Rus kadınları dünyanın en güzelleri ve çoğu, güzelliklerinin ardındaki nedeni merak ediyor. Etkileyici gözleri, harika saçları ve kusursuz ciltleri arzu edilir ve birçokları için kıskançlık nedeni olmuştur. Güzellik sırları yakın zamanda keşfedildi ve eğer onları arıyorsanız aşağıdaki paragraflara başvurabilirsiniz..

Rus Güzellik Sırları:

1. Gözler için Rus Güzellik Sırları:

rus güzellik sırları gözler

Rus kadınları büyük ve güzel gözlere sahip olma eğilimindedir ve en iyi yanı, her zaman makyaj yapmayı sevmeleridir. Biraz rötuş yapmadan evinden çıkan Rus kadınlarını neredeyse hiç bulamazsınız. Gözleri için, onlara çok duyusal ve çekici bir görünüm veren göz farı, rimel ve astar kullanırlar..

2. Saç İçin Rus Güzellik Sırları:

Rus Güzellik Sırları saç

Rusya, her türlü bitkiyi yetiştiren tanınmış bir ülkedir. Bu ülkenin güzellikleri, saçlarını parlak, kabarık ve çok kalın yapan taze şerbetçiotu, muz, ısırgan otu ve yonca suyunu saç derisine sürtüyor. Tüm Rus kadınları tarafından denendi ve sonuçlar gerçekten çok etkili..

3. Cilt İçin Rus Güzellik Sırları:

Rus Güzellik Sırları Cilt

Rus kadınlarının genç ve ışıltılı cildinin ardındaki sır son zamanlarda keşfedildi ve gerçekten çok ilginç. Nemlendirici sürmek veya ağır makyaj yapmak yerine yüzlerine birkaç kez tokat atıyorlar. Ciltlerinin güzel, esnek ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. İpucu garip gelse de, gerçekten etkili.

4. Diyet İçin Rus Güzellik Sırları:

Rus Güzellik Sırları Diyeti

Rusya’da yıl boyunca hava soğuk olduğu için kadınlar genellikle sıcak sebze çorbalarına bayılırlar. Diğerlerinden daha fazla kaloriye sahip olmalarına rağmen kök sebzeleri yemeyi tercih ederler. Her ne kadar günlük egzersiz yaparak yaktıkları için bu onlar için bir endişe nedeni olmasa da.

5. Egzersiz Rejimi:

Rus Güzellik Sırları Egzersiz Rejimi

Rus kadınları gün boyu formda ve aktif. Raporlar, yürümekten çok hoşlandıklarını söylüyor. Gidecekleri yer yakınsa, arabaları otobüslere bindirmeyi sevmezler. Bunun yerine, basitçe yürürler. Ayrıca yüzme ve bisiklete binme gibi muhteşem ve vurucu vücutlarının arkasındaki nedeni açıklayan diğer aktivitelerden de hoşlanırlar..

6. Dudaklar İçin Rus Güzellik Sırları:

Rus Güzellik Sırları Dudaklar

Rus kadınları, beyaz tenleriyle keskin bir kontrast oluşturan cesur ve parlak rujlar giymeyi severler. Birçoğu parlak kırmızı giymeyi sever, ancak basit durumlarda dudak parlatıcısı veya muhtemelen açık renkli bir gölge kullanırlar. Rusya’nın tüm yıl boyunca soğuk iklimi nedeniyle dudaklarına bir şey sürmeden çıkmıyorlar..

7. Koku:

Rus Güzellik Sırları Parfüm

Bir Rus kadını için iyi bir parfüm veya kolonyaya sahip olmak çok önemlidir. Güzel kokmanın önemini anlıyor ve işe gitmeden önce iyi bir doz aldığından emin oluyor. Aynı zamanda en iyi parfümleriyle tanınan Rusya, kadınlarının kesinlikle bayıldığı en şaşırtıcı meyveli ve hafif parfümlerden bazılarına sahiptir. Bu, gittikleri her yerde çekiciliklerini ve şehvetlerini artırma eğilimindedir..

8. Topuklu Aşk:

Rus Güzellik Sırları Topuklu Aşk

Rus kadınları her zaman şık ve zarif görünmeyi tercih ediyor. Metalik renkleri çok severler ve yüksek topuklu ayakkabılar giyerler, bu da onlara çok moda ve trend bir görünüm kazandırır. Bu onların çekiciliğini arttırır ve aynı zamanda vücutlarının güzelliğini çok güçlü bir şekilde ortaya çıkarır..

9. Güzel Görünme Arzusu:

Rus Güzellik Sırları Güzel Görünme Arzusu

Rus kadınları her zaman güzel ve çekici görünmek isterler ve bu, kaplıcalara, güzellik salonlarına, saç ve tırnak uzatmaya, vücut epilasyona, solaryuma ve tıbbi güzellik merkezlerine olan aşklarından anlaşılabilir. Spor salonuna veya dans derslerine veya paten pistlerine gitmek de onlar için çok önemlidir..