Cilt ve Dudak İçin Popüler Sebamed Ürünleri:

Sebamed, Sebapharma GmbH’nin Almanca bir ürün adıdır. & Tıbbi cilt bakım ürünleri üreten Co. KG. 5.5 pH değerini korumayı amaçlar, cildin sağlıklı kalmasını garanti eder..

Sebamed Cilt Bakım Ürünleri

Sebamed Dudak Balsamı Ürünleri:

sebamed dudak ürünleri mi arıyorsunuz? Merak etme! Aramanız burada sona eriyor. Bugün bu yazıda en iyi sebamed dudak balzamlarının listesini anlatıyoruz. Hindistan pazarında birçok dudak balsamı markası mevcuttur, ancak bu makaleyi okuduktan sonra sizin için en iyisini seçeceğinizden emin olacaksınız. Bu yüzden dikkatlice okuyun!

1. Sebamed Dudak Savunma Çubuğu SPF 30 Kuru İçin & Çatlamış dudaklar:

Sebamed Lip Defense Stick SPF 30 Dry & Çatlamış dudaklar

Işık kaynaklı kabarmayı önler Dudaklar için koruyucu, pürüzsüzleştirici bakım Destekler ve koruyucu içermeyen cildin asit fonksiyonunun doğuştan gelen bariyer fonksiyonunu korur. Kuru ve çatlamış dudakları hızlı bir şekilde yeniler, ayrıca E vitamini ve bisabolol (papatya özü) ile iltihaplı tahrişi hafifletir. Temel bitki özleri jojoba artı pirinç kepeğinin şiddetli tedavi özellikleriyle hassas dudaklara bakım yapar ve dehidrasyondan korur. * UVA ve UVB filtreleri ile hassas dudak dokusunu güneş yanığı ve sonuçlarına karşı korur..

Fiyat: 2170 INR için 4,8 g

2. Sebamed Dudak Savunma Çubuğu SPF 25/30 Üçlü Koruma:

Sebamed Dudak Koruma Çubuğu SPF 25

Dudaklar için koruyucu, pürüzsüz endişe, her mevsim UV ışınlarının yanında savunur. E vitamini artı bisabolol (papatya özü) ile tahrişi ve şişmeyi hafifletir (papatya özü) Gerekli bitki özü jojoba artı pirinç kepeğinin kapsamlı etki özellikleriyle hassas dudakları besler ve onları kuruluktan korur. Ambalaj boyutu 4.8g’dir..

Fiyat: 427 INR için 4,8 g

3. Sebamed Dudak Koruması 4.8 Gm:

Sebamed Dudak Koruması 4.8 Gm

Cildin asit mantosunun doğal bariyer işlevini hiçbir koruyucu olmadan desteklemek ve savunmak için çalışır. Güçlü UVA/UVB ışınlarından koruyan son derece besleyici bir dudak balsamıdır. Ayrıca hassas dudak dokusunu UVA artı UVB filtreleri ile güneş yanığından korur..

Fiyat: 450 INR için 4,8 g.

4. Sebamed Bebek Dudak Balsamı:

Sebamed Bebek Dudak Balsamı

Sebamed’in Bebek Dudak Balsamı, cildin normal bariyer amacını korumak ve savunmak için çalışır. Candelilla plus arısı ile zengin bitki lipidleri, bebeğin dudaklarını yumuşak ve sağlıklı tutar, korur. Doğal jojoba yağı, cilde bağlı lipid bileşimi ve ayrıca Shea yağı. Yöntemi, salya akması nedeniyle cilt tahrişini durdurur, aksi takdirde emzikler

Fiyat: 385 INR için 5 g

5. Sebamed Dudak Savunması SPF 30:

Dudak Savunması SPF 30

Cildin asit mantosunun doğal bariyer işlevini destekler ve korur. Hassas dudak dokusunu UVA ve UVB filtreleri ile güneş yanığına ve sonuçlarına karşı koruyun. Kuru ve çatlamış dudakları hızla ve başarılı bir şekilde yeniler. Ayrıca gerekli bitki özleri jojoba artı pirinç kepeğinin titiz tedavi özellikleriyle hassas dudakları besler ve dehidrasyondan korur..

Fiyat: 450 INR için 4,8 g

Sebamed Cilt Bakım Ürünleri Fiyatları Türkiye’de

1. Sebamed Bebek Losyonu 400 ml:

Sebamed Bebek Losyonu 400ml

Tüm hava koşullarında cildi yumuşak ve iyi nemlendirir. Normal uygulama bebeğinizin cildinin sağlıklı ve parlak kalmasını sağlar. Aslında nörodermatitten kaynaklanan çocuk ağrısı için harika çalışıyor. Cildi derinlemesine nemlendiren, böylece tam bir örtücülük ve parlaklık sunan şekerli gergin komplekse sahiptir..

Fiyat: 1100 INR için 400 ml

2. Sebamed Nemlendirici Krem (50 ml):

Sebamed Nemlendirici Krem

Tüm Cilt Tipleri için uygun jeldir. Kadınlar için idealdir. Cildin nemini tutar Cildi esnek bırakır, ayrıca iyileştirici özellikler içerir. Son derece duyarlı Yağsız, kurtarma özellikleri içerir.

Fiyat: 585 INR için 50 g

3. Sebamed Koruyucu Yüz Kremi – 50ml:

Sebamed koruyucu yüz kremi

Nemlendirici bileşik kuruluğu önler, toksik maddelere karşı bariyer işlevi görür ve bebeğin hassas cildini yatıştırır. Sebamed, asit mantosunun gelişimini teşvik etmek için klinik olarak kurulmuştur. Etkili hidrasyon kuruluğu durdurur Panthenol artı lipid bileşiği, tükürükten kaynaklanan ağız tahrişine karşı koruma E Vitamini, zararlı çevresel etkilerin yanında koruma sağlar.

Fiyat: 773 INR için 50 ml

4. Sebamed PH 5.5 Şeffaf Yüz Bakım Jeli:

Sebamed Şeffaf Yüz Bakım Jeli

Bu, cildi tamamen nemlendiren hyaluronik asit ve ayrıca doğal aloe barbadensis ile zenginleştiriyor. Seyahat için sosyal olan yoğun bir tüp ambalajında ​​​​gelir. Allantoin artı pantenol, cildi sakinleştirmeye yardımcı olur, yumuşak ve esnek olmasını sağlar.

Fiyat: 500 INR için 50 ml