Harika görünümlerden bahsederken yüz yağlarının önemi göz ardı edilemez. Cildi etkili bir şekilde yenileyen ve uzun süreli bir parlaklık sağlayan vitamin ve minerallerle yüklüdürler. Birçok yüz yağı, neredeyse tüm yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olan yaşlanma karşıtı faydalarla yüklüdür. Size çok pahalıya mal olacak yüz yağları üreten çok sayıda şirket var. Ama fiyatının sizi aldatmasına izin vermeyin. Yüz yağları da dahil olmak üzere uygun fiyatlı ve etkili yüz ürünleri sunan bazı markalar da var. Denemeniz gereken en iyi yüz yağlarından bazıları aşağıda tartışılmaktadır..

Hindistan’daki En İyi Yüz Yağları:

Burada Hindistan’da bulunan en iyi 9 yüz yağını tek tek bulalım..

1. Clarins Mavi Orkide Yüz Bakım Yağı:

yüz yağı

BURADAN SATIN ALIN

Yüz bakımı söz konusu olduğunda “Clarins” markası göz ardı edilemez. Bu yağ cildinizi nemlendirecek ve doğal bir ışıltı sağlayacaktır. Yoğun yağ cilde nüfuz eder ve cildin elastikiyetini arttırır. Clarins Blue Orchid Yüz Bakım Yağı ile yaşlanma belirtilerine veda edin.

2. Afrika Botanikleri Saf Marula Yağı:

Yüz Yağları2

Bu yağ, C vitamini ve diğer değerli antioksidanlarla yüklüdür. Ayrıca Afrika’da bulunan malura ağacından elde edilen Marula Yağı’nın iyiliğini de içerir. Bununla birlikte omaega-9 yağ asitleri, flavonoidler vb. ile doldurulur. Ürün cildi nemlendirir ve uzun süre nemli kalmasını sağlar..

3. Liz Earle Süper Deri Konsantresi:

Yüz Yağları3

BURADAN SATIN ALIN

Ürün, ciltteki fazla yağ yüzdesini azalttığı için yağlı ciltler için iyidir. Serum gibi kullanılmalıdır. Süper Cilt Konsantresi E vitamini, kuşburnu vb. ile yüklüdür. Bu yüz yağı cildinize daha iyi bir cilt sağlar ve şişkinliği azaltır..

4. Trilogy Sertifikalı Organik Kuşburnu Yağı:

Yüz Yağları4

BURADAN SATIN ALIN

Yağ, sağlıklı bir cilt elde etmek için çok faydalı olan kuşburnu yağı ile yüklenir. Cildinizdeki sorunlu unsurları azaltacak ve hafif formülü yüzün nemlenmesine yardımcı olacaktır. Krem yapışkan değildir ve son derece kullanışlı olduğu kanıtlanmıştır..

5. Kiehl’s Midnight Recovery Konsantresi:

Yüz Yağları5

BURADAN SATIN ALIN

Bu gece yağının yaşlanma belirtilerini anında gidermede başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Ciltteki nemi kilitler ve nemli ve sağlıklı kalmasını sağlar. Yağları kuru ciltler için çok etkilidir. Birkaç gün kullandıktan sonra, takip eden sabahlarda pürüzsüz bir cilt göreceksiniz..

6. Bobbi Brown Ekstra Yüz:

Yüz Yağları6

BURADAN SATIN ALIN

Bobbi Brown’s Extra Face yüz yağı tüm cilt tipleri için uygundur. Bu üründen en çok kuru cilt tipine sahip bayanlar faydalanacaktır. Sandal ağacı, paçuli, neroli, lavanta ve cildi yumuşak ve parlak yapan diğer esansiyel yağlar gibi farklı elementlerin mükemmel bir kombinasyonu ile birlikte gelir..

7. Pai Kuşburnu Biyorejenere Yağı:

Yüz Yağları7

BURADAN SATIN ALIN

Güzellik alanında popüler bir marka olan Pai, kuşburnunun iyiliğini içeren yeni yüz yağı ile karşımıza çıktı. Bu yağlar sihir gibi çalışır ve her türlü yaş çizgisini ve güneş hasarı belirtilerini ortadan kaldırır. Birkaç gün kullandıktan sonra cildinizi kesinlikle daha iyi durumda bulacaksınız..

8. Neal’s Yard Remedies Gül Yüz Yağı:

Yüz Yağları8

BURADAN SATIN ALIN

Bu, şu anda satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı yüz yağlarından biridir. Kırışıklıkları azaltmada faydalı olduğu kanıtlanmıştır..

9. Aurelia Probiyotik Cilt Bakımı Hücre Onarıcı Gece Yağı:

Yüz Yağları9

Aurelia’dan gelen gece yağı, muhteşem bir cilt elde etmenize yardımcı olacak lavanta, mandalina, gül vb. Kullanın, gece boyunca çalışmasına izin verin ve sabah sihri görün.