyük boy güneş gözlükleri her zaman ünlülerin ve onları takip eden gençlerin favorisi olmuştur. Yüzün büyük kısmını kaplar. Büyük boy güneş gözlükleri hem erkek hem de kadınlarda muhteşem görünüyor. Gölgeli lens, ona ekstra stil katıyor.

9. Sarı Ayna Güneş Gözlüğü:

Sarı Aynalı Güneş Gözlüğü

Aynalı güneş gözlüklerinin aynaya benzeyen lensleri vardır. Işınları yansıtırlar. Sarı tonu çok şık görünüyor. Çoğunlukla kızlar tarafından giyilir, ancak birkaç erkek de onu iyi taşır. Rahat bir tarzdır ve kotlarla iyi gider..

10. Sarı Retro Güneş Gözlüğü:

Sarı Retro Güneş Gözlüğü

Retro güneş gözlüklerinin uzun lensleri vardır. Daha iyi koruma için bu şekle sahiptirler. Retro sarı güneş gözlükleri bunun havalı versiyonudur. Şekil aynı sadece lens sarı. Unisex ve resmi kıyafetlerde iyi görünüyorlar..

Güneş gözlüğü bir insanın çantasında bulunması gereken en önemli parçadır. Sarı güneş gözlükleri yeni şık renkli güneş gözlükleridir. Karanlıkta görüşü arttırdıkları bilinmektedir. Tüm kıyafetlerde iyi görünüyorlar. Kadınlar ve erkekler için iyi bir görünüm sağlar.